İçeriğe geç

Ruhsal Yetilerin Saflaştırılması

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 963Kelime
  • 296Görüntülenme

Ruhsal Yetilerin Saflaştırılması

Ruhsal olarak bir çok yaşamda görevli olan bir ruh kendi görevi sebebiyle sahip olduğu çeşitli yetiler vardır. Varoluşta hizmet alanlarında yapmış olduğu bazı eylemler sonucu bulunduğu yaşam alanının ilahi yasaları ile uyumsuz eylemleri gerçekleştirdiğinde o da diğer tekamül eden ruhlar gibi karmik döngüye dahil olur. Karmik döngü içinde arındırıp dönüştürmesi gereken her şeyi tamamlayıncaya kadar o deneyim alanında hak ettiği yetileri alanında aktif olur. Diğer yetiler pasif olarak var olur.

Dünya gezegenine bu konuyu indirgeyelim. Yıllarca ruhsal yetilerinizi geliştirmek için çalışmalar yapmanıza rağmen bir türlü ilerleme kaydedemiyorsanız, geçmiş yaşamlarınızda bu yetileri hizmet etmeniz gereken tekamül yoluna hizmet etmeyip, özgür iradenizle isteyerek ya da manipüle edilerek sizin görev alanınızla uyumsuz tekamül yollarının eylem enerjisini büyüttünüzse; önce geçmiş yaşamlarınızdaki o alanların her birini temizlemek ya da dengelemek sizin öncelikli programınız olur. Arınma ya da dengelemeyi yerine getirdikten sonra da ruhsal olarak olgunlaşmış olduğunuzda yetileriniz sizin dünya yaşamınızdaki eylem halinizle uyumlu olarak alanınızda aktif hale gelmeye başlar. Yetilerinizi her zaman için dengede tutmak insan olarak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu yazıda ben sadece aydınlık tekamül yoluna zamanı geldiğinde hizmet etmeyi seçenlere bir yol haritası oluşturuyorum. İlahi koruma ve ilahi rehberlik hak ettiğiniz sürece sizinle olsun.

Alana Bakmak yazısını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Bu yazıyı belirli aralıklarla lütfen açıp okuyun. Farkında olmadan da insanların alanına bakabilirsiniz. Bu da sizin kendinize yeni bir karmik döngü yaratmanıza neden olur.

Vereceğim meditasyonları kendi yaşam enerjiniz dengede kalacak şekilde günde yapmanız maksimum meditasyonu belirleyerek yapın lütfen. Fazla meditasyon yapıp dengenizi bozmayın.

Şu an dünya gezegeninde yaşadığınız için Dünyaya Sorumluluğum oynatma listesindeki tüm meditasyonları en az bir kere yapın. Daha sonra kas testi ya da sarkaç kullanarak dünyadan sizin arındırmanız gereken her şeyi tamamen arındırıp arındırmadığınızı sorarak öğrenin.

Eğer “hayır” cevabını alırsanız bu defa listedeki hangi meditasyonu kaç kere yapmanız gerektiğini yine kas testi ya da sarkaç aracılığıyla öğrenin. Şu soruyu sorabilirsiniz “insan olarak aydınlık tekamül yoluna hizmet edecek şekilde ruhsal yetilerimin açılması için …. meditasyonunu tekrar yapmalı mıyım?” Nokta nokta olan yere meditasyonların her birini tek tek sorun. Meditasyonu tespit ettikten sonra “insan olarak aydınlık tekamül yoluna hizmet edecek şekilde ruhsal yetilerimin açılması için …. meditasyonunu … sayıda mı yapmalıyım?” İkinci nokta nokta olan yere de birden başlayarak sizin için yapılması gereken sayıyı bulana kadar sorun.

Hangi meditasyonu ya da meditasyonları kaç kere yaptığınızı bulduktan sonra da yukarıda belirttiğim gibi hırsa kapılmadan kendi yaşam hızınızla uyumlu olacak şekilde yapmak için program yapabilirsiniz.

Bu oynatma listesini tamamladıktan sonra Başmelek Raziel’le Kadim Yaşamlardaki Aydınlık Tekamülde Olmayan Yaşamların Arındırılması Meditasyonunu yapabilirsiniz.

Bu arınmaları yaparken kendi kişilik alanınızda bulunan duygu ve hislerden de arındırmanız gerekenleri arındırma ile ilgili olarak kendinize uygun çalışmaları yapabilirsiniz. Burada benim yaptığım çalışmaları ve yazıları da sizlere aktarıyorum, dilerseniz bu çalışmaları da yapabilirsiniz. 

Sahip olduğunuz negatif duyguyu tespit edip Duygu Meditasyonları listesindeki sizin çalışacağınız duygunun meditasyonunu yapabilirsiniz. 

Sahip olduğunuz negatif hissi tespit edip His Meditasyonları listesindeki sizin çalışacağınız hissin meditasyonunu yapabilirsiniz.

Eğer Kundalini Reiki uyumlamanız varsa da aşağıdaki çalışmaları yapabilirsiniz. Kundalini Reiki ile uyumlanmamış insanlar lütfen bu çalışmaları yapmayın. 

Kundalini Reiki İle Duygu Dengeleme Çalışması

Kundalini Reiki İle Sahip Olduğumuz Hisleri Arındırma ve Dengeleme Çalışması 

Kundalini Reiki İle Davranışların Arınma Çalışması

Kundalini Reiki İle Düşüncelerin Arındırılması Çalışması

Olması gereken saflıkta olmadığınız sürece ruhsal yetileriniz açılmayacaktır ya da açılsa da devamlı bir şekilde hayatınızda aktif olmayacaktır. İlahi olarak neyin hak edilip, hak edilmediği Yaratıcı’nın bildiği bir gerçeklik. Kişinin söylemleri değil enerji izi kişinin gerçeklikte neyi hak ettiğini gösterir. Kişinin kendine dürüst olması da kendi enerji izindeki saf olmayan alanları algılamasını sağlar.

Başmelek Zadkiel’le Üçüncü Göz Aktivasyonu Meditasyonunu şu niyeti yaparak daha önce yaptınızsa bile yeniden yapabilirsiniz “hırslarımdan arınıp, sadece ilahi gerçeklikte aydınlık tekamül yoluna hizmet edebilmek için Yaratıcı’nın bana ruhsal olarak bilmeme izin verdiği alanları ilahi yasalara göre sadece şifa anında bilmem için üçüncü gözümdeki şifalanmaya niyet ediyorum.”

Tekamül yolunuz saf hizmet AŞKı ile sürsün…

11.07.2020