• 3 sene önce
  • 3Dakika
  • 562Kelime
  • 105

Başmelek Raziel’in 2020 Mesajı

Her birinizi sevginin ve ışığın gücü ile selamlıyorum.

Lineer zamanınızda yeni bir zaman enerjisine girdiniz. Bu yıl enerjiler sizi zaman zaman yönsüzlük hissi içine çekebilir. Bu durum egonuzda tanımlı olmayan bilgilerden kaynaklanıyor.  Bu yıl dünya planetine akacak enerjilerin enerji izi kayıtları hiçbir insan DNAsında kayıtlı değil. Bu veriler kayıtlı olmadığı için referansa alınabilecek bir his yok.

Her bir insan ruhu kendi varoluş gerçekliğini en yüksek potansiyelini deneyimlemeyi seçti. Toplu olarak ruhlarınızın seçmiş olduğu bu seçim sonucu insanlığa yeni enerji portalları ve enerji kapıları açtı. Bu açılan enerjilerin her biri dünyanıza sizlerin ölçümlenen frekansı neticesinde akıyor. Bu akışı ruhunuz yönlendiriyor.

Ruhunuz varoluşla insan parçanızı en uyumlu hale getirmek için bu enerjileri kah yoğun kah yumuşak bir şekilde yaşamınıza yönlendiriyor. Zihnen kendinizi yönsüz hissettiğiniz ve hissedeceğiniz zamanlar ruhunuzun gelen enerjiyi hızla massetmesinden kaynaklanıyor.

Bu mesajın zamanı şimdi olmasından sizlere bu akışı gerçekleştiriyoruz. Açılan bu enerjiler sizi bilgiye değil bilince uyumluyor. Bilgi ardıl olduğundan bu mesaj size lineer zamanda şimdi aktarılıyor.

Arzu edenler 2020 enerjisinin bilincine erişmek isteyenler benim rehberliğimde bu çalışmayı içinde bulunduğunuz 1 enerjisi içinde 3 kere yapabilirsiniz. 1 Enerjisi sonrasındaki diğer enerjiler olan 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 enerjileri içinde de dilediğiniz sıklıkta yapabilirsiniz. 1 enerjisinde 3 kere yapmanız sizi dengelemek için gerekli sayıdır.

“Başmelek Raziel 2020 enerjisi bilincine hak ettiğim şekilde beni uyumla ve dengele lütfen. Bu enerji bilincine erişmemi engelleyen sahip olduğum; korku, endişe ve kuşkuları benden arındır” niyetini gece yatarken yapmanız uygundur. Bu niyet ile alanınız ruhunuzla birlikte dönüştürülmeye başlanacaktır. 

Kendi ruhunuzun sahip olduğu güce inanın ve güvenin. Kendi ruhunuza bu yıl güvenmeyi deneyimleyeceksiniz. Bizlerin ve dünyadaki her size yol gösteren insanın ruhunun amacı size ruhunuza güvenmeyi hatırlatmaktır. 

Bu okumayı bitirdiğinizde derin bir nefes alın gözlerinizi kapatın, 2020 enerjisinin nefesiniz aracılığıyla bedeninize girişini ve bedeninizde dolaşmasını fark edin. Bu farkındalıkla birlikte nazik bir şekilde nefesinizi bırakın. Nefesinizi nazik bir şekilde yeniden bedeninize alın ve nazik bir şekilde bedeninizden dışarıya bırakın. Bu nefes size yaşamın doğal ritmini hatırlatır. Yaşam huzurlu, sakin, dingin, derin ve naziktir. Sizler onu aşırı yüksek ritimde yaşıyorsunuz. Bu ritim de dünyaya akan enerjilerle birlikte sizi dengesizleştirebilir.

2020 yılı içinde davranışlarınızı nazik bir şekilde yapma alışkanlığı edinmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Bu alışkanlık her yeni yılda size yeninin ahengi ile yol aldırır. Ters ya da sert davranışlarınız artık karşı tarafa değil size zarar verir. Bu değişimi isteyen siz oldunuz.

Yapmış olduğunuz bu yüce seçim varlığında insan gerçekliğiniz önünde saygı ile eğiliyorum.

Başmelek Raziel!

20.01.2020

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin

You may also like