İçeriğe geç

Negatif Parçalarımızın Dönüşümü

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 2Dakika
  • 394Kelime
  • 78Görüntülenme

Negatif Parçalarımızın Dönüşümü

Negatif Parçalarımızın Dönüşümü

Sevgili dostlar artık hepimiz büyüdük ve büyümenin sorumluluğunu almamız gerekiyor. Karşılaştığım insanlarda ve yorumlarda çoğunluğun kurban psikolojisine tutunduğuna şahit oluyorum. Bu artık bizim ruhsal tekamül yolumuza hizmet etmiyor.

Ruhsal amacım aydınlık tekamül yolunda ilerlemek isteyen herkesi bu yola çıkarmak. Önceden yaptığım daha sevgi ve şefkat dolu çalışmalar gerçek çözülmeyi yapamıyor. Bu da sizlerin ruhsal yükselişini yavaşlatıyor. Ücretli ya da ücretsiz yaptığım her çalışmayı ruhun seçimi ile eşleşik yapmaya karar verdim. Sadece zihin, ego ya da beden için olmayacak bu çalışmalar. ruh, zihin, ego ve bedenin hepsini eşitleyip ruhsal plan doğrultusunda akacak enerjiler.

İkili evrende var olduğumuz için her iki parçaya da sahibiz hem pozitif hem de negatif. Negatif parçamızı ruhumuza kabul edemezsek ne yazık ki tamamen pozitif hale dönüşemeyeceğiz. Biz pozitif hale dönüşünce dünyayı ve evreni değiştireceğiz. Olabildiğimiz en saf hale gelebilmemiz kendimize ve varoluşa hizmet yolumuzdur.

Her çalışma daha derin olacak. Diplerde arınması gereken ne varsa onu birlikte arındıracağız. Lütfen kendinize günlük çalışma programı belirleyin. 5-10 dakika enerjisel ya da bilinçaltı çalışmaları yapın. Nasıl yapmanız gerektiğini sürekli paylaşıyorum. Sayfada paylaştığım fotoğrafları albümlerde paylaşıyorum ki kolay ulaşabilesiniz. Ücret ödemeden yapabileceğiniz bir çok yolu yöntemi hem benim sayfamda hem de başka sayfalarda bulabilirsiniz. Hadi biraz gayret. Hep birlikte acıdan, olumsuz duygulardan özgürleşip dünyayı cennete dönüştürelim 

Çözüm aramayıp; onaylanmak için gelenlerin bu ihtiyacına cevap veremiyorum. Gerçekten değişim ve dönüşüm için gelen herkese kalbimin kapıları açık.

Hepimizi çok seviyorum.

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰