İçeriğe geç

Beyond Bollywood Gösterisinin Arındırması

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 8Dakika
  • 2195Kelime
  • 166Görüntülenme

Beyond Bollywood Gösterisinin Arındırması

Gösteri ile ilgili hiç bir plan yapmadan gösteriye nasıl dahil olduğumu yazarak yolculuğumuza başlayalım.

26 Kasım 18:05’de yeniay olacağı yazısını okuyunca zihin programım o saatte meditasyon yapmayı programladı. Ama ruhum bu saati pek beğenmedi 15:30 civarında meditasyon yapmayı uygun gördü. Meditasyon başında yazılan yorumlardan dış görünüşümden kaynaklı bir çok iltifat aldım. Birinin ruhunun güzelliğinin ne kadar farkında olsak da o insanın dış görünüşünün hala zihin için önemli olduğunu fark ettim. Bu henüz kendi içimde detaylı bakmadığım bir alan. Bu çalışılacak konular içinde. Meditasyon kısa ancak güneş sisteminde de bir çok alanı şifalandıran benim için eğlenceli meditasyonlar arasındaki yerini aldı. İçimden kıkırdayarak yaptığım bir meditasyondu.

Meditasyon sonrası Özlem kendilerinin daha önce organize ettiği bir gösteriye beni davet etti. Bollywood filmleri ve orada yapılan danslar benim için çok ama çok eğlenceli olduğu için çok sevindim bu davete. Hemen yola çıktım.

Etkinlik öncesi eğlenceli bir sohbet günü daha da eğlenceli hale getiriyordu.

Sonra gösteriye girdik. Oturma düzenimizde Şermin’le yan yana oturduk. Bu da bizim sürekli gösteride fark ettiğimiz konuları birbirimize hatırlatıp eğlenirken birlikte çalışmamızı sağladı. Gösteride ilk başta fark ettiğim teknoloji ile dekor kullanımı oldu. Bu hem ekonomik hem de çevreye daha az karbon salınımına neden olan kolaylaştırıcı bir yöntemdi. Ben teknoloji ile yaşamın çevreci koşullarla uyumlanıp birlikteliğinden yanayım. Teknolojinin yaşam kolaylaştıran taraflarının ekosistemle her zaman uyumlu olması için sürekli olarak çalışmalarımı yapıyorum. Arzu ederseniz sizde aşağıdaki çalışmaları yapabilirsiniz.

“Teknolojinin yıkıcı ve olumsuz etkilerine odaklanıp, negatif yaratımların insanlık planına dahil olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Teknoloji alanında eski enerjinin kısıtlayıcı enerjilerinin varlık sürdürmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

2010 öncesinde benimle dans eder misin yarışmasını çok keyifle izliyordum. O zamandan dikkatimi çeken ve bir çok dansçı ile ilgili filmler izlediğimde dansçıların fiziksel bedeninin mükemmel olması zorunluluğu bende kaydolmuştu. Bu gösterideki dansçıların bir kısmında mükemmel beden olmasa da özgüvenle kendi ülkesi dışında bir sahne de dans etme cesaretini görünce bize modern batı toplumlarının dayatmalarının birinin gerçekliğini fark ettim. Hayallerini gerçekleştirmek için fiziksel bedenin formunun bir anlam ifade etmediğini görmüş oldum. Standardizasyon dışı eylem hali beni çok mutlu ediyor.

Meditasyonda da benim dış güzelliğime aldığım övgülerle şimdi o gösteride ortaya çıkan coşkunun enerjisi ile birleştirip hep birlikte arınma yapalım.

“Fiziksel bedenimdeki kusurlara odaklanarak başarımı engellememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Kendimin ve diğer insanların fiziksel bedenindeki değişimleri etiketleyerek bedenimin daha sağlıklı olmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Gösteri her ne kadar dans temelinde olsa da Hindistan toplumundaki kapitalizm etkilerini de gözler önüne seriyordu. Benim bu dünyada olan herhangi bir insana ya da sisteme düşmanlığım yok. Sadece o sistemlerin pozitif olmayan alanlarını izinli olduğum şekliyle arındırmaya çalışıyorum. Kapitalizmle ilgili bu durumu fark ettiğimde kapitalizmin alt programlarından birinin de insanları geleneklerinden uzaklaştırıp tek tip insan haline getirerek dünyadan renk ve çeşitliliği kaldırmak istediğini fark ettim. Bunu Şermin’e söylediğimde onun sömürge alanında söylediği insanın genetik kodunda bulunan özgür irade teslimini fark ettirdiği alan çok değerliydi. Doğduğunuz ülkedeki yönetim tarihinin herhangi bir döneminde sömürge olmayı kabul ettiyse o toplumdaki her birey özgür iradesini kullanması için kendini yöneten ülkeye teslim etmiş oluyor. Ruhsal boyutta ne kadar çok çalışma yapsa da kişi bu alana odaklanarak doğru çalışma yapılmadığı sürece sürekli kişinin alanında enerjisel gedikler oluşuyor. Bu açılımlar sonrası Atatürk’e yeniden çok ama çok teşekkür ettim. Büyük dehasına yeniden saygı duydum. Osmanlı İmparatorluğu’nun son zamanlarında yaşanılan zorluklar içinde manda ve himayeyi asla kabul etmeyerek dünyasal verdiği armağanların yanında enerjisel de bir çok armağan vermiş olduğunu fark ettim. Dünya üzerinde sömürgelerinden dolayı üzerinde güneş batmayan imparatorluk tanımını almış ve Hindistan’ın resmi yazışma dilinin İngilizce ve Hintçe olduğunu düşürsek İngiltere için de bir çalışma yapmamız bu alanı şifalandırmak için gayet uygun.

“İngiltere’nin dünyadaki tüm insanlarla ilgili sevgi odağında olmayan görünen ve görünmeyen planları olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“İngiltere’nin insan olarak benim özgür irademe yaptığı müdahaleleri yapmasına izin vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“İngilizce dilinin var olan ışık olmayan tüm var oluş şeklinin benim yaşantımı görünen ve görünmeyen şekilde değersizleştirmesine ve özgüvenimi benden almasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Benim hayatımdaki en büyük değerlerden olan aile hayatı ile ilgili insanlık planın benim yaşamıma yansımasını fark etmek ikinci yarıdaki benim aydınlanmam oldu. Annem, babam ve kardeşimin ne kadar özel ruhlar olduklarını ve her birinin insanlığın başka bir alanını şifalandırmamı bana gösteren büyük ruhlar olduğunu fark ettim. 2010 yılından beri aldığım eğitimler ve yaptığım çalışmalarda ailemin bana yaptığı her davranışın temelinde benim kendimi güçlendirip kendi sevgi parçamı kendimden ortaya çıkarmak için olduğunu bilmeme rağmen sadece ailesel değil tüm insanlık için birbirimize söz verdiğimizi fark ettiğim de onların varlığına yeniden teşekkür ettim. Sevgilerimi gönderdim. Çekirdek ailenizdeki her birey size ruhsal olarak çok ama çok destek olan ruhlardır. Onlara karşı bakış açılarınızı ortadan kaldırdığınızda onların gerçekliğini ve size armağanlarını kabul edebilirsiniz.

İsteyene ailesel arınmalar aşağıda;

“Annem babam ve diğer aile bireylerimle yaşadığım kendi beklentimi karşılamayan davranışlarından dolayı sevgi olmayan tutumlar sergilememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Ailemle yaptığım ruhsal gerçekliğimi kabullenmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Özgür bir birey olarak aile bireylerimle beklenti olamdan birbirimize birey özgürlüğünü vermemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Beyond Bollywood bize Atlantis uygarlığını arındırmamız için bizi en eğlenceli şekilde şifa alanına geçmemiz için kapıyı açarken Namaste! diyerek selamladı. Namaste kelimesi ile ilgili internet araştırmalarında Sanskiritçe selamlaşma ve vedalaşma anlamına gelen kelime. Yoga öğretisi ile birlikte dünyaya yayılan bir selamlaşma örneğine dönüşmüş. Eller 🙏🏻 şeklinde göğüs hizasında birleştirilerek gerçekleştiriliyor. HindistanDa bu selamlama daha çok sözsüz bir eylem olarak yapılırken diğer toplumlar selamlamayı yaparak seslendirme ihtiyacı da duyuyor. Selamlamanın ruhani anlamı ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Ben Namaste derken “İçimdeki Yaratıcı içindeki Yaratıcı’yı selamlıyor” demeyi seçiyorum.

Sonra prenses kedi Gigi korumasında yaklaşık 20 saatlik çalışmaya başladık. Lory’de meditasyonlara gelenler Gigi’yi tanıyor. O bizim son aylardaki sevgi yumağı meditasyon koruyucumuzdu. Şimdi Şermin’le birlikte insanları şifalandırmaya ve korumaya devam ediyor. Bizde çok karmaşık alanları şifalandırmak için toplanmamız gerektiğinde Şermin’e çekiliyoruz.

Dünyanın frekans düşüklüğünü deneyimlemesi için Atlantis yaşamı var oldu. İlk başlarda Lemurya’nın dünya ile işbirliği yaparak edindiği bilgileri daha teknolojik hale getirip kolaylık alanı yarattı. Ancak son döneminde ise tekamülsüz ve karanlığın kendi planlarını ışığın altına gizlediği yeni bir oluşuma dönüştü. Sonunda yaptıkları seçimlerle hem kendi uygarlıklarını hem de Lemurya uygarlığını sular altına gömdüler. Ancak bu batıştan kurtulup dünyaya kadim öğretileri yayan bir çok insan hayatta kaldı. Bu insanların büyük bir kısmı kendini ışık altına gizlemiş aslında pozitif ya da aydınlık olmayan bilgelerdi. Bu bilgelerin öğretisi şu an dünyada var olan bir çok sistem üzerinde varlık sürdüyor. Işık olmayan bilgiler ve enerjiler artık insanlık planı ile şükürler olsun ki uyumsuz frekansa erişti. Bu gelişim binlerce yıldır dünyada bedenlenmiş ışık görevlilerinin gayreti ile ortaya çıktı. Elbette bu gayret insanların özgür iradeleri ile seçim yapmaları sonucu dünyada tezahür edebildi. Ben kendime düşen sorumlulukla ilgili olan alanda sizlere meditasyonlar ve yazılarla yeni enerji gerçekliğini hatırlatıyorum. Sizlerde zamanı geldiğinde kendi görevinizi kendiniz olduğunuz sürece yerine getirebileceksiniz.

Atlantis alanını kendiniz için ve insanlık için şifalandırmak isterseniz daha önce kaydettiğim meditasyonu aşağıdaki niyetle yapabilirsiniz.

“Dünyadaki Atlantis yaşam dönemi ile ilgili bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Bana ait olmayan her şeyi ilahi sistem görevlilerine teslim ediyorum. Bu meditasyon esnasında açılacak her şifada Atlantis’le ilgili benim sorumlu olduğum alanın ilahi yasalara göre gerçekleşmesini talep ediyorum. Bu şifa benim için, etkileşimde olan tüm insanlar için ve dünya için maksimum sağlık, zarafet ve kolaylıkla gerçekleşsin.”

28.11.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin