İçeriğe geç

Kendi Korkuların

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 765Kelime
  • 477Görüntülenme

Kendi Korkuların

Yaratıcı insan olmanın zorluğunu kolaylaştırmak için, dünyaya insan bedeninde çok fazla ruhsal görevli gönderiyor. Bir insan gelişinceye kadar bu görevliler ona ait bir çok enerji ve programı dönüştürmek için çeşitli şekillerde o insandan uzak tutuyor. Bu bir insanın ömrü boyunca olabilecek bir durum değil. Ruhsal görevlilerin gündönümlerinde ve ekinokslarda alanlarında olan bir çok şey onlardan alınıp, sahiplerine ilahi zamanda yeniden iade ediliyor. Bu iade edilmenin nedeni ya o insan yeterince güçlendiğinden kendi zorlu yaşam dersini daha kolay yapabilmesi zamanı geldiğinden ya da ona sunulmuş bu ilahi desteği hak etmemesinden kaynaklanıyor.

Bu yazıda korku duygusu ve ona bağlı programların dağıtımını ifade edeceğim. Korku, bir insanın alanında olduğunda o insan hayatına daha fazla sevgiyi dahil edemiyor. Bu da frekansının kaos boyutunda kalmasına vesile oluyor. Ruhsal görevlilerden bir kısmı hem dünyanın frekansının yükselmesi hem de insanlığın frekansının yükselmesi için insanlardaki korku programını alıp, onlara kendi ruhunun gerçeği olan sevgiyi veriyor. Bu korkunun bir kısmı ruhsal görevli tarafından sevgiye dönüştürülürken; ilahi yasalara göre kalan kısmının da her kime aitse onun tarafından dönüştürülmesi gerekiyor. Bu dönüşüm iki türlü olabiliyor. Ya ruhsal görevlinin alanında ya da kişinin kendine dönüp kendi yaşam döngüsünde olabiliyor. Dönüşümün nasıl olduğu ne ruhsal görevlinin ne de insanın özgür irade seçimi ile olmuyor; ilahi yasalara göre hak edişe göre oluyor.

Dönüşüm sürecinin kolaylığı her insanın kendi sorumluluğuna sahip çıkıp çıkmaması ve saygılı olup olmamasına göre gerçekleşiyor. Korkunun dönüşümünde ruhsal görevli olmuş olsanız da, ruhsal olarak desteklenen bir insan olsanız da bu yazıda alanın dengelenmesi için bir çalışma yazacağım. 

Sevgi Dönüşüm Çalışması

Aşağıdaki niyeti belirli aralıklarla tekrarlarsanız, dönüşüm süreciniz kolaylaşmış olur.

“Yüce Yaratıcım,

Düalite gereği sevgiyi öğrenmek için korku deneyimini çeşitli zamanlarda korkuyu varoluşuma dahil ettim. Bu deneyim zamanlarında zaman zaman korkan zaman zaman da korkutan oldum. Korku deneyiminde her neyi deneyimlemiş olursam olayım. Bana ait varoluşa yayılmış tüm korku enerjisinin ve programlarının sorumluluğunu yüzde yüz alıyorum. Şu an benim alanımda ya da varoluşta herhangi bir alanda ya da yaratılmışta bulunan bana ait korku enerjisinden artık dönüşmeyecek her şeyi sana teslim ediyorum. İlahi olarak dönüşme zamanı gelmiş korkunun ilahi dönüşümü için senin bana yaratırken üflediğin nefesteki sevgiyi o alanlara ya da o yaratılmışlara yönlendiriyorum.

Şu an insan olarak benim alanımda bulunan bana ait ya da bana ait olmayan sana teslim etmem gereken tüm korkuyu ilahi işlem için sana teslim ediyorum. İnsan benliğimde bana ait korkunun sevgiye dönüşümü için senden yardım istiyorum. Benim için en uygun şifayı kolayca bana sun lütfen.

Varoluşun herhangi bir anında benim korku enerjimi taşımış tüm yarattıklarına da teşekkürlerimi ve sevgimi sunuyorum.

Benden çıkan tüm korkunun ilahi olarak anda sevgiye dönüşmesi için lütfen izin ver. Benim vesile olduğum varoluşa yayılmış korku enerjisi için eğer ilahi sevgi dönüşümünü talep etme hakkım varsa, o enerjilerinde ilahi zamanda sevgiye dönüşmesini talep ediyorum.

Benden çıkan ve benim vesile olduğum tüm korku enerjisi ilahi zamanda sevgiye dönüşsün, inşallah. Amin.”

Dilediğiniz zaman aşağıdaki meditasyonları da yapabilirsiniz.

Denge ve Yükseliş Birlikte Yaratım Çalışması Korku Dönüşümü

Başmelek Azakriel’le Korkulardan Arınma

27.03.2022

 

Etiketler: