İçeriğe geç

El Ele Vermek Destek Olmak

Spread the love
  • 7 ay önce
  • 4Dakika
  • 915Kelime
  • 161Görüntülenme

El Ele Vermek Destek Olmak

Kollektif bilinçte hangi enerji aktifse o enerji ile ilgili tanımlar alanımda çok daha aktif oluyor. Bu aktivasyonun da arınmak için görünür olduğunu düşünüyorum.

Yakın zamanda Afrika Kıtası ile ilgili çeşitli açılımlar oldu ve sonrasında Tanzanya’da bir yetimhane ile bağlantıya geçip, onlara hep birlikte destek olma yolunu bulduk. Bu konu ile ilgili daha önceden yazdığım yazıyı okumak isterseniz, buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İzlediğim çeşitli programlar ve geçmiş olduğumuz Ramazan ayı içindeki ben sadece yardımlaşmaya yıllardan beri odaklandığımı fark ettim. Kelimelerdeki enerjilerde ise ya dünyasal olarak böbürlenme ya da ruhsal olarak yükselme enerjilerini fark ettim. Önce hayatım boyunca direkt ya da indirekt olarak yaşamını kolaylaştırmak için maddi, ayni yardım yaptığım ya da hizmette  bulunduğum insanlara yönlendirdiğim bu tarz enerjiler varsa bunları arındırdım.

Yaratıcı bize O’na ait maddi ya da manevi kaynaktan bize layık gördüğünü ve bazı canlıların hayatını idame ettirecek kaynakları emaneten bize veriyor. Biz sadece hayatta kaldığımız sürece bu sahip olduklarımızı sevgi ve ışık gerçekliğini arttırmak için bu yaşamda kullanabiliriz. Bunun dışında yaptığımız bir şey yok. Maddi dünyaya bağlı olanlar bu gerçekliği çoğunlukla unutup, paraya tutunup yaşamın kontrolünün insanda olduğunu düşünüyor. Manevi dünya ile iletişimde olanlar da manevi çıkarlar için bunu yapabiliyor. 

Eğer dünyaya ya da dünyada yaşayan herhangi bir yaratılmışa destek olmak istiyorsak bunu ne dünyasal ne de ruhsal bir beklenti içinde yapmamalıyız. Sadece saf niyetle bir kardeşimizin hayatını kolaylaştırmalıyız.

İnsanların bir diğerine yardım ederken bana göre kısıtlı alandan baktığı başka bir durum da bu kişi ya da kurum güvenilir mi? Eğer o kişi ya da kurumla yolun kesiştiyse ve bir şekilde senden o alana para ya da hizmet akışı olduysa ilahi olarak bunun mutlaka bir nedeni vardır. Bu karşılaşma varoluşun herhangi bir anındaki karmamızı birbirimize ödetiyor belki de. Evrensel plan hiç bir şekilde tesadüfi olarak ilerlemiyor. Her insan nasıl ki birbirinin hayatına dahil olmak için çeşitli kontratları varsa birbirine yardım eden insanların da benzer kontratları var ve bu kontratlar Yaratıcı tarafından korunuyor.

Ben kurum ya da bireylere maddi destek sağlayacaksam, önce enerjisel düzeyde temizlik yapıyorum. Sonra kalbime “buraya maddi destekte bulunmalı mıyım?” diye soruyorum. “Evet” cevabını alıyorsam sonraki adımı düşünmüyorum ve kalbimden geçen tutarı Yaratıcı’ya teslim ederek gönderiyorum.

Bu benim ilerleme yöntemim. Sizde kendinizi güven içinde hissedip, gönül ferahlığı ile sahip olduğunuzun fazlasını başka insanlarla, beklentisiz olarak paylaşabilirsiniz. Ya da illa bir beklentiniz olacaksa bir başkasının daha fazla gülümsemesine aracı olmak beklentiniz olabilir.

İnsanlarla Yardımlaşma Alanının Arındırılması

“Bu zamana kadar maddi ya da manevi destek olurken dünyevi ya da ruhani beklentilerle eylemde olduğum her yaratılmışın alanındaki saf olmayan niyetlerimin arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.”

“Kendimi üstün görerek kibirle el uzattığım her yaratılmışın alanındaki sevgi olamayan enerjilerin arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.”

“Yaratıcı’nın benimle ilgili planına güvenmediğim için ilahi olarak yaşamını kolaylaştırma sözü verdiğim her yaratılmışa ilahi olarak yapmam gereken desteği yapmamı engelleyen her şeyin alanımdan arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.”

“Saf niyetle herhangi bir yaratılmışın yaşamını kolaylaştırma bilişinde olmamı engelleyen alanımdaki her şeyin arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.”

“Sahip olduğum parayı paylaşmama inancım nedeniyle kendi maddi alanımı kısıtlamama neden olan her inancımın kolayca arınması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.”

Bu çalışmada yaratılmış kelimesi ile; insanları, hayvanları, bitkileri ve dünyayı tanımladım. 

Eğer meditasyon yapmaktan keyif alıyorsanız güven için aşağıdaki meditasyonu da yapabilirsiniz.

23.05.2020

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: