İçeriğe geç

Kritik Kütleye Ulaşma Şansı

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 743Kelime
  • 126Görüntülenme

Kritik Kütleye Ulaşma Şansı

Çağrımızı duyup bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. 13 Ekim’in önemine dair daha önceden verilen bilgiyi tamamlamak için sizinle iletişime geçtik.
 
Biz 3. Yansıma evreninden geldik. Bizim bulunduğumuz evrendeki ışık oranı %95 oranındadır. Kendi ışığımızı ışığın yükselmesi gereken gezegenlerle ve varlıklarla paylaşmaktan onur duyarız. Kendimizi sizin bilincinize göre tanıtmaya çalışacağız. Bize sizin algı düzeyinizde bir isim vermemiz gerekirse Işığın Taşıyıcıları ismini verebiliriz. İletişim frekansımız çok karışık olduğu için sizin zaman diliminizde gün ışımadan bağlantı kurmaya başladık. Sizin frekansınızı bozmadan sizin titreşiminize kendimizi düşürmemiz için yaklaşık dünya zamanında 16 saat çalışmalarımız oldu. 16 saat sonunda sizinle iletişimimiz uygun hale geldi. Bizi en anlayacağınız şekilde size frekans yolluyoruz. Kelimeleri anlamsız gelse de enerjinin akışına izin verdiğinizde anlatılmak istenileni bilinciniz anlayacaktır.
 
Bizler en son sizinle 17 Aralık 2012’de dünya insanlığı ile çalıştık. 21 Aralık 2012 dünyanın kaderini siz insanlarla birlikte değiştirdik. Yapmış olduğumuz çalışma insanlığın ve dünyanın özgür iradesine müdahale değildi. Yükselişi ve devamlılığı isteyen dünyalı kardeşlerinizle güçlerimizi birleştirip Işık potansiyelini arttırdık. Bu Işık sıçraması da dünya ve insanlığın geleceğini yeniledi. Sizlere verilen çoğu insan için inanılması güç ya da komik olan bilgiler Işık fenerlerinin bizlere çağrı yapması için dünyaya indiriliyor. Işık fenerlerinin çağrıları ile ışık alemlerden izinli olanlar sizlerle iş birliği yaparak yeni gerçekliği yaratıyoruz.
 
İnsanlık olarak Işık evriminiz 2000 yılına kadar çok yavaştı. Bu nedenle 22 yılda bir insanlığın Işık oranı ölçülüyor ve ona göre daha yavaş işleyen evrensel plan dünya ızgaralarına işleniyordu. 2000 yılında ilk Işık sıçramasını gerçekleştirdiniz. 2013 yılı Ekim ayından sonra ise uyanan ve ışığını güçlendiren insan sayısı arttığı için her şey daha farklı bir hızda değişmeye başladı. Bu yılın Haziran ayı gün dönümünde evrensel planın gerçekleşme hızından çok daha hızlı olarak Işık sıçramaları yaptınız.
13 Ekim tarihinde yeni bir Işık oranı ölçümü yapılacak bu ölçümde Işık oranınızı yeterince gerçekleştirmeniz durumunda Kolektif Uyanışın ilk dalgasının başlangıcı verilecek. Kolektif Uyanış 7 dalga olarak gerçekleşecek. Bu 7 dalganın gerçekleşme zamanları siz insanların Işığınızı arttırmasına ve BİRleşmesine bağlı olacak.
 
13 Ekim günü yaşayacaklarınız ne olursa olsun. Merkezinizde kalın ve Yüksek Benliğinizin Işığını kişiliğinize demirleyin. Bizler kendi evrenimizin ışığını ağlar halinde dünyanıza indiriyoruz. Bizim enerji ağımız örümcek ağları gibi ince ve zarif olmak zorunda. Daha güçlü enerji aktarımını gerçekleştiremeyiz. Bizlerin Işığını kendi benliğinize çağırdıkça bizler enerji ağının enerjisini sabit tutmak için demirlenen enerjinin yerine yenisini yükleyerek sizin İnsanlığın ışığını arttırmanıza yardımcı olabiliriz.
 
Size önereceğimiz çalışma bu yazıyı okuduğunuz anda “Yüksek benliğimin Işığını fiziksel bedenime demirliyorum. Tüm DNAm Yüksek benliğimin Işığı ile IŞILdıyor. Kendi Işığımı tüm insanlıkla paylaşıyorum. Işığın Taşıyıcılarının benim frekansıma uygun olarak enerji ağını Merkabama bağlamasına izin veriyorum. Işığın Taşıyıcılarının Işığını şimdi tüm insanlıkla paylaşıyorum” bu niyeti yaptıktan sonra bizler sizin enerjinizi kendi enerjimize uyumlayarak Işığın akışını başlatacağız. Sizlerin bilinçli olarak yapması gereken tek şey olumlu duygu ve düşünce içinde kalmak.
 
Bizim Işık ağımıza bağlanmak isteyen herkesle bağlantılarımızı gerçekleştireceğiz. Sizlerin zorluktan Işığa geçmenize yardımcı olmak bizlerin huzurla dolmasına neden olacaktır.
 
IŞIK Işıktır
 
12.10.2016
 
Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin