İçeriğe geç

Kurnaz Olmak Zeki Olmak

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 821Kelime
  • 545Görüntülenme

Kurnaz Olmak Zeki Olmak

Her sabah uyandığımda önce rüyalarla ilgili temizlik yapıyorum. Daha sonra da gün içinde zihinsel çözümleme yapmam gereken konu varsa fark edebilmek için meditasyon yapıyorum. Bugünkü meditasyon sonrasında kurnaz ve zeki olmakla ilgili biliş geldi.

Kurnazlık enerjisel olarak; tekamülsüz enerji içinde. Zekilik de enerjisel olarak nötr alan içinde. Zihninizi susturmadan onun gerçekliğinin farkında olarak kendi ruhsal yükselişiniz için onu dönüştürebilirsiniz. 

Burada enerjisel düzeyde bu iki alan sizi nereye götürür ya da bu tarz insanlar sizi nereye yönlendirir onu fark ettirmek için paylaşım yapıyorum.

Kurnazlık

Kendisine Etkisi: Her insanı manipüle ederek kişinin kendi ruhsal tekamülünü durdurup; dünyasal zenginlik alanında kapı açabilir. Tabi evrensel yasalara göre herkes yaptıklarını dünyadan ve evrenden arındırmak sorumluluğunda. Bu sorumluluğunu herhangi bir yaşamda mutlaka gerçekleştirecektir. Bu da birlik boyutuna ruhun ulaşma süresini lineer zamanda uzatacaktır.

Başkalarına Etkisi: Manipülasyon yaptığı insan eğer saf niyetliyse yaşamış olduğu zorlu deneyimler ya da olumsuz deneyimler kişiye ruhsal ya da evrensel boyutta kolaylık armağanlarını yaşamına dahil eder. Manipülasyon yaptığı insan saf niyetli değilse daha önce kendi yaptığı kurnazlık deneyimlerinin arınmasını gerçekleştiriyor olabilir.

Zekilik

Kendine Etkisi: Hayatı analiz ederek kendi yaşamını ve başkalarının yaşamını kolaylaştıracak bir çok bilgi, yöntem ya da icat yapabilir. Burada kişinin kibir alanına karşı her an dikkatli olması kendini onurlandıracak davranışları yaşamının bir parçası haline getirmesi gerekir. Kişinin saf niyeti olduğu sürece kendini ve diğer insanları evrensel insan bilincine ulaştırma potansiyeli yüksektir. Evrensel zeka ile iletişime geçerek ruhsal tekamülünü hızlandırabilir. Evrensel zeka ile iletişimi güçlendikçe dünyasal konforunu da arttıracak yaşam programlarını maksimum potansiyele eriştirmesi yüksektir. Dünyasal konfor alanı daha istikrarlı olabilir.

Başkalarına Etkisi: Zihin kapasitesi yüksek olan insanlara rol model olarak o insanların kendine güveninin arttırarak zihinsel evrimi arttırarak insanların kendi yaşamlarındaki farkındalıklarını arttırarak aydınlanmasına aracılık etme potansiyeli yüksektir.

Kurnazlık ve Zekilik Alanın Arınması

Zekilik her ne kadar kurnazlığa göre pozitif görünse de onun da kendi içindeki ayrımlar sonucu kişinin zekiliği kurnazlığa dönüşme potansiyelini her zaman taşır. Kurnazlık alanını temizlemek; zekilik alanını da ışık odağında dengelemek için aşağıdaki niyeti kendi zihinsel programınıza göre arada okumanız sizin dengenizi koruyacak ve sizi geliştirecektir.

Sevgili Işık Bilgeleri şimdi benimle olun.

Bu dönüşüm ve dengelenme esnasında beni çok boyutlu olarak Yaratıcı’nın izin verdiği şekilde korumaya alın.

Kendime yüzde yüz dürüst olarak sahip olduğum kurnazlık ve zekilikle ilgili direkt ve dolaylı tüm programlarımın ve gerçekliğimin farkında olmayı seçiyorum.

İnsan olarak sahip olduğum zihin parçamın gerçekliğini Işık Bilgilerine odaklamanıza izin veriyorum.

Bilincimi ve bilinçaltımı kurnazlık programından ve onun alt programlarından sağlıklı ve neşeli bir şekilde arındırmanızı talep ediyorum. Bu arınma işlemi benim yaşam frekansıma uygun hızda kolayca gerçekleşsin.

Zekilik programlarımın ve alt programlarımın hepsini sağlıklı, neşeli ve kolayca ışık odağına getirmenizi talep ediyorum.

Kurnazlık ile ilgili tüm davranış ve alışkanlıklarımdan kolayca özgürleşmek için sizden ben bu alandan tamamen özgürleşinceye kadar rehberlik talep ediyorum.

Zekilikle ilgili tüm davranış ve alışkanlıklarımın her an her koşulda ışık odağında kalabilmesi için sizden rehberlik talep ediyorum.

İnsan odağı olarak kendi sorumluluklarımı yüzde yüz alıyorum. Bu alandaki insanın ötesindeki her şeyde de sizden yardım talep ediyorum.

Bu çalışma insan olarak hem kendinizi hem de toplumsal olarak yapmanız gerekenleri daha ışık odağında yapacağınız alanın giriş kapısı. Sonrasında size özel alanlarda ilerleyeceğiniz çok eğlenceli bir dünya sizi bekliyor.

23.02.2020

 
🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰