İçeriğe geç

İlahi Zamanda Etkileşim – Yaşam Hikayesi

  • 6 ay önce
  • 2Dakika
  • 553Kelime
  • 80Görüntülenme

İlahi Zamanda Etkileşim – Yaşam Hikayesi

Zaman zaman kendimi tembellikle ya da unutkanlıkla suçlayabiliyorum. Bu yazıda da suçlama potansiyeli olan bir deneyimin aslında kendi armağanını bana görünür kılmasına vesile oldu.

Aşağıda sizlerle paylaşacağım yaşam hikayesi bana 26 Mayıs’ta gönderilmişti. O gün müsait olmadığım için yayınlamamıştım. Daha sonra e-maillerin arasında gerilere gittiği için zihinsel olarak hatırlamadığımdan yazıyı paylaşmamıştım.

Bu durum unutkanlık gibi görünse de hikayenin en ilahi zamanda ortaya çıkmak için kendini saklama şekliymiş. Astroloji ile ilgili bilgiye zihinsel düzeyde bilgiye sahip olmasam da astrolojinin rehberliği ile ilerlemek için yıllar önce kader astrolog Güliz Kına ile yollarımızı kesiştirdi. Onun yazıları veya videoları bana astrolojik boyutun enerjisel gerçekliğini bilmem gereken zamanlarda görünür kılıyor. Bugünlerde Venüs gezegeni Akrep Burcu’nda yolculuğa başladı. Enerjisel olarak insanın ve toplumun en karanlığını insanla yüzleştirecek bir sürece girdik. Bana bu alanı görünür kılan videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu süreci dönüştürmenin mümkün olduğunu da aşağıdaki yaşam hikayesi harika bir şekilde özetliyor.

Sevgili Yaseminciğim  Merhaba

YDM Bildirim Grubunda göndermiş olduğun Karanlığın Şafağı yazını sabah kalktım âşkla okudum sevgiyle meditasyonu yaparken……
Seni beş yıla girdi takip ediyorum 🥰 ben sevgide aşkta ışıkta yaşamayı seçiyorum. Çok yalnız ilgisiz sevgisiz bir çocukluk geçirdim karanlıktan çok korkardım geçti çok şükür.
İçsel çocuğum hiç bana bakmaz küs gibiydi… Mucize oldu 💚 çok mutluyum meditasyon da içsel çocuğum konuşurken ilk defa bana döndü sarıldık konuştuk çok şükür Allah’ıma 🌹🙏 Yaseminciğim 🌹 sana çok teşekkür ediyorum 🙏 sen çalışmalar yaptın Allah’ım senden razı olsun kendimi de kutluyorum gayretle çalıştım ödüllerini alıyorum 🎁gayretle âşkla yolumuza devam. Seni çok seviyorum 🥰 mutluluğumu seninle de paylaşmak istedim âşkla şifa olsun inşallah hepimize🌈🌍
Not: Benimle olan yolculuğunuzdaki olumlu ya da olumsuz yaşam hikayelerinizi yayınlamam için paylaşmamı isterseniz bilgi@yaseminderyametin.com mail adresine gönderebilirsiniz. Sizin isteğinize göre isminizle ya da isminiz olmadan başkalarına feyz olması için paylaşabilirim ❤
05.12.2023
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_