İçeriğe geç

Geçmiş Yaşamın Hatırlanma Amacı

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 597Kelime
  • 146Görüntülenme

Geçmiş Yaşamın Hatırlanma Amacı

Ruhsal gelişim yolculuğuna girdikten sonra çözülmesi gereken durumlar sizi bir yola getiriyor. Geçmiş yaşamların çözümlenmesi benim yaşam yolumda var olan bir süreç. Geçmiş yaşam bazen kendiliğinden ortaya çıkıp çözümlendi bazen de yaşadığım olaylar sonrasında çalışma yaparak ulaştım.

Çözümlediğim yaşamlar genelde acı veren deneyimler içeriyordu. Ya acı çekiyor ya da acı çektiriyordum. İlk başlarda gördüğüm yaşamın yükü bu yaşamda beni etkiliyordu. Kendi yaptıklarımdan dolayı kendimi yargılıyordum; başka birileri bana zarar verdi ise bu yaşamda tanıdığım biri ise kırgınlık oluyordu. Yaptıklarımdan dolayı çok üzüldüğüm yaşamlar oldu. Sürekli olumsuz deneyimlerden dolayı kendi ruhumdan umudu kesmiştim. Çok fazla acı çektirmiştim. Daha sonra bir gün yaptığım bir çalışmada görmüş olduğum yaşamların hepsinin bana ait olmadığını, Yaratan’dan onların yaşamlarını dönüştürmeyi talep ettiğimi gördüm. Benim yaşadığım konu ile ilgili olarak bir başka yaşamında dönüşümü gerçekleşiyordu. Baskın olan yaşam ne ise onu görüyordum. Bunu fark ettikten sonra geçmişte yaşanılan yaşama tutunmadım. Şu an seçmiş olduğum yolu biliyorum. Geçmiş yaşamların negatifliğini de temizliyorum. Bu niyette olduğum için de çalışmalar sırasında rehberler ya da melekler bana yardım ettiler. Şükürler olsun ki Yaratan bana geçmiş yaşamları bulma, şifalandırma ve onlardan özgürleşme armağanını verdi.

Özgürleşme Armağanı

Geçmiş yaşam çalışması yaptıranlara tavsiyem o yaşam da her ne olmuş her ne yaşamış olursanız olun; o yaşamı bu yaşama taşımayın. Geçmiş yaşama ulaşmanızın amacı onu çözümlemek ve ondan özgürleşmek. İyi olan bir yaşamda yüksek mevkide olan yaşama tutunmanız sizi bu yaşamda sadece mutsuz eder. Geçmiş yaşamda bir kral ya da kraliçe olduğunuzu öğrendiniz diyelim bu yaşamda ben geçmişte kralmışım/kraliçeymişim onun için lükse ve ihtişama düşkünüm diyebilirsiniz. Eğer bu yaşamda maddi olarak zor şartlarda olan bir yaşam sürüyorsanız bu lükse düşkünlüğünüzü çözümlemediğiniz sürece sizi daha da yoksullaştıracak ve buna bağlı olarak mutsuz edecektir. Ya da insanlığın genetiğini değiştirmiş onu felakete sürükleyen bir yaşamı gördünüz bu yaşamda insanlara yardım eden bir yaşantı sürüyorsanız o yaşamı çözüp şifalandırmazsanız kendinizi yargılayacak ve zor yaşam deneyimlerini hayatınıza çekmeye başlayacaksınız.

Geçmiş yaşama ulaştığınızda onu kendinize armağana dönüştürün. Bu armağan da o yaşamdan özgürleşmektir.

22.10.2015

Etiketler: