İçeriğe geç

DNA Aktivasyonları ve Yaşam Frekansı

  • 4 yıl önce
  • 5Dakika
  • 1167Kelime
  • 358Görüntülenme

DNA Aktivasyonları ve Yaşam Frekansı

Kryon kitaplarını okuduktan sonra DNA aktivasyonları en çok ilgimi çeken konu olmuştu. Bu konu ile de zihinsel düzeyde araştırma yapmama rağmen herhangi bir çalışma alamamıştım. Dünyasal düzeyde herhangi bir akitasyon almamış olsam da ruhsal olarak ilahi zamanda bunun olmasını talep etmiştim.

Zihinsel araştırmalarım esnasında enerji çalışmasını doğru yapmak için biyolojik DNA işleyişini iyi bilmek gerektiğini düşünmüştüm. Araştırmaya girdiğimde de bilgiler bende çok kalıcı olmuyordu. Artık yaşamda bir şeyleri zorlamamak hayatımın bir parçası olunca bunu da öğrenmek için çabalamadım. İlahi sisteme bu konuyu teslim ettim.

Tüm araştırmalar, niyet, dilek ve dualarım sonucu ruhsal çalışmalarımın hepsinde olduğu gibi DNA çalışmalarımda ruhsal varlıklar tarafından gerçekleştirildi. Torus Mate Gökadası Varlıkları DNA çalışmalarını hem bana hem de diğer insanlara açtığım çalışmalarda o kişilere uygulamalar yapmaya başladılar. Dünyasal düzeyde bilgi öğrenmem gereken zamanlarda bilgiyi benim anlayacağım şekilde kolaylaştıran ve eğlenceli bir şekilde anlatan anlamak mutluluktur diyen bir de ruh yoldaşı hayatıma gönderdiler. Her şey olması gereken halde oldu.

DNA AKtivasyonu ile İlgili İnsani İllüzyon

İnsan olarak bize aktarılan evrensel bilgileri ya işimize öyle geldiği ya da gerçekten o anki idrakimizle öyle anladığımız için yanlış tanımlıyoruz. Şu an var olan çift sarmallı 2li DNA insanın ilk yaratıldığı hal olan 12li DNAya dönüşecek şekilde aktivasyonların olması gerekiyor.

Bende önce bu aktivasyonlar bir kere yapıldıktan sonra insanda hep aktif olur sanıyordum. Aslında böyle değilmiş, aktivasyon yapılan DNA sarmalının aktif insan bedeninde sürekli kendini yenilemesi için insanın aktif olduğu DNA frekansında kendi yaşamını sürmesi gerekiyormuş. 

DNA aktivasyonu yapılırken kişinin frekansı uygulamacı tarafından her bir sarmalın frekansına yükseltilip, aktivasyon gerçekleştiriliyor. Bu işlemde uygulamacı üzerine düşeni yerine getiriyor. Bundan sonra o DNA sarmallarının yaşamında aktif olarak kalması tamamen çalışmayı alanın sorumluluğunda olmaya devam ediyor. Kişi düşünce, duygu, his ve davranışları ile negatif olan durumu yaşamında var etmeye devam ettiği sürece frekansı düşmeye devam ediyor. Düşük frekansta çalışan temel 2li DNA sarmalı dışında diğerleri aktif olarak devrede olmuyor.

Ne demek istediğimi biraz daha açıklarsam; siz 12 DNA sarmal ve katmanlarınızın hepsini aktive eden bir çalışmaya ya da çalışmalara katıldınız. Sonrasında negatif duygular olan korku, hüzün, kibir, nefret, kıskançlık, öfke, kızgınlık, üzüntü, iğrenme ve can sıkıntısı duygunuzu beslemeye devam ettiniz. Bunlarla bağlantılı negatif senaryolar, düşüncelerle zihninizi beslediniz. Tüm bu beslemelerle şekillenen negatif davranışları yaşamınızda var ettiniz. O zaman aktive olmuş her DNA sarmalı ve katmanı sizin enerjisel frekansınıza göre pasif hale dönüşüyor. Ne zaman ki frekansınızı yeniden o sarmalın frekansına eriştiriyorsunuz işte o zaman yeniden aktif olarak, bedeninizi ve yetilerinizi yeniliyor.

İnsan olarak yaratılan illüzyon DNA aktivasyonu bir insanda bir kere yapıldığında o DNA sarmalı ya da katmanı daima aktif olarak çalışır. Evrensel gerçekse şu; insanın kendi özgür iradesi ile var ettiği frekans her neyse o frekansta olan DNA sarmalı ya da katmanı aktif olabilir.

Yaşam Frekansının Yükseltilmesi

Var oluşunuzun sorumluluğunu alarak kendinizle dürüstçe yüzleşmeyi kabul etmiş olursunuz. Bu seçimle ilk ve en önemli adımı atmış olursunuz. Sonrasında yaşamınızdaki kendinize ve diğer insanlara olan davranışlarınızı gözden geçirin. Sizin negatif bir hisse girmenize neden olan davranışlarınızı değiştirmek için duygularınızın ve düşüncelerinizin dönüşümüne yönelik çalışmalar yapın. Dönüşümleri tamamladıktan sonra insanlarla yaşarken dönüşmüş halinizle dengede kalma üzerine çalışmalar yapın. Bu çalışmalar artık sizin yeni alışkanlıklarınız olduğunda yaşam frekansınızda yükselmiş olur. Yaşam frekansınızı yükselten her durum sizin beden frekansınızı da yükseltir. Yaşam frekansınız düşükken beden frekansınız yüksek olamaz. İkisi birbiri ile en basit ifade ile doğru orantılı.

DNA Çalışmaları Ücret Ödendiğinde mi Aktif Olur?

Evrensel boyutta hangi insanın neyi hak ettiğini insan olarak bilmemiz pek mümkün değil. Bu konu Yaratıcı’nın bildiği bir alan. İnsan olarak aktive olması gereken kişi de bir şekilde bu aktivasyon gerçekleşir.

Kendi çalışmalarımda bildiklerimi bu bölümde size aktaracağım. Ücretli yaptığım bazen özel olarak açtığım DNA çalışmaları var. Bu çalışmalarda bilinç düzeyinde ben de katılımcılarda DNAya işlem yapıldığını biliyoruz. ALgıladıklarımız ise her birimizin idrakine göre değişken. Bazı açtığım ücretli çalışmalarda ise bilgi düzeyinde DNA ile ilgili bir şey ifade edeilmese bile grup ya da bireysel olarak ruhsal boyutta hak ettiğimiz DNA aktivasyonları da gerçekleşiyor. 

Evrensel boyut şükürler olsun ki adil. Bu adaleti sonucu dünyasal maddi geliri yüksek olmayan insanlar için de bu aktivasyonları yapıyor. Ücretsiz yaptığım meditasyonların bazısında çalışma esnasında DNA alanının açıldığını algılıyorum. Tabi bunu ifade etmem gerekiyorsa ancak o zaman çalışma sonunda ifade ediyorum. Yoksa da enerji paketini sadece ruhlarımız biliyor.

İnsani olarak hırslara tutunmadığınızda ve ilahi alma verme dengesinde olduğunuzda hak ettiğiniz aktivasyonlar mutlaka size yapılacaktır. Bu aktivasyonun DNAnızda aktif olarak kalıp kalmaması ise yukarıda bahsettiğim gibi size bağlı.

DNA aktivasyonu ile ilgili henüz bilimsel bir tespit aracımız olmadığı için DNA aktivasyonları ile ilgili bilgiler sezgisel düzeyde. Sezgileriniz size kendi gerçekliğinizi ifade eder. 

Evrensel boyutta her şey mümkün. Bu mümkün olanı yaşamınızda var etmek ise sizin frekansınıza bağlı. Frekansınızı yükseltmek sizin sorumluluğunuzda.

16.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: