İçeriğe geç

Ruhsal Görevliler

  • 3 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1185Kelime
  • 425Görüntülenme

Ruhsal Görevliler

Bu yıl bir çok eş zamanlılıkla birlikte 12+1 kişilik bir grupla sonbahar ekinoksu çalışmasını Göbeklitepe’de yaptık. 21 – 24 Eylül tarihleri arasında fiziksel olarak bizimle birlikte olanlarla ve kalben bizimle olanlarla birlikte bir çok alanı şifalandırdık ve bir çok açılım yaşadık. Ben de ve bu çalışmaya dahil olmuş herkeste çeşitli açılımlar zamanı geldikçe gerçekleşecek.

Ben ilk görevimi bu yazı ile sizlere izinli olduğum kadar aktaracağım.

Ruhsallık yolculuğuna girmiş bir çok insanın görevini açığa çıkarmakla ilgili çok yoğun arzusu oluyor. Bilinç düzeyinde bunu bilmeme rağmen bilgi düzeyinde ruhsal görevle ilgili sizlere içsel hissettiklerimi tam olarak size aktarmamıştım. Bugün zamanı geldi.

Ruhsal görevli sadece pozitif ya da aydınlık olmaz. Tüm tekamül yolları ve tekamülsüzlerin görevlileri dünyamızda bedenlenmeyi seçti. Dünyanın frekansına göre ya da kişinin özgür irade seçimlerine bağlı olarak görevliler hazır olduklarında ve ilahi olarak olması gereken zamanda aktive oluyorlar.

Ben sadece pozitif ve aydınlık tekamül yolunda olanların görev kodlarının aktive olmasına aracılık ediyorum. Özgür iradesi ile benim alanıma gelen nötr, negatif, absolute, karanlık ve tekamülsüz görevlilerinin görev kodlarını da dünyanın ve insanlığın frekansı ışık oranında yükseldiği için iptal ediyorum. Bu iptal ettiğim görevlilere sürekli olarak hem meditasyonlar hem de yazılarla pozitif veya aydınlık tekamül yolu seçimi yapmayı hatırlatıyorum.

Bu yazı ile size şunu hatırlatıyorum. Ruhsal görevlerinizin aktif olmasını bilinçsizce istemek sizin bu dünyaya gelmeden önce yaptığınız görev alanı hangisiyse onu aktive etmek için zorlayacağınız anlamına geliyor. Özgür iradenizle sürekli olarak bunu talep etmeniz halinde görev kodlarınız ilahi yasalar çerçevesinde aktive olabilir. Eğer pozitif ve aydınlık dışındaki herhangi bir görevli iseniz o zaman aktivasyon sonrası onun şartlarını yerine getirebileceğiniz anlamına geliyor. Diğer görev kodları insanlığın ve sizin dengenizi kaosa yöneltebilecek alanlar barındırabilir. 

Bugün izlediğim Supergirl 3. Sezon 10. Bölüm’de ruhsal görevi insanlığı öldürmek olan bir görevlinin uyanışını izlediğimde bu yazıyı yazmam gerektiğini anladım. Bu bölümü “Işık Bilgeleri şu an benimle olun ve burada ilahi mesaj dışındaki her şeyden beni koruyun” niyeti ile izleyebilirsiniz.

Pozitif ve Aydınlık Tekamül Yolu Dışındaki Görevliler

Kendinizi içsel olarak sorguladığınızda ya da kendi yaşantınızı geriye doğru gözlemleyip; aslında pozitife ve aydınlık olmayan bir görevli olduğunuzu fark ettiğinizde bu aktivasyonun olmasının iptal talebini yapıp; kendi seçimlerinizle pozitif ya da aydınlık tekamül yolunda görevli olup; görevlerinden vazgeçmiş görevlilerin yerine yeni görev aktivasyonu talebi yapabilirsiniz. Sürekli olarak kolaylıktan yana olsam da bu değişim sürekli gayret ve çalışma gerektirdiğini baştan sizlere belirteyim. Kalben istekli ve gerçekten gayretli olursanız evrensel olarak mutlaka desteklenir ve bu süreci olabildiğince kolaylaştırabilirsiniz. İşin temeli dürüstlükten geçiyor. Aklınızdan geçenler, söylediğiniz sözler, hissettiğiniz hisler ve yaptığınız davranışlar hepsi birbiriyle uyumlu ve olabildiğince sevgi odağında olmalı. İnsan olduğunuzu hatırlayıp; zaman zaman negatif duygu alanında olabileceğinizi bilerek bunları ortaya çıkardığınız anda durmayı ve sonrasında ortaya çıkanları arındırarak bu yolculukta ilerleyebilirsiniz. Kendi pozitif tekamül yolu ya da aydınlık yolu dengesine gelip sevgi ve ışığınızı ortaya çıkardığınızda da yeni görev talebinde bulunabilirsiniz. Ruhsal göreviniz aktif olduğunda dünya toz pembe olmuyor ya da evrendeki tüm ruhsal varlıklar sizin emrinize amade olmuyor. Yeri geliyor görevinizden dolayı çok yorulabiliyorsunuz ya da bazı duygusal zorlu seçimler yapmanız gerekebiliyor. Bu yazıda kelimelerin ötesinde bir çok enerji katmanı var. Kalbinize odaklanıp yazıyı yeniden okuduğunuzda yazı başka anlamlar ifade edecek.

Bu yazıyı kalbinizle yeniden okuyun. Sonra eğer özgür iradenizle seçerseniz aşağıdaki diğer görev kodlarının sizden alınmasını aşağıdaki niyetle talep edebilirsiniz.

“Allah’ım bu bilgiyi bana hatırlattığın için hamd olsun.

Var oluş yolculuğumun gereklilikleri olan ancak artık benden alman uygun olan tüm görevlerimi sana teslim ediyorum. Özgür irademle bu seçimi yapıyorum. Bu seçimimde bana her an yardımcı ol.

Yaptığım bu seçimle bağlantılı olarak yarattığın pozitif ve aydınlık ruhsal varlıklardan beni sağlıklı ve kolay bir şekilde arındırmasını talep ediyorum.

Bana var oluşum boyunca benim frekansıma uygun hak ettiğim pozitif ya da aydınlık ruhsal rehberler vermeni talep ediyorum.

Var oluş yolculuğumda yaptığım her şey için af ve bağışlanma talep ediyorum.

Lütfen bu süreçte sevgimi ve ışığımı arttırmamda bana yardımcı ol.

Beni benden ışık ve sevgi ile yeniden var et.

Amin.”

Bu niyeti ilk okuduğunuz anda tüm işlem başlamış olur. Dilediğiniz sıklıkta okuyabilirsiniz. Her okuduğunuzda yaşamınızdaki zorlukları daha kolay geçirmenize aracılık eder.

Bu çalışma sonrası yeniden tekamül yolunuzun seçimini yapın. Bu seçimi özgür iradenizle yeniden yaptığınızda genetik ve DNA alanında bulunan ancak sizin seçim yaptığınız anda aktif olmamış parçalarda da seçimi gerçekleştirir. Eski görev kodlarınızdan dolayı seçim yapamadıysanız da şimdi tekamül yolunuzu daha kolay seçersiniz. Tekamül yolunuzu her zaman değiştirebilirsiniz. Bu dünyada son yaşamınızı yaşayıncaya kadar bu seçimi tekrar tekrar yapabilirsiniz. Sadece şuna dikkat edin. Tekamül yolunuzu ya pozitif ya da aydınlık olarak sadece tek seçmelisiniz. Tekamül yolu için yazdığım eski yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Her neyi seçerseniz hep sevildiğinizi hatırlayın.

Bana güvendiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Kalben sizi seviyorum.

Eğer Göbeklitepe ziyaretimizdeki meditasyonlara ulaşmak istiyorsanız. Buradan YouTube Listesine ulaşabilirsiniz.

25.09.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin