İçeriğe geç

Dizi ve Film Sektörünün Bilinçaltı Programlarından Özgürleşme 

  • 11 ay önce
  • 2Dakika
  • 529Kelime
  • 123Görüntülenme

Dizi ve Film Sektörünün Bilinçaltı Programlarından Özgürleşme 

(Not: Yazdığım enerjilerden size uygun geleni okuyun, diğer enerjileri okumayın.) 

Dizi ve film sektörü ile ilgili kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum.  

Bu yaşamımda şu andan itibaren film ve dizi sektörünün tüm kapitalist oyunlarından özgürleşmeyi seçiyorum. 

Bu sektörün özgür irademe müdahale ederek beni manipüle etme nedenleri benim karmik alanımdan kaynaklanıyorsa; kendi karmik alanımın şifalanması için varoluşuma koşulsuz sevgi/sevgi/AŞK enerjisini yönlendiriyorum. 

Beni manipüle edecek filmler ve diziler için ilahi korunma talep ediyorum. 

Kollektif bilincin bu konu ile ilgili olarak kaotik hale gelmesine neden olduğum her anın sorumluluğunu alıyorum ve kollektif bilinçte bu konu ile ilgili kendi sorumlu olduğum alanın arınması için koşulsuz sevgi/sevgi/AŞK enerjisini yönlendiriyorum. 

Filmlerin ve dizilerin insanlığa enerjisel frekansı daha yüksek yapımlar sunmasını ilahi olarak talep etme hakkım varsa bunu talep ediyorum. 

Bu zamana kadar izlediğim filmler ve diziler bende, benim kaosu ve ayrımcılığı büyütecek düşünceler üretmeme neden olan alt programları bilinçaltıma yönlendirdiyse bu programların iptal olmasını seçiyorum ve bununla bağlı bağlantılı her şeyi kaynağa teslim ediyorum. 

Bu sektörde oluşan yeni dijital platformlar aracılığıyla alanıma, benim kendi tekâmül yolculuğumda beni dengesizleştirecek alanları alanıma dahil etmesine iznim yok. 

Benim tekâmül yolumu dengesizleştirecek projeleri izlemeden farkında olmayı ve merak alanıma yenik düşmeden o programları izlememeyi seçiyorum. 

Evimde ya da gittiğim bir yerde izlemek zorunda kalacağım bu tarz programlar için de maruz kaldığım süre boyunca hak ettiğim ilahi korunmayı talep ediyorum. 

Film ve dizi sektöründe frekansı yüksek yapımların ortaya çıkaracak kamera önü ve arkası kişiler bulunmasına rağmen bunu para kaygısı nedeniyle yapamıyorlarsa bu alanda ilahi izinli olduğum arınma için sektöre koşulsuz sevgi/sevgi/AŞK enerjisini yönlendiriyorum. 

Kapitalizmin ilahi olarak özgürleşmem gereken oyunlarından hak ettiğim bolluk, bereket ve kolaylıkla özgürleşmeyi talep ediyorum. 

08.07.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_