İçeriğe geç

İlkbahar Ekinoksu Aşk Melekleri Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 528Kelime
  • 179Görüntülenme

İlkbahar Ekinoksu Aşk Melekleri Mesajı

Sevgili Aşk OLan Yürekler, Sizleri AŞKla Selamlıyoruz

Her birinize zaman zaman destek olmak için sizlerle bağlantıya geçiyoruz.

Hayatınızın her alanına AŞK enerjisini akıtmanızı daha önce de belirtmiştik. Sizler AŞK enerjisini yaşamınıza dahil ettikçe hem ruhsal yükselişiniz hızlanır hem de insanlığın kaos zamanlarında daha çok dengede kalırsınız.

Sizlere sürekli AŞKı hatırlatıyoruz. Sizde artık yaşamınızda gördüğünüz ve insanlık tarafından aşkla sembolleştirilmiş materyal ve simgeleri gördüğünüzde AŞK OLmayı kendinize hatırlatın.

Kalbinizde beşeri aşk korkuları varsa bunları özgürleştirin. Korkunun olduğu kalpte AŞK rahat edemez. Sizlerin içini mutlulukla dolduracak uzun süreli aşkı yaşamınızda var etmek istiyorsanız korkularınızdan özgürleşin. Kalbinizde korku ile titreşen aşk uzun süre varlık sürdürmez.

Yeni bir enerji döngüsündesiniz. Bu döngü sizleri yordu. Yorgunluğunuzun temel sebebi sahip olduğunuz negatif duygular. Artık onları yaşamınızda misafir etmenize gerek yok. Bırakın onları artık.

Gün dönümüzde aşk enerjisini yaşamınıza davet edin. Gün boyunca aşkın sizi korumasına izin verin. Aşk sizi korurken sizde kendinizi arındırın. Kendinizi sevdiğinizi kendinize hatırlatın. Henüz kendinizi sevemediyseniz de sevilecek parçalarınızı fark edin.

Dışarıdan gelen sevgi ancak sizin kalbinizdeki yansımaların toplamı olur. İnsanların sizi sevmesini istiyorsanız kendinizi daha çok sevin.

Ekinoks enerjisini dünyasal ve ruhsal boyutunuzu arındırmak ve dengelemek için kullanın. Sahip olduğunuz ayaklarınızın birinin dünyada diğerinin ruhsallıkta olduğunu fark ederseniz dengeyi koruyabilirsiniz. Dünyasal boyutun deneyimi eğer ruhunuz için gerekli olmasaydı ruhunuz dünyada bir yaşam programlamazdı. Dünyada olmanızın sebebi var. Bu sebebi anlamazsanız yeniden dünyada varlık sürdürebilirsiniz. Bu yaşamınızı maksimum potansiyelle gerçekleştirin.

“Aşk melekleri şimdi benim aşk gerçekliğime beni götürün” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın. Sadece zihninizi bırakın nereye giderse orası sizin şifalanmanız gereken alandır. Gözleriniz kapalı bekleyin. Ortaya çıkan her şey şifalanmaya başlayacaktır. 

Bu kısa çalışmayı bu hafta içinde üç kere tekrarlamanız sizlerin yaşamı için olumlu değişimi sağlayacaktır. Bu çalışmayı ne kadar uzun süre yaparsanız bizler sizinle o kadar uzun şifa çalışması yaparız. Katmanlarınız şifalanır.

Aşkın saf neşesini sizlere öğretmek için dünya boyutuna hizmete geliyoruz.

Bizler daimi olarak dünya boyutunda bulunamıyoruz. İnsanlar aşkı talep ederlerse biz onlarla birlikte çalışma yapabiliriz.

Gözlerinizi açın ve dünyaya aşkla bakın…

19.03.2019

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin