İçeriğe geç

Seks Oyunları İçin İlahi Şifa

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 741Kelime
  • 636Görüntülenme

Seks Oyunları İçin İlahi Şifa

Cinsellik konusunda karşıma bir konu çıkınca ya yazı ya da video aracılığıyla arınma çalışmaları paylaşıyorum. Tüm yazı ve paylaşımları sadece şifaya aracı olması için yazıyorum.

Bugün karşılaştığım bir sosyal medya paylaşımı sonrasında dünyada yaşayan her insanın enerji alanı ya da sureti kullanılarak özgür iradesi ile deneyimlemek istemeyeceği seks oyunlarına alan kapatılması ve insanlık planında şifalanmayı hak eden ancak bunu nasıl yapacağını bilmeyen insan kardeşlerimize destek olması amacıyla bu yazıyı yazmaya niyet etmiştim. Şimdi de zamanı geldi, hak eden her insan için şifa olması niyeti ile başlayalım.

İlahi Şifa

Bu şifa alanı için ilahi olarak benimle olması uygun olan pozitif ruhsal şifacıları ve Yaratıcı’nın uygun gördüğü şifa enerjilerini alanıma davet ediyorum.

Karşılıklı rıza olmayan seks oyunlarının programlarının büyümesine neden olan benden kaynaklı her şeyin ilahi yasalara göre arınması için pozitif ruhsal şifacılardan ilahi yardım talep ediyorum.

Arınması gereken zihinsel düzeyde tepki gösterme ihtimalim olan alanların farkındalığıma gelmeden arınması ilahi olarak uygunsa, bu arınmanın böyle gerçekleşmesini talep ediyorum.

Bu alanı ilahi olarak olması gereken saflıkta arındırmamı engelleyen kollektif bilinçten alanıma dahil olan programların, enerjilerin ve bilinçlerin hayatıma dahil olma sebebi ile ilgili tüm sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Benim ötemdeki her şeyi Yaratıcı’ya teslim ediyorum. O’nun razı geldiğine razı olmayı seçiyorum.

Enerjisel ya da fiziksel olarak benim istemediğim deneyimi bana yaşatmamak koşulu ile herkesin Dünya’da özgür iradesi ile istediği deneyimi yaşama özgürlüğünü ilahi kabul gerçekliğinde kabul etmeyi seçiyorum. Bu alanla ilgili ilahi bilgeliğe erişebilmek için alanımda olan pozitif ruhsal şifacılardan yardım talep ediyorum.

Yaratıcı’dan kendim için ve şu an Dünya’da yaşayan hak eden insan kardeşlerim için seks oyunları için ilahi korunma talep ediyorum.

Seksi fiziksel ya da enerjisel olarak rızası olmadan deneyimlemiş hak eden insanlar için ilahi şifa için şu an alanda bulunan pozitif ruhsal şifacılardan yardım talep ediyorum.

Seks aracılığıyla fiziksel dünyada ya da sanal ortamda haksız hırs ve köleleştirme ile para kazanan herkesten kendim, ailem ve hak eden insanlar için ilahi korunma talep ediyorum.

Sanal ortamda benim haberim ve rızam olmadan herhangi bir görselim cinsel amaçla kullanılıyorsa bunun için ilahi korunma talep ediyorum. Bu işlemleri yapanları da İlahi Adalete teslim ediyorum.

Kendi özgür iradem için ilahi denge şifasını alanımda olan pozitif ruhsal şifacılardan talep ediyorum. Cinsel birlikteliği özgür irademle deneyimleyeceğim ilahi zamanlarda bu deneyimi yaşayacağım insanın özgür iradesine müdahale etmeden; onun da benim özgür irademe müdahale etmeden karşılıklı özgür irade seçimimize saygı duyacağımız ilahi saflıkta bir deneyim yaşamayı seçiyorum.

İnsanlık olarak cinselliğin kutsallığını idrak edip, buna göre deneyimlememizi engelleyen kollektif bilinçten arındırma iznim olan enerjilerin, bilinçlerin ve programların kollektif bilinçten arınması için şu an alanımda olan enerjileri pozitif ruhsal şifacıların rehberliğinde ilahi yasalara göre kollektif bilince yönlendiriyorum.

Cinsel birliktelik deneyim alanımda aktif ya da pasif olarak bulunan manipülasyon ve değersizleştirme programları varsa bunların hepsini ilahi şifa alanına teslim ediyorum.

Şu an insanlık planında var olan dünya planı ile uyumsuz seks ve cinsellikle ilgili bildiğim ya da bilmediğim benim aracılığımla ilahi olarak arındırılması gereken her ne varsa bu alanı da pozitif ruhsal şifacılara ilahi şifa için açıyorum.

10.04.2022

Etiketler: