• 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 323Kelime
  • 21

Akışa Bırakmak

Her birimiz farklı deneyimler için bu dünyadayız. Genellenmiş öğretiler bazen bizi yaşam içinde geciktirebiliyor. Çoğunlukla akışa kendimi teslim ederim. Geçen hafta öğrendim ki ben akışa bırakmayı değil bu yaşamda vazgeçmemeyi deneyimlemeye gelmişim. Yıllardan beri bir şey için bir kere iki kere olsun diye denerim. Sonuca ulaşamayınca demek ki olmaması gerekiyor diye düşünürdüm. Her öğreti teslimiyeti hatırlatıyor ben de genel bilgiyi özel ruhsal tekamülde de böyledir diye kabul etmiştim.

İlk kitabımı meleklerin yönlendirmesiyle yazdım. Yayınevleri ile görüşüp kitabı takibi bırakıyordum. Her seferinde bumerang gibi dönüp bana geliyordu. Süreç olmayınca çalışma yapıyordum. Her çalışma beni daha da saflaştırdı. İçimdeki öfke duygusu azalıyor ancak bitmiyordu.

Meleklere çok isyanım olmuştur, yaz dediniz yazdım neden basımı kolaylaştıracak çözümler sunmuyorsunuz, yardım etmiyorsunuz diye. Sağolsunlar benim ruhsal dönüşümümü fark ettirene kadar gerçek bir kolaylık sağlamadılar. Zihnimi ve ruhumu didik didik ettirdiler. Ukalalık yapıp çıkan cevaplar egoma hizmet etmiyorsa sonuca da gitmedim.

Yine de onlar bana yol göstermekten vazgeçmediler. 3 ay önce bana hatırlattıkları kitabı geçen hafta okumam için sürekli gözüme soktular adeta. Kitabı okuyunca “aaa ben kitapla ilgili kararlı olmalıymışım” dedim.

Her öğreti size %100 uyamaz. Kendi ruhsal yolculuğunuz size özel detaylar içerir. Bu detayları ne bir öğretmen ne de bir master size sunamaz. Kendi içinize dönün soruları sorun ve işaretleri okuyun. Öğretiler, uyumlanmalar sizin ruhsal yükselişiniz için size sunulmuş armağanlardır. O bir pakettir. Dışı aynı paket herkese verilir ancak içi size özeldir. Lütfen bilgiye ya da insanlara bağımlı olmayın.

Sevgiler
Yasemin Derya Metin
29.08.2016

You may also like