İçeriğe geç

Affetme – Yaşam Hikayesi

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 605Kelime
  • 109Görüntülenme

Affetme – Yaşam Hikayesi

Melike hanım tanıdığım en naif insanlardan biri. Kalbinin saflığını arttırmak için kendisi de çalışmalar yapmaya devam eden insanlara yol gösteren güzel rehberlerden biri.

Kendi yaşamındaki güzellikleri ve bana teşekkürünü on beş gün önce göndermiş olmasına rağmen ben yazıyı ancak bugün yayınlıyorum. Bunun sebebi de Şermin “insanların sana teşekkürlerini ve methiyelerini de kabul et lütfen” hatırlatmasını kabullenmemle oldu. Ben sadece yapmam gerekeni yaptığımı düşündüğüm için teşekkür edilmesine gerek olmadığını düşünüyordum. Aslında teşekkür ve övgüleri hala tam olarak kendim için almıyorum sistem adına vekaleten kabul ediyorum.

Bugün grup yazışmalarından birinde ortaya çıkan sabır durumunu da Melike Hanım paylaşmış. Ben de sabırla ilgili bana gelen bilişi de bu yazı ile birleştireyim.

Sabır, lineer zaman ve evrensel zaman çatışmasının insan yaşamına tezahürü. Evrensel zamanla uyumlu olunca sabrı deneyimlemeden akışta yaşayanabilir. Kişi evrensel zamanla uyumlu değilse egosal beklentiler devreye girince ruhun egoya sistemi öğretme dersi sabır ortaya çıkıyor 💚

Melike Hanım’a dünyanın ışığına ışık kattığı için çok teşekkür ediyorum.

Yaseminciğim merhaba,

Bir süredir yoğun bir şekilde çok düzenli arınma çalışmaları yapıyorum, fark ettim ki bu zaman zarfında affetmekle ilgili çok fazla çalışıp arındırmam gereken alanlar ortaya çıktı ve nihayetinde yıllardır sorunlar yaşadığım ablamla büyük çözülmeler ile sevgiye geçmemizi sağladı, abimle de…

Kindar değildim hiç bir zaman, ama ailem içinde hem bu yaşamdan kaynaklı hem de geçmiş yaşamlardan gelen çoklu karmik faktörler vardı.

Hem meditasyonların hem de yazıların öyle derin ki, sanırım senin gibi bu kadar katmanlı derin çalışmayı bilen bir kişi daha yok tanımıyorum, kimsenin de tanıdığını sanmıyorum. Bu da insanın kendi katmanlarını, benliklerini anlayıp görmesine vesile oluyor. Farkındalıklarım hep artıyor ve hangi alanda çalışmam gerektiğini net olarak görebiliyorum.

Seni takip etmesini ve /veya senin çalışmalarını aktardığım kişiler de arttıkça bu da alanımda çözülmelere daha çok etken oluyor. Öyle bir sistem ki, bir alanda çözülüyor sandığım şey zincirleme çözülmeler ile çoklu alanlar ve insanlara ulaşıp, çoklu blokajları çözüyor. Bugün meditasyon yaparken gene peri kızı olarak kanatlarınla üzerimden neşe ile uçtun. Seni meditasyonlarımda iki kez gördüm, her ikisinde de peri kızıydın. Seni çalışkan “Neşe Perisi” olarak tanımlıyorum.

Öyle mutluyum ki senin meditasyonun YouTube’da karşıma çıktığından bu yana… Zor zamanlar geçirmedim mi bu süreçte hem de ne zor zamanlar yaşadım, hep biliyordum ki bunlar güzel zamanlar kadar değerli ve hep teşekkür ediyordum, şükrediyordum hiç isyan etmedim zorluklar içindeyken bu sadece bir evre sabır sabır diyordum. İlahi aşk, içten dualarımla yanımda oldu hep. Gelen her şeyi iyi kötü demeksizin kucaklamayı seçmenin, hiç pes etmeden çalışmamın dönüştürücü etkisi paha biçilemez.

Sana içtenlikle teşekkür etmek istedim bugün tekrar. İyi ki varsın🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 dilersen bu yazımı paylaşabilirsin.

01.06.2019