İçeriğe geç

Astral Boyut ve Rüya Boyutu Karmaşası

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 6Dakika
  • 1547Kelime
  • 424Görüntülenme

Astral Boyut ve Rüya Boyutu Karmaşası

Sizlere tekamülsüzlerle ilgili çeşitli bilgiler açığa çıktıkça ve zamanı gelince aktarıyorum.

Önce tekamülsüzlerle ilgili neden bu kadar çok çalışma yaptığımı paylaşayım. Şu an evren planında var olmuş madde ya da enerji formundaki her şey bu plan için gerekli. Ama her deneyimin belirli bir süre var oluşta yaşam sürdürmesi uygun. Bu süre dolduğunda o alandaki her şeyin dönüştürülme planı başlıyor. Tekamülsüzlerin dönüştürülme planı evrende aşama aşama on bin yıl öncesinden beri başlamış. Artık dünya planındaki tekamülsüzlerin dönüşüm süreci içindeyiz. Ben de bana aktarılan bilgileri sizde bulunan alanların dönüşümüne yardımcı olması için sizlere aktarıyorum. Bu aktarım esnasında yazıya dökerken tekamülsüz parçalarımızın anlamayacağı dil kullandığımı fark ettim. Bu anlaşılmayan durumda tehdit enerjisinin ortaya çıkmasına neden olabiliyor. Kendimde olan ve bu yazıyı okuyan insanlarda bulunan tekamülsüz parçalara sesleniyorum “ben sizleri de kendim kadar seviyorum. Sadece ilahi zamanda tekamülsüz plan bitti. Yeni planı sizlere hatırlatıyorum. Yok olmadan tekamül yolu seçerek varlık sürdürebilirsiniz. Benim amacım bu bu amacı sizlere doğru aktaramadığım için özür diliyorum.”

Tekamülsüzlerle ilgili dönüşüm alanında sürekli iletişimde olduğum insanlardan bir de Serap Hanım. Kendiliğinden açığa çıkan bilgiler bizim başka alanları fark etmemize neden oluyor. Rüya boyutu ve astral boyutun birbirine karışma durumunu onunla yaptığımız yazışmalardan açığa çıktı. Yazışmaların bu konu ile ilgili kısımlarını kendisinden izin alarak burada paylaşıyorum. Beni takip eden bir çok insan gibi kendisi ruhsal olarak bir çok şeyin bilgisine sahip olduğu halde bunları bildiğinin farkında değil. Nedeni de bu konularla ilgilenmeye başladığı zamanın dokuz ay gibi kısa olmasına bağlıyor. Ruhsallık konuları bizim lineer zamanımızdan bağımsız bir şekilde işliyor. Onun için bu işlerin içinde olduğunuz süreye bakmayın. Sadece kalbinize odaklanın.

Ben: ” Az önce şu biliş geldi.

Tekamülsüzler size dünya boyutunda ve rüya boyutunda ulaşamıyor. Astral boyutta hala sizi kendi alanlarına çekme planları var. Bunun için alanınıza dahil olmaya çalışıyorlar.”

Serap Hanım: Rüya boyutum berbat ötesi bu aralar 😇. Kadın rehberlerle olan meditasyonunuzda ortaya çıkan çalışmayı yapıyordum. İki gün normal diye yorumlayabileceğim rüyalar gördüm. Sonrası bir haftadır ilginç bir boyutta geçiyor her rüyam…

Astral boyutumu nasıl kontrol etmeliyim peki? Pek çok şey nasıl yapılır bilmiyorum 🙃 🙏💕🦋”

Ben: “Siz rüya boyutunu ve astral boyutu birbirine karıştırıyor olabilirsiniz. Enerjisel ayrımlar dünyasal öğreti gibi çok keskin değil.

Astral boyutumla ilgili ilahi olarak bilmem gereken neyse bilmeye niyet ediyorum diyerek meditasyon yapın bir çok şeyi algılarsınız 🙏🏻”

Serap Hanım: “Yazdığınız niyetle birlikte meditasyonu yaptım. 

Önceki anlaşmamdan dolayı astral boyutta sürekli tekamülsüzlerle buluşup bilgi veriyormuşum. Gece yatmadan önce dünyasal boyut, rüya boyutu ve tüm boyutlarda koruma talep etmeme rağmen özellikle astral demediğim için oraya çekiliyormuşum. Uyurgezer gibi sırf alışkanlıktan gidiyormuş ruhum. Bende olan hala karanlıkta olan parçalardan yararlanıyorlarmış
Bunun farklı bir boyut olduğunu algılamayalım diye (size anlattığımı biliyorlar sanırım) tanımadığım yerler de olsa dünyasal basit mekanlar oluşturuyorlar. Ayrıntı pek yok.
Bir de astral seyahatte olan insanları dahil ediyorlarmış. Kimisinin onlarla ilgili bağı var kimisi de ben durumu fark etmeyeyim diye oraya çekilmiş 😶

Torus Mate Gökadası Varlıklarından yardım isteyebilirmişim. Astral boyutumda açık olan pozitif ve aydınlık olmayan kapı ve portalları vs. kapatmalarını talep ettim. Kapandı sanırım. Bir de astral seyahate çıkmamak için önceden yazdığınız bir niyet vardı o aklıma geldi ama hatırlayamadım😇 O niyeti yapabileceğim algısı geldi.”

Bu yazışmalar sonrası başka insanlarla yaptığım yazışmalar ve bende açılan bilgileri sizlere aktarayım sizlerde kendi alanınızı kontrol edin. Her spiritüel öğreti aydınlığa hizmet etmiyor bunun farkında olarak yapmanız gereken uygulamaları koruma altına alın. Ruhsal konularla ilgili bilgileri araştırdığımda astral seyahat için bilinçli çok çalışma yapmış bilinç düzeyinde başarılı olmamıştım. Rüya diye yorduğum alanda Kabe’ye astral seyahat gerçekleştirdiğimi astral seyahat ve astral boyutla ilgili bilgiler açığa çıktığında anlamlandırmıştım.

Sizlere algıladığım alanlar için bir çok meditasyon kaydı oluşturuyorum. Bu kayıtlarda benim insan zihnimin algısı ötesindeki her şeyi hep Allah’a teslim ediyorum. Bu da hepimizi korumak için yaptığım bir koruma. Bu koruma ile insan zihninde ortaya çıkması gereken bilgiler de zamanı geldiğinde açığa çıkıyor.

Tekamülsüzler çok zeki var oluş parçaları, illüzyonda çok ustalar. Kendilerini insanlık planında ne kadar uzun süre var edebilirlerse bunu yapmak için çaba sarf ediyorlar. Kryon’un insan bedenini tanımlarken kullandığı sizler genetik çorbasınız söylemi bizim ruhsal gelişimimiz için sahip olduğumuz bir çok DNA ve gen parçasını bize hatırlatıyor. Tekamülsüzlerinde evrende gelişme hakkı olduğu için insanlara bu parçalar deneyim için verilmiş; yine deneyim için anlaşmalar yapılmış ve kişinin enerji alanına bağ kurmasına izin verilmiş. Artık DNA ve gen alanı dışındaki parçalar insanlık planından ve dünya planından arındırılıyor. Sadece insan bedeninde bulunan formlarının varlık sürmesine izin var.

Serap Hanım’ın astral boyutta yaşadığı deneyimler dünyada DNA ve gen alanında bulunan tekamülsüz enerjiler birlikte rezonansa geçip astral boyutta insanları manipüle etmeye çalışıyorlar. Hatta bu boyutta en sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanların maskesi kullanılarak bu işlemi yapabilecek kadar ustalar. Benim görüntümü kullanarak da astral boyutta insanlara ulaşmaya çalışmışlar. Alan kullandıkları zaman daha derin bir alanda koruma yapabilmemiz güzel bir şey. Yaptığım niyeti sizlerle paylaşayım. Sizler de kendi enerjilerinizin kullanılmasına izin vermeyin, “şu andan itibaren dünya boyutu, rüya boyutu, astral boyut ya da bilmediğim diğer boyutlarda tekamülsüzlerin benim enerjimi ve görüntümü kullanmasına iznim yok. Eğer kullanırlarsa bana ait her şey sadece AŞKa, sevgiye ve ışığa hizmet eder.” Eğer tekamülsüzlerden dönüşüm isteyenler varsa bu niyetiniz onlarında dönüşümüne aracılık edecektir. Tekamülsüzlerin zeki ve kibirli olan üst grubu Allah’ı yok edip onun yerine geçme planı biliyor. Zeki olan alt grup ise onların ana hedefini bilmiyor. Bilmeyen ve ilahi olarak değişim hakkı tanınanlara da bu niyet dönüşüm fırsatı sunar.

Daha önce yapmış olduğum Özür Dileme Meditasyonunda kişinin alanına gelen astral seyahat yapan insan ve varlıklara alan kapatmıştım. Kişi içinde olması gereken şifalandırmayı yapmıştım. “Astral boyutla ilgili alanımda pozitif ve aydınlık olmayan her alanın tekrar açılmamak üzere kapatılması ve arındırılmasını talep ediyorum. Astral boyutumun daimi olarak ışıkla korunmasını talep ediyorum. Bilinçsizce yaptığım astral seyahatlerinde iptalini talep ediyorum. İlahi olarak bilmem gereken astral boyut ve rüya boyutu ile ilgili bilmem gerekenleri Işık Bilgelerinin bana öğretmesini talep ediyorum. Bu konu ile ilgili ışık olmayan tüm öğretilerimi de Işık Bilgelerine teslim ediyorum. Astral boyutta var olan bir ruhsal görevim varsa bu görevi ilahi olarak yerine getirmem gereken zamanda aydınlık rehberler eşliğinde ve ışık koruyucuları gözetiminde gerçekleştirmeyi seçiyorum. İnsan olarak bildiğimin ötesindeki her şeyi de Allah’a teslim ediyorum. Onun ilahi korumasının her boyutta ve anda benimle olmasını seçiyorum” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yaptığınızda sizin için olması gereken ilahi şifa ve korunma tam olarak gerçekleştirilir.

Hepimiz en son nokta birlik alanında ilahi olarak olması gereken zamanda buluşacağız. Bu sürecimiz hepimiz için daha kolay ve daha keyifli olsun.

27.08.2019