İçeriğe geç

İstismar

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 696Kelime
  • 116Görüntülenme

İstismar

İstismar kelimesi genelde cinsellikle birlikte kullanıldığı için bir çok kişi istismar yaptığının ve bunun sonucu olarak da istismara uğradığının farkında değil.

Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğünde

istismar    Ar. isti²m¥r 

a. (istisma:rı) 1. Birinin iyi niyetini kötüye kullanma 

2. Sömürme

şeklinde tanımlanmış.

Bu yıl bitmeden kendi içinizdeki istismar alanlarını tespit edin ve istismardan vazgeçin. Başkalarını istismar etmekten vazgeçtiğinizde dengeye geldikten sonra sizi istismar eden insanlar da hayatınızda temizlenecektir. Burada içe dönüşte dikkatli olmak gerekiyor. Bir çok insan başkasını istismar ettiğinin farkında değil. Sizde bu grup içindeyseniz yaptıklarınızı farklı tanımlayabilirsiniz.

İkinci bakmanız gereken alan da kendinizin istismar edilmesine neden izin verdiğiniz. Hedefinizdeki ne için başka insanların sizi istismar etmesine izin veriyorsunuz.

Herkes çok değerli ve özel. Zaman geriye alınmıyor. Zamanınızı istismar etmeyin başkalarının zamanını da istismar etmeyin. 

İlahi alma verme dengesinde olmaya özen gösterin. Ödediğiniz bedelin fazlasını herhangi bir insandan aldığınızı sansanız bile evrensel yasalar o aldıklarınızı evrensel zamanda sizden yeniden alır.

Toplumun ve insanlığın bencil evriminden bir çok insan şikayetçi olurken kendi kişilik alanını dönüştürme sorumluluğunu almıyor.

Bazı grup çalışmalarında karşılaştığım durumlardan biri negatif davranış alanını bırakması ortaya çıktığında küçük çocuktan farksız bahaneler ortaya çıkmaya başlıyor. İşte burada istismar alanı ortaya çıkıyor. Benim ve gruptakilerin sevgisini almak amacıyla farklı farklı senaryolar oluyor.

Lütfen artık büyüyüp almanız gereken sorumlulukları alın.

Bugün yaklaşık dört saat bir arındırma seansı düzenledi Serafim Melekleri. Bu seansa kadar ben insanların istismarını ve beni ne kadar istismar ettiklerinin farkında değildim. Alanımdaki gördüklerimi düşünüp kelimelere dökecek doğru kelimeleri bulamıyorum. Enerjisel kanca, eterik bağ değil; bir çok alana tutunmuş kancalar var enerjisel yumaklar vardı. Ve beni en çok şaşırtan durum benden alınan temiz enerjinin yerine kişinin kendi karanlığını bırakacak değişik mekanizmalar bulmuş olmasıydı.

Çok fazla yapmam gerekenden fazla çalışma yaptığımın rehberliğini alıyordum. Dönüşümünü gerçekleştirip başka insanlara aracı olacağı ümidi ile ilahi yasalardaki açabileceğim maksimum alanı açıyordum. Ben çalışma alanlar için bu alanı açarken onların kendi karanlığını dönüştürmek yerine kurnazca bana bırakıp benim ışığımı çalması beni şaşırtmış ve ilahi mesajların ne demek istediğini anlamıştım.

Çalışma esnasında kendi alanımdaki durumu görmem için Serafim Melekleri ışığımı alanımdan çekip öz ışık benliğime yüklediler. Kendi ışığından aşağıda oluşturulan enerji alanlarını göremiyordun. Onun için bizim sana ilettiğimiz mesajları anlayamıyordun. Anlayabilmen için sana bu şekilde gösteriyoruz mesajını verdiler. İnsanlığın Gerçeği ağır geldi.

17 Aralık tarihinden beri insanlıkla ilgili açılımlar oluyor ve ben her defasında allak bullak oluyordum. Bu kadar olamazlar itirazı ile başlayıp zorlu süreçle birlikte kabule geçiyordum. 25 Aralık enerjisi de çok derin bir gerçeklik sundu.

Ücretli çalışmalarıma katılanlar ya da internetteki meditasyonlarımı yapanlar lütfen “kendi gerçeğimi anlamayı seçiyorum” niyeti ile 

meditasyonunu yapın. İnsan olan tarafımla bunu yapmanızı istemiyorum. Sizlerin evrensel yasalardaki alma verme alanınızı fark etmeniz ve yaşamınızı yeniden programlayıp güzel bir gelecek yaşamanız hem kendinize hem de insanlara saygı temelinde evrensel insan olarak yolculuğa devam etmeniz için hatırlatıyorum.

Hepimizin içinde Yaradan’ın muhteşem ışığı var. O her şeye yeter.

26.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

 

Etiketler: