İçeriğe geç

Yakınlarımızın Hastalık Deneyimleri

  • Şifa
  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 356Kelime
  • 139Görüntülenme

yakinlarimizin-hastalik-deneyimleri

Yakınlarımızın Hastalık Deneyimleri

Her birimizin ayrı bir tekamül yolu var. Bu tekamülün içinde çeşitli deneyim araçları da var. Bu deneyim araçlarından biri de hastalık. Hastalığın sizinle bir deneyimi olduğu için hastalık deneyimini seçen bir ruhla dünyada aynı ailede doğmayı seçersiniz. Siz kendi ruhsal alanınızda olan deneyimi arındırıp dönüştürdüğünüzde aile bireyinizin hastalık deneyim alanını da daha hızlı dönüştürebilirsiniz. Elbette bu dönüşüm aile bireyinizin ruhunun istediği deneyimi bitirdiyse onda iyileşme gerçekleşir. Her hangi bir ruhun deneyimini bir başka insanın değiştirmesi özgür irade gereği mümkün değildir.

Bu deneyim için ilk olarak yakınınızın tekamül deneyimini kabul etmek sonrasında da arınmaya başlamak olur. “Senin tekamül deneyimine saygı gösteriyorum. (Aile bireyinizin adını soyadını söyleyip) hastalık deneyimi yaşamasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım  özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.” Arınma cümlelerini sık sık tekrarlayın. Üzerinizde o kişinin hastalığı ile ilgili baskı tamamen ortadan kalkıncaya kadar bu arınmaya devam edin.

En önemli nokta bu kişinin tamamen iyileşeceğine dair beklentileri bırakıp, sadece onun deneyimine saygı gösterip şefkatle yanında olmanız için bu çalışmayı yapıyorsunuz.

23.01.2018

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰