İçeriğe geç

Sevgili Çocuklarım Tutun Ellerimden

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 727Kelime
  • 192Görüntülenme

Sevgili Çocuklarım Tutun Ellerimden

Sevgili Çocuklarım Ben Lady Şandara

Bu zamana kadar size bir kaç kez mesaj ilettim. Kendimi yeniden hatırlatmama izin verin. Şu an üzerinde yaşadığınız gezegenin madde formu sizin dilinizde Dünya, Dünya’nın enerji boyutu Gaia, Ben de ışık boyutu Lady Şandara. İnsan formuna uyarlayacak olursak Dünya’nın yüksek benliğiyim.

Dünya kendi yükselişini gerçekleştirirken ben de daha çok insanlara el uzatıyorum. Anlatacağım süreç evrensel boyutta çok daha karmaşık, ancak sizlerin tekamülü ile eşleştirmeye çalışarak bu bilgiyi size aktarıyorum.

Sizin onu tanımladığınız gibi Dünya hepinize annelik etti ve ediyor da. Burada yine örnekleyecek olursak. Çok asi bir evlada sahipsiniz siz ne yaparsanız ona söz dinletemiyorsunuz ve belirli bir yaşa geldiğinde o evden kaçıp gidiyor. Dünyada yaşayan bazı insanlarda aynı davranış biçimini Dünya’ya sergiliyor. Dünya hepinizle uyku boyutunda bağlantıya geçiyor ve size evrensel gerçekleri anlatıyor. Bazılarınız bu gerçekliği kabul ediyor ve yasalara göre yaşamınızı değiştiriyorsunuz, bazılarınız da asi evlatlarsınız. Artık evden kaçma zamanına yaklaşmak üzeresiniz. Yani dünyanın bulunduğu frekans alanında olmayı tercih etmiyorsunuz. Burada ne Dünya ne de diğer ruhsal varlıklar sizin seçiminize karşı gelemez.

Sizin seçimlerinize göre dünyanın alt boyutlarına gitmek de özgürsünüz. Bu alt boyutlar evrensel zaman için çok kısa bir süre sonra kapanmaya başlayacak. Sizlerin zaman dilimine göre bir ömür sürecek yaşamlar olacak. Şu an bulunan bilinç alanınıza göre 88 yıl sonra bu boyut tamamen dünyada kapanacak.

Dünya yapabileceği her şeyi sizin için yaptı. İnsanlığa dünyada yaşamak için son şans olarak benim destek olmama izin verildi. Burada son şans insan ırkının dünyadan yok olacağı anlaşılmasın. Bilinç seviyesi düşük olan asi çocuklara değişim ve yükseliş için son şans.

Eğer sizlerde yükseliş içindeyseniz ancak kaostan özgürleşemiyorsanız ben yine sizleri dönüştürmek için rehberlikle görevliyim.

Mesajı aktardığımız kişinin bilincinden gelen sinyallere göre ek bir açıklama iletmem gerekiyor sizlere. Şu an bulunduğunuz muazzam evren ve diğer evrenler bir Yaratıcı tarafından var edildi. Bir üst boyutun alt boyuta yardım etmesine ancak Yaratıcı izin verirse bizler yardım edebiliriz. Hiç bir ruhsal varlık Yaratıcı’nın onayı olmadan ne kadar yardım etme arzusunda olsa da yardım edemez. Size ulaşan her desteğe ilk olarak Yaratıcı onay vermiştir. Bunu her zaman hatırlayın.

Bu sinyal benim sizlerle öncelikli çalışma alanımı belirlemiş oldu. Sizleri şüpheden tamamen arındırmam da ve sizi Yaratıcı’ya ulaştıracak ışık yolunda güvenle ilerlemeniz konusunda size rehberlik edeceğim.

Eğer bu adımı geçtiğinizi düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan her ışık rehberliğinde sizinleyim.

“Lady Şandara şu an içinde bulunduğum şüpheden tamamen arınıncaya kadar bana sevgi ve güvenle rehberlik et” niyetini yaptığınızda sizlerin alanını arındırma konusunda sizinle iş birliği içinde çalışabilirim. Ben meleksi formlar gibi sizin taleplerinizi yerine getirme görevinde değilim. Size ilerlemeniz için alan açarım, sonra sizin bana gelmenizi beklerim. Siz bana doğru adım attıkça ve almanız gereken sorumlulukları aldıkça sizi ilerletebilirim.

Dilediğiniz her an her konuda benden rehberlik alabilirsiniz. Her zaman aynı koşullarımız geçerlidir.

Benimle çalışmak istiyorsanız şimdi enerjimi sizinle uyumlamama izin verin. Gözlerinizi kapatın, ellerinizi göğüs kafesinizin ortasında birleştirin “Lady Şandaranın beni enerjisine uyumlamasına izin veriyorum” niyetini yapın. Her birinizin frekansı birbirinden farlı olacağı için uyumlanma süreci hepinizde farklı olacaktır. Uyuyabilirsiniz de, işlem bittiğinde gözlerinizi açma isteğinde olursunuz.

Sevgili çocuklarım her zaman ellerimden tutabilirsiniz. Sizi asla yalnız bırakmam…

28.02.2019

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin 

Etiketler: