• 2 sene önce
  • 4Dakika
  • 962Kelime
  • 126

Kaos Boyutu Ho’oponopono Dönüşüm Çalışması

Yaşamda kendi varoluş sorumluluğumuzu ne kadar alırsak, varoluş planı da bizi o oranda destekliyor.

Varoluş sorumluluğunu alanların Kaos Boyutuna yönlendirdikleri artık ilahi olarak dönüşmesi gereken alanların dönüşümü için yapabilecekleri çalışma.

Kalben sorumluluğunu yüzde yüz almayı kabul edenler lütfen çalışmayı yapsın…

 

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunun kendi ilahi ışık dengesine gelmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunun arınması gereken programlarının kaos boyutundan kolayca arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunun varoluşunun evrensel bir planın gerekliliği olduğunu kabullenmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Düalite evreni içindeki kaos boyutunun rolünü idrak etmememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunun varlığını kabullenemediğim için Yaratıcı ile çatışma yaşamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunda yaşam sürdüğüm her anı onurlandırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunda yaşam sürmüş her yaratılmışı onurlandırmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunu kendi idrakimle evrensel gerçeklikte anlamlandıramayıp ona yüklediğim tüm olumsuz etiketlerin onun alanında varlık sürdürmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutunun dönüşümü için ilahi olarak ona yönlendirmem gereken onun frekansına uygun  koşulsuz sevgiyi her an her koşulda yönlendirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

🌀 Bu şifa için tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Kaos boyutuna ait insan olarak bende olan her zerreyi dönüştürmekten kaçınmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

15.04.2020

You may also like