İçeriğe geç

Yaşam Hikayesi – Merkür Retrosunda Teslimiyet

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 645Kelime
  • 107Görüntülenme

Yaşam Hikayesi – Merkür Retrosunda Teslimiyet

Bu defa benim yaşam hikayemi sizlere aktarıyorum. Aralık ayı farklı bir giriş yaptı. 1 Aralık akşamı telefonda video ve müziklerde ses çıkmayınca telefonu kapatıp açmaya karar verdim. Kapattım ama açamadım. Sim kartını da çok gizli bir kasaya sakladıkları için çıkarıp başka bir telefonda da kullanma imkanım o akşam olmadı. Ben de ho’oponopono, doğal taş terapisi, bir kaç kez şarj etme denemesi ve bol bol kundalini reiki çalışmasını akşam yapacağım bir çalışma olduğu için panik içinde yaptım. Yok açılmadı. Sosyal medyadan da ulaşamadım. Çalışma yapacağım kişinin ruhuna telepatik mesaj iletip kendimi ve her şeyi sisteme teslim edip yattım. 

Ertesi gün gizli kasadaki sim kartı çıkarıp sadece telefon iletişimdinde kullanacağım bir telefona takıp iletişim kanalımı bir nebze açtım. Çalışma yapacağım kişilerle iletişime geçip çalışmalarımızı yaptım. Çalışmalar bittikten sonra zihnim telefonu ertesi gün yetkili servise götürme programını yaparken gelen rehberlik “retro bitene kadar telefonu tamire götürme” oldu. Çok net bir rehberlik gelince ben de “peki” diyerek kabul ettim.

Telefonu çantama koydum. Tabi güzel zihnim panik yaratmak için bahane arıyor. Ertesi gün “tüm çalışmaların ses kaydı, videolar, resimler servise gidince yok olacak. Whatsappı’da en son grup çalışmasından sonra yedeklemedin” düşüncelerini ben tamam dedikçe ortaya çıkarıyor. Her düşünceler hortladığında aklıma gelen konularla ilgili kundalini reiki çalışması yapıyorum.

Bir iki gün sonra zihnim olanı kabullendi o da sakinleşti. 7 Aralık akşam saatlerine kadar telefonu hiç elime almadım. 7 Aralık’ta da kesin açılacak demeden sadece “ben sisteme güvenmeyi seçiyorum” diyerek telefonu açtım. Yine açılmadı. Son kez bu defa telefona kundalini reiki çalışması yapıp şarja taktım. Kapandığı gün şarja taksam da herhangi bir hareket olmamıştı. Bu defa telefon şarj oluyor işareti ekranda belirdi. Ben yine şarjın biraz dolmasını bekleyip telefonu açana kadar ne ile karşılaşacağımı bilmiyordum. Ve telefon açıldı, bütün verilerim sağlam bir halde bir haftalık soğuk kapalı balkon tatili sonrasında aramıza döndü.

Bu süreçte telefonların hayatımıza hem çok artısı hem de zamanımızı çok fazla aldığı gibi olumsuz olan bir tarafını gördüm. Telefon açıldıktan sonra whatsapp ve instagram mesajlarının hepsini cevaplamam bir saat on beş dakika sürdü.

Bunu sizlere aktarma sebebim şartlarınız ne olursa olsun ruhsal olarak aldığınız mesajlarla ilgili size verilen uyarılara uyup uymadığınız açısından test edildiğinizi ve şifa enerjilerinin sadece canlı organizmayı değil elektrikli ve elektronik aletleri de değişime uğrattığını fark etmeniz için aktardım.

Daha önce de çalışmayan evdeki elektrikli çaydanlığı ho’oponopono ile ve bir kaç gün kullanmayarak çalışır hale geldiğine şahit olmuştum. Evimizdeki her ev aleti ve eşyanın da belirli koşulları var. Onları da zaman zaman dinlendirelim ve hayatımıza kattıkları için onlara teşekkür edelim. Onlarında fiziksel temizliğini yaparken enerji alanlarını da temizleyelim.

Yaşam sürem boyunca bana ait ya da herhangi bir şekilde kullandığım bizim insanlık olarak genel olarak madde diye tanımladığımız bütün her şeye hayatımı kolaylaştırdığı, bana destek olduğu için çok teşekkür ediyorum. Hepsine alır kabul ederlerse sevgimi gönderiyorum.

09.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin