İçeriğe geç

Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile İlaçlara ve Gıda Takviyelerine Şifa Çalışması

  • 2 hafta önce
  • 4Dakika
  • 866Kelime
  • 114Görüntülenme

Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile İlaçlara ve Gıda Takviyelerine Şifa Çalışması

İnsan biyolojik bedeni çeşitli nedenlerle sağlık dengesini sağlamak için ya ilaç ya da gıda takviyeleri kullanmak zorunda kalıyor. Bu çalışmada katı, sıvı ve gaz formunda kullanılmış bitkisel ya da kimyasal maddelerin etkisinin bedenden daha sağlıklı olacak şekilde arındırılması amacıyla yazılmıştır. İlaç kullanımınızı lütfen hekiminizin tavsiyesine göre kullanmaya devam edin. Hekiminizin önerdiği bırakmanız gereken ilaçların kullanımını da hekiminizin önerdiği zamanda bırakın. Bu çalışmayı yaptım, artık ilaç ya da gıda takviyesi kullanmayacağım gibi bir düşünce içinde olmayın lütfen.

Arınma Çalışması

Kendi biyolojik bedenime ait insan olarak bana ait sorumluluğu yüzde yüz alıyorum.

Biyolojik bedenimle doğru iletişimde olmamı engelleyen hücresel hafızamdan, bilincimden ve bilinçaltımdan arınması gereken her şeyin sağlıklı, kolay ve neşeli olarak arınması için biyolojik bedenime ve enerji bedenlerime koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Bu zamana kadar katı, sıvı veya gaz olarak sentetik kimyasal olarak biyolojik bedenime dahil olmuş ilaçların biyolojik bedenimde oluşturduğu toksik etkinin sağlıklı, kolay ve keyifli olarak arınması için biyolojik bedenime koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Bu zamana kadar katı, sıvı veya gaz olarak sentetik kimyasal olarak biyolojik bedenime dahil olmuş gıda takviyelerinin biyolojik bedenimde oluşturduğu toksik etkinin sağlıklı, kolay ve keyifli olarak arınması için biyolojik bedenime koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Bu zamana kadar katı, sıvı veya gaz olarak hayvansal ya da bitkisel kaynaklı kimyasal olarak biyolojik bedenime dahil olmuş ilaçların biyolojik bedenimde oluşturduğu toksik etkinin sağlıklı, kolay ve keyifli olarak arınması için biyolojik bedenime koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Bu zamana kadar katı, sıvı veya gaz olarak hayvansal ya da bitkisel kaynaklı kimyasal olarak biyolojik bedenime dahil olmuş gıda takviyelerinin biyolojik bedenimde oluşturduğu toksik etkinin sağlıklı, kolay ve keyifli olarak arınması için biyolojik bedenime koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Şu andan itibaren biyolojik bedenimin daha sağlıklı olarak yaşaması ilahi olarak uygunsa bunu deneyimlememi engelleyen epigenetik alanımdaki arınması gereken programların biyolojik bedenim sağlıklı olmaya devam ederken arınması için epigenetik alanıma koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Biyolojik bedenimin fiziksel varlığı gereği ilaç ya da gıda takviyesi kullanmama gerek olmamasına rağmen farkında olmadığım ilaç ya da gıda takviyesi ile ilgili bir bağımlılığım varsa buna tutunmama neden olan tüm bilinçaltı çıkarlarımı yoksunluk deneyimi yaşamadan iptal ediyorum ve açılan alanlarıma koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

Ölüm korkusu nedeniyle alanımda oluşmuş programlardan varoluşumda yenilenmemek üzere hak edişimce özgürleşmek için varoluşuma ilahi yasalara göre koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Alanımda bulunan bana ait ya da bana ait olmayan gizli intihar programlarının bende olmasına neden olan insan yaratışı ile uyumsuz yok etme bilinçlerinin ve alanlarının hak edişimce ilahi olarak arınması için alanıma ilahi yasalara göre koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Benim biyolojik bedenimin gerçeği olmayan sağlık  illüzyonlarının hak edişimce ilahi olarak arınması için alanıma ilahi yasalara göre koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Benim biyolojik bedenimin gerçeği olmayan sağlık  illüzyonlarının hak edişimce ilahi olarak arınması için alanıma ilahi yasalara göre koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Bilerek ya da bilmeyerek herhangi bir insanın hak ettiği sağlığı deneyimlemesini engelleyecek benden açığa çıkmış her şeyin ilahi yasalara göre insanlık planından arınması için insanlık planına ilahi yasalara göre koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Açıklama

Koşulsuz sevgi enerjisi ile zihinsel düzeyde bilgi edinmek istiyorsanız. Buraya tıklayarak ücretsiz kitapçığı indirebilirsiniz.

28.12.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_