İçeriğe geç

Çocukları Şiddete Yönelten İnsanlık Programlarının Ho’oponopono ile Arındırılması

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 7Dakika
  • 1854Kelime
  • 174Görüntülenme

Çocukları Şiddete Yönelten İnsanlık Programlarının Ho’oponopono ile Arındırılması

Her insan evladı, insan olmayı doğduğu andan itibaren etkileşimde olduğu insanları gözlemleyerek öğreniyor. Gözlemlediği ilk insanlar da onu besleyen ve büyüten insanlar.

Geçen gün sosyal medyadan ebeveynlerin çocuklarına aşağıdaki soruyu sormasını istedim. 

“Yasemin ablanın sana bir sorusu varmış ve istersen cevaplamanı rica ediyor” diye sorun. Eğer cevap vermek isterlerse de şu soruyu sorun “Bağırmadan ya da çığlık atmadan önce ne oluyor da sen bunu yapıyorsun?”

Bu soruyu çocuklarına ileten tüm ebeveynlere ve cevap veren tüm çocuklara çok teşekkür ediyorum.

Bu yazıdaki arınma sorduğum soruya çocuklardan gelen cevaplar doğrultusunda olacak. Onların cevaplarını ho’oponopono arınma cümlelerine dönüştürdüm. Şu an bir çocuğa sahip olsanız da olmasanız da bu yazıyı okuyorsanız mutlaka arındırmanız gereken size ait kollektif bilinçte bir alan vardır. Gelin hep birlikte bu arınmayı hem kendimiz hem de gelecek neslimiz olan tüm çocuklar için yapalım.

Herhangi bir insan evladının pozitif odakta davranış sergilemesini engelleyen ya da kısıtlayan bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum.

Herhangi bir insan evladının ilahi planında olmayan ya da özgür iradesi ile seçmediği deneyimleri benim var ettiğim programlarla ilahi olmayan bir şekilde maruz kalmasına neden olan tüm her şeyle bağlantılı ilahi plan ve ilahi sistemle uyumsuz Yaratıcı’nın ilahi olarak uygun görmediği alanları insanlık gerçekliği yapmama neden tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Hayatın herhangi bir evresinde kendimi yetersiz hissedip, bunu örtmek için saldırgan tepkiler vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kendimden hoşnut olmamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kendimi sevmekten vazgeçtiğim anların olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kendimi beni geliştirmeyecek şekilde eleştirip, yargılamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Psikolojik ya da fizyolojik bir bedensel bir etkiden dolayı farklı olan insanların hayat içinde ilahi olarak olması gerektiği şekilde kendini kolay ve rahatça ifade etmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İnsanların ya da kişilerin beni anlayamayacağını düşünüp kendimin anlaşılmaz olduğuna dair inançlar oluşturup kendimi engellememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Ebeveynlerin onları birey olarak görmeyip onun adına cevap vermesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Herhangi bir insan ya da kişinin bir başka insana ilahi olmayan bir şekilde zorbalık yapmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Herhangi bir insan ya da kişinin bir başka insanı ilahi olmayan bir şekilde tehdit etmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Hayat içinde her zaman başarılı olamayacağımızı her insanın her zaman başarılı ya da başarısız olarak etiketlendirilerek kendi potansiyelini dünya frekansı ile uyumlu olarak ortaya çıkarmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Çocukların dürüst, açık ve saf niyetle kendisini ifade etmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Kardeşlerin birbiri ile sevgi ile iletişimde olmasını, oyun oynamasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Herhangi bir insan ya da kişinin bir başka insanla ilahi olmayan bir şekilde dalga geçerek onu küçümsemesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Negatif duygularla bağlantı programların bitmesi gerekenlere ilahi olarak olması gerektiği şekilde alanımı kapatmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Ebeveynlerin ilahi olarak alması gereken tüm sorumluluğu almadan çocuk dünyaya getirmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Çocukların özünde var olan sevgiyi doğal ve olan hali ile paylaşmasını engelleyen insanlığın var ettiği eski enerji programlarının çocukları etkilemesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Mutluluk kavramının ilahi gerçeği olmayan davranışları bu zamana kadar sergilememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İnsanlık planının ortak programlarını kendi davranışlarımda ilahi gerçeklik ve saflıkta ortaya çıkaramayıp, bir çocuğun benim davranışımdan ya da davranışlarımdan rol model alarak kendi ilahi planından sapmasına neden olacak bir alanı kendine dahil etmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Çocuklarınız kendi yaşadıkları herhangi bir olumsuz deneyimi sizinle paylaştıklarında da dilerseniz şu kalıpla bu alanı arındırabilirsiniz. “Çocuğumun bu deneyimi yaşamasına neden olan tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Bu deneyimi yaşamasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.” Dilerseniz konuyu cümlenin en başında ifade edebilirsiniz ya da bu hali ile kullanabilirsiniz.

10.05.2021

Etiketler: