İçeriğe geç

Petrol Endüstrisine Şifa Çalışması

  • 6 ay önce
  • 3Dakika
  • 734Kelime
  • 107Görüntülenme

Petrol Endüstrisine Şifa Çalışması

Yaklaşık on yıl boyunca kimya mühendisi olarak çalıştığım için birçok insanın farkında olmadığı konular benim gündemimde oluyor. 30 Kasım’da 28.’si düzenlenen Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Konferansı bu yıl Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai şehrinde küresel ısınma ve sera gazı salınım oranlarını azaltma amacıyla Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesine taraf ülkelerin katılımıyla başladı. 12 Aralık’a kadar görüşmeler devam edecek. Bu görüşmeye ev sahipliği yapan ülkenin taraf olduğu petrol tüketimi bana ve birçok katılımcıya göre bu görüşmelerde olumlu kararlar alınmayacağı yönünde. Diğerlerinin ne yapacağını bilmiyorum, ben elimden gelen şifa ve dönüşüm aracını bu alan için kullanmaya Azra Kohen’in Aden romanını okurken karar verdim.

Eğer sizde petrol endüstrisi sebebiyle yaşamı sonlanmış bitki, hayvan ve insan ile ilgili olanlardan dolayı varoluşa hizmet etmeyi seçerseniz aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Arınma Çalışması

Dilerseniz çalışmanın ses kaydını alıp, kendi periyodunuzda dinleyebilirsiniz. Yürüyüşlerinizde ve yolculuklarınızda dinleyerek zamandan da tasarruf edersiniz.

Petrol endüstrisi aracılığıyla dünyaya verilen zararda bana ait sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Yaratıcı’nın izni ile ilahi yasalara göre sorumlu olduğum ve izinli olduğum alana Lady Şandara’nın rehberliğinde Dünya’nın frekansına uygun olarak AŞK şifasını yönlendiriyorum.

Özışık benliğimin kalbimde AŞK şifasını aktive etmesini talep ediyorum. Annemin bana hamile kaldığı zamandan bu zamana kadar Dünya’nın derinliklerinden dünyaya çıkarılmış petrolün şu anki formu alanına AŞK şifasını yönlendiriyorum.

Dünya’nın bağrından petrolü yeryüzüne çıkarması için kullanılan tüm makinelerin ve ekipmanların hurdasına ya da çalışır vaziyette olan her atomuna AŞK şifasını yönlendiriyorum. İnsanların bu aletleri, araçları ve makineleri Dünya’ya saygısızlık yapmasına zorunlu kıldıkları için her birinden özür diliyorum.

Petrolün çıkışı, taşınması ve kullanımı esnasında yaşamı sonlanmış her yaratılmışın ruhuna izinli olduğum AŞK şifasını armağan ediyorum.

Bildiğim bilmediğim tüm petrol şirketlerinin insanın konforlu yaşaması petrolün kullanımına bağlı diye yarattığı illüzyondan özgür irademle özgürleşmeyi seçiyorum. Zihnimi ve bedenimi AŞK şifası ile ilahi korumaya alıyorum. Şu andan itibaren kollektif bilinçte bulunan petrol ve petrol ürünleri ile ilgili illüzyonlardan benim aracılığımla arınması gerekenler için AŞK Bilgelerinden evrensel yasalara uygun olan desteği talep ediyorum. 

Dünyada insan olarak hak ettiğim konfor içinde yaşarken doğa ile uyumlu ve sürdürülebilir teknolojilerin Dünya planında Işık Bilgisi ile var olması için AŞK bilgelerinden ilahi yardım istiyorum.

Benim sebep ve vesile olduğum dünyanın ve doğanın petrol ve petrol ürünlerinden kaynaklı zararının AŞKla şifalanması için Özışık benliğimin verdiğim her nefesle, nefesim aracılığıyla Dünya’ya AŞK şifasını andan ana kendiliğinden sunmasını seçiyorum. AŞKın şifasının her an beni de şifalandırmasına ve bilgeleştirmesine izin veriyorum.

10.12.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_