İçeriğe geç

Tekamülsüzlerden Özgürleşme – Yaşam Hikayesi

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 5Dakika
  • 1458Kelime
  • 189Görüntülenme

Tekamülsüzlerden Özgürleşme – Yaşam Hikayesi

Bana aktarılan bilgilerle ilgili yıllardan beri kanıt aramayı bıraktım. Yazmalısın denilen her bilgiyi okuyanlar benim hakkımda ne düşünür diye düşünmeden yayınlıyorum. Bir süreden beri sizinle tekamülsüzlerle ilgili çok fazla bilgi paylaşıyorum. Yasemin yine ne yazıyor? Anlamsız şeyler bunlar, diyenler için yaşam hikayeleri geldiğinde bakış açılarını değiştirmeleri için paylaşıyorum.

Melike hanım her zaman açık kalplilikle deneyimlerini aktarıyor, ben de onun deneyimleri içinde karmaşa olanlara ışık olması için aktarıyorum. Benim hakkımdaki düşüncelerini de açıkça yazdığı için çok teşekkür ediyorum.

Serafim Melekleri çalışmasına katılanlara özel olarak gönderdiğim çalışma niyetimiz vardı. 19 Haziran gecesi niyetle başlayan geriye dönük süreci Melike hanım aktarıyor.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sevgili Yasemin’cim; tekamülsüzlerden arınma olumlamanı okuduğumda kalbime tarifi mümkün olmayan bir ferahlık gelmişti, “evet” demiştim, ilacım geldi. Ne olup bittiğini anlamasam da yüreğime su serpildi. Sürekli olumlamayı yapar oldum. Bu arada pek çok meditasyon ve ho’oponopono çalışmalarını birlikte yürüttüm. Serafim Melekleri ile Tekamüsüzlerden arınmak için gönderdiğin niyeti de yaptım.

Birden bir aydınlanma anı yaşadım; seninle çalışmaya yaklaşık bir yıl önce başlamıştım. Bu süreçte özellikle geçen yaz çok güzel giden çalışmalar ve aldığım yol Aralık 22’sinde DNA sevgi aktivasyonunu çok ağır bulup tamamlayamamla ve sonraki bir buçuk aylık süreçte çalışmalara ara vermiştim, bunu bir dinlenme zamanı olarak algılamıştım.

Bu bir buçuk ay ağır bir karanlığa gömüldüm. Evvelsi gün o karanlık dönemde ruhumun ve bedenimin Tekamülsüzler tarafından ele geçirildiğini içsel rehberim kesin ve net bir şekilde bana bildirdi. O süreçte karanlığa düşmemde ki etkenin ise aslında kibrim olduğunu da net olarak farkettim… Kendimi hiç de kibirli sanmazdım. Anlıyorum ki tekamülsüzler kibir alanını görünce çok net bir şekilde alanıma hızlıca nüfus etmişlerdi. Bu durumun etkisinden kurtulmak için tekamüksüzleri alanıma girdiğini şimdiki gibi anlamlandıramasam da, zorlayarak kendimi ufak ufak çalışmalara başladım. O bir buçuk ay Allah’ın adını bile düşünmediğimi şimdi çok net anlıyorum. Çok özür dileyerek itiraf etmeliyim ki “Yasemin’de hep arınma çalışması yapıyor, kafayı arınmaya takmış” diye aklımdan geçirdiğimi de çok net hatırlıyorum. Duygularım, düşüncelerim, sözlerim bile şaşmıştı, kendimi pozitif tekamül yolumdan çok mu çok uzaklarda buluvermişim de farkında bile değilmişim.

Neydi kibrin dersen o da bundan 15 sene önce silikon benzeri bir materyal taktırmıştım, sana bunu DNA Sevgi Aktivasyonu workshopunda utanarak söyleyememiştim, çalışmayı tamamlamamak doğru olacak diye aslında korkuya da geçmişim, derken anladım ki kibri utanmak kılıfına sokmuşum. Korku da başka bir saldırı ile kalbime yerleşmiş. Saldırı diyorum çünkü artık neyin neden olduğunu çok net görebiliyorum🙏.

O bir buçuk ayın telafisi tam beş ay sürdü, zaman zaman ruh kapımda sıkışmış bir varlık hissi beni gerçekten perişan etti, öyle bir uykudaymışım ki, ne olup bittiğini aslında çok görünebilir olsa da anlayamamışım, gözüme bile perde inmiş. Tekrar tekamül yolumu seçmeme kadar geçen süreçte “Yüce Allah’ım varoluşumdan bu yana tüm yaşamlarımın yüzde yüz sorumluluğumu alıyorum” sihirli bir değnek gibi imdadıma yetişti. Önceleri inanarak ve çok da derinden söyleyemedim, ama asla zikri bırakmadım.

İkinci sihir sürekli af ve bağışlanma talep ediyorum sözleri ve özür dilerim lütfen beni affet olumlamaları oldu. Ama bir şeyi gene kaçırmıştım, ne kadar özür dilesem de özür dilediğim kişilere sevgi göndermek hiç mi hiç aklıma gelmemişti. Özür dileme meditasyonu ile onu da yapınca nihayet tüm lambalar yandı. Elimden tespih düşmeyen zikir günlerime şükürler olsun. Kibrin açtığı negatif alan çok derinmiş. Şimdi korunmaları, gece yatmadan, gündüz ve sabah uyanınca mutlaka yapıyorum.

Eğer bu yazımı paylaşmak istersen herkese örnek olsun isterim, lütfen ne olursa olsun kibre kapılmasınlar. Korunma alanlarını hep düşünüp mutlaka her gün korunma çalışmalarını atlamasınlar. Bu yolculuk mucizelerle dolu olduğu kadar bir o kadar uçurumlarla dolu. Aslında çok kolay ve kısa bir yolu biz dolambaçlı hale dönüştürüyoruz. Küçük bir çalışma gerektiren korunmalar çok değerli ki sen bunları bile zenginlikle bize sunmuşsun. Aslında ihtiyacımız olan her bilgi sende hali hazırda mevcut. Alıp kullanmamız için cömertlikle önümüze zaten sermişsin.

Bir de naçizane güvenmedikleri, her ne kadar iyi güvenilir bulsalar da iç seslerlerini iyice dinlemeden, kas testlerini yapmadan, çok sağlam referanslar almadan kimse ile şifa çalışması yapmasınlar. Ben o dönemde birinden rune şifası almıştım, onları vücudundan kazımak da zamanı yavaşlatmış, aslında tüm bilgiler birleştiğinde bir gün sürecek arınma tam beş koca ay sürmüş. Tüm bunları arındırmam tam beş ay sürdü. Üstelik o bir buçuk aylık süreci daha yeni idrak edebildim.

Evrendeki tekamülsüz varlıkları bu güne değin hiç bilmiyordum. Onların giriş yaptıkları alanları da… Bu bana büyük ders oldu, nihayet tüm o alan ile kontratımı bitirdim. Onlara saygımı sundum, artık bu yoldan çekildiğimi ve kendime düşen sorumluluğu yüzde yüz alarak teşekkür ederek kontratımı iptal ederek onları yolcu ettim🙏

Çalışmalarda kafa tasımın sağ arka bölümden tarifini yapamayacağım çıkışları çok yoğun hissettim, boğaz çakramda ve kalbimde de yoğun çalışmalar oldu. Rehberlerim, Başmelekler ve Işık Varlıklar çok yoğun arındırmalar yaptı. Bu güne dek en yoğun hissettiğim arındırmaları yaşadım. Aydınlık Tekamül seçimimim önce kasvet yaratmıştı, galiba zorlu bir yola girdim demiştim, halbuki hiç de öyle değilmiş, sonra her şey Aydınlık Tekamül yolunun doğası gereği müthiş hızlandı, Aydınlık Tekamül Yolunu bir türlü seçemiyordum sanıyordum, anlıyorum ki pek çok etkenden dolayı hazır değilmişim. Kararlılık ve gayret nihayet beni bugüne getirdi. Çok şükür bu günüme, varoluşu ve kendimi seviyorum diyebilmeye…

Bu yolculukta her birey kendi özgür iradesini de kullanarak yöntemlerin sırasını bulabiliyor. Ama sen çok sıkı bir rehbersin 🙂 Yasemin’cim, takdir etmemem mümkün değil. Senin o kadar çok meditasyonunu yaptım ki bir senedir, fakat 21 Haziran ve sonrası olanlar benim için mihenk taşları oldu. Her şey çok hızlandı, Başmelek Metatron lütfen ışık zamanını Dünyadaki lineer zamanımda aktif et sözleri de başka bir sihirli anahtardı. Hangisini sıralasam bilemiyorum, seni yakından takip etmesem bu olayların gizemini çözemezdim, her yazın ve çalışman başka bir anahtarmış, hepsi bir birinden kıymetli tüm bu çalışmaların. Sana da en derin şükranlarımı sunuyorum🙏💃❤🌹 çok katmanlı tekamül yolunda katmanları hızlı geçmek için kolay keyifli yollar mevcut, yeter ki kalbimizin perdelerini aralayalım…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Yaşamınızda bu zamana kadar karmaşık olduğunu düşündüğünüz zamanlar olduğunu düşündüğünüz anlarda belki de sizin alanınıza dahil olmasına izin verdiğiniz tekamülsüzlerden dolayı bunlar olmuş olabilir.

Var oluşu yaratan Yaratıcı’ya inancınız güçlü olursa ve değişimi saf niyetle isterseniz her şey mucizevi bir şekilde dönüşüyor.

Yaratıcı bizi çok seviyor ve biz ondan yardım istediğimizde bizim yaşamımızı mucizelerle dolduruyor.

27.06.2019