İçeriğe geç

Kalpleriniz Bırakın Şifalansın Saint Germain

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 468Kelime
  • 228Görüntülenme

Kalpleriniz Bırakın Şifalansın Saint Germain

Ben Saint Germain. Şimdi sizlere bir müjde vermek için geldim.

İnsan varlığı olarak sizler kendinizi cezalandırmak için birbirinizle yarışıyorsunuz. Bu yarışı kendinizi ödüllendirmek için yapsaydınız her biriniz yükselmiş üstat olma potansiyelinizi güçlendirmiş olacaktınız. Bizler zaman zaman sizleri taşımış olduğunuz ağır yüklerden arındırmak için sizlerle çalışmaya geliriz. Üst boyutta olan varlıklar kendi görevleri dahilinde sizin ruhsal çağrınız doğrultusunda sizlere yardım eder. Bu yardımlar çoğunuza rüya boyutunda yapılır.

Mart ayı sizler için yükselme potansiyelini beraberinde getiriyor. Bu durumdan sizleri haberdar etmek için sizlere bilgi iletiyoruz. Bazen ilettiğimiz bilgilerden sonra karmaşaya düştüğünüzü gözlemliyoruz. Bu çalışma da bu karmaşa da sizlerin yoluna kolaylık sağlamak içindir.

Kalplerinizin en derinlerinde çok fazla suçlanma ve suçlama enerjisi taşıyorsunuz. Bu yük sizin yükselişinizde size yardımcı olmayacaktır. Karmik olarak, genetik olarak ve bu yaşamda ortaya çıkardığınız bu yük sizin uzun bir süreç çalışma yapmanızla çözümlenecek bir enerji haline gelmiştir.

Güneş tutulması ışığın size ulaşamadığı ve karanlığa geçiş yaptığınız zaman dilimleridir. İşte bu anlar kendi karanlığınızı fark etmeniz için size sunulan armağan zamanlardır. Kendi karanlığınızı kabul ettiğinizde onu dönüştürebilirsiniz. Burada söylediklerimiz sizlere yol göstermek için ve yardım etmek içindir. İstediğiniz yoldan istediğiniz tekamül araçları ile yolculuğunuza devam edebilirsiniz. Bizim için hepsi birdir. Her yolun farkl tekamül araçları vardır. Işığın yolunun tekamülünde sizin karanlık yönleriniz sizi zorlar.

Eğer bizden talep ederseniz. Biz sizin zamanınızda sizin kalplerinizi şifalandırıp karanlık olan kalbinizdeki kapalı kapılar arkasına kilitlediğiniz acıları sizden alacağız.

Uyumadan önce “kalbimde artık ışığın yoluna hizmet etmeyen tüm acıları benden alıp şifalandırması için Saint Germain’den yardım talep ediyorum. 9 Mart 03:30 ile 05:30 arasında bu çalışma ile şifalanmaya izin veriyorum” demeniz yeterlidir. Uyandığınızda canınızı sıkan herhangi bir rüya gördüğünüzde bu rüyayı kimse ile paylaşmadan bana teslim edin. O şifa sizin yaşamınıza akacaktır.

Bu çalışma 9 Mart 2016 tarihinde sizin bulunduğunuz ülke saati olan 03:30 ile 05:30 arasında gerçekleşecektir. Sadece talep edenlere bu çalışma yapılacaktır. Sizinle paylaşığımız bu armağanı sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsanız bu mesajı onlara iletin.

Sevgimiz sizinle

07.03.2016

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

Etiketler: