İçeriğe geç

Ruhsal Yükselişe Engel Duygu

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 517Kelime
  • 101

Ruhsal Yükselişe Engel Duygu

Bazı duygular bizi hem dünyasal hem de ruhsal ilerlemekten alıkoyar. Burada sadece ruhsal ilerlemeyi engelleyen en önemli duygu olan korku hakkında fark ettiklerimi yazacağım.

İlk korku ile kendimi kapattığımda yanımdaki varlıkların yok olduğunu rüya diye hatırladığım bir zaman diliminde gerçekleşmişti. Rüyamda metalik ağırlıklı bir yerde yanımda da bir uzaylı varlığı görüyorum. Onu gördüğüm an korkuyorum. Ben korkunca o da kendini görünmez hale dönüştürüyordu. Kendimi sakinleştirice “tamam çıkabilirsiniz” dediğimde “hayır korkuyorsun çıkamam” demişti. Tam olarak o an neden olduğunu anlamamıştım. Sonra bilgilerim derinleştikçe pozitif varlıkların korku enerjisi ortaya çıkan durumlarda özgür irade sebebiyle bağlantıyı kestiklerini anlamıştım.

Aldığım eğitimler, okuduğum kitaplarla çeşitli konuları merak ediyordum. Onlarla ilgili denemeler yapıyordum. Astral seyehat başarılı olmadığım bir alan. Denemeler sonrası yapmayı bıraktım. Meleklerle iletişim kurmaya kitaplarla ve kartlarla başladım. Sonra onların cevaplarını duymaya başladım. Bir ara görebilme noktasına geldiğimi algıladım. O an yine geçmişte izlediğim korku filmleri kayıtlarından dolayı korktuğumu hissettim ve “hayır sizi görmeye henüz hazır değilim” dediğimde etrafımdaki enerji alanı değişti.

Meleklerle işlerimin açılması için çalışma yapmak için çalışmaya başlıyorum. Onların beni götürdüğü nokta ilişkiler oluyordu. Bir kaç tekrarlayınca ve ben belirlediğim hedefin çalışmasını yapamayınca çalışmada başlangıçta iken neden bu çalışmayı yaptırdıklarını sordum. Tabi bu soruyu egom sorduğu için enerji biraz daha düşük olduğundan sadece ilişkilerle ilgili çalışma yapmalısını ancak algılayabildim. İlişkilerle ilgili çalışma yaptıkça bir kaç çalışma sonrasında “hayatına birini alman için değil. Korkulardan arınmak için seni bu noktaya yönlendirdik” rehberliği geldi. Bu rehberlik gelince daha önceden söylediğim niyeti hatırladım. Tüm korkularımdan arınmaya niyet etmiştim.

Dün Tanrı Hades ile yaptığım çalışma, Torus Mate Gökadası varlıklarının ilettiği mesaj ve okuduğum Steve Rother’in Tanrı Çağı kitabında ortak mesaj negatif duygular ve korku duygusuydu. Tanrı Çağı kitabında Atlantisin batışına neden olan ruhların verdiği söz esnasında kendilerine koruyucu olarak korku duygusunu aldıklarını okudum. Birey, ancak ruhsal olarak yeterli olgunluğa ve dengeye geldiğinde bu korku enerjisinden özgürleşebiliyor.

Geçmiş yaşamlarınızda her neye sebep olmuş olursanız olun bu yaşamda tüm sorumluluğu alıp, evrensel yasalara göre hareket etmeye başladığınızda o zaman korku ile yaptığınız anlaşmayı iptal edebilirsiniz.

Sevgiye ve ışığa hizmet yoluna girdikten sonra evren sizi destekler.

12.12.2016
Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin