İçeriğe geç

Hayat ve Cinsel Enerji

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 4Dakika
  • 876Kelime
  • 599Görüntülenme

Hayat ve Cinsel Enerji

Cinsel enerji ile olan enerjisel bağımız hakkında bu zamana kadar çeşitli yazılar yazdım, çeşitli arınmalar paylaştım. Her yazı ve her arınma yeni bir bilgi alanını açıyor. Dün akşam yine Birlik Yolculuğu canlı yayınlarından birini yaptık. Yayın sonrası bir sürü açılım oldu. Bu açılımların şifasına niyet ederek ben de gece uykusuna geçtim. Uykuya geçtim geçmesine de bilimkurgu dizisi gibi bir sürü rüya gördüm. Uyanınca bu rüyaların arınması için çalışma yaptım. Sonunda aşağıdaki bilgi açığa çıktı.

Aslında yaşamımızda çok karışık bir programımız var. Bir çok deneyimin ana sebebi bu. Cinsel enerji.

Ben bu zamana kadar bu alanda açığa çıkan bilgiyi arzu veya şehvet olduğunda geçiş olduğunu sanıyordum. Öyle değilmiş. 2 yaşından itibaren fiziksel olarak aynı ortamda bulunan insanların cinsel enerjisi birbirine geçiş sağlıyor. Bu insan doğasında olan bir geçirgenlik. Neden böyle bir program var onu henüz algılamış değilim.

Cinsel enerji içindeki programlardan saf bireyin kendine ait olanı anlamak çok zor. İnsan aklı melekelerini kullanmaya başladıktan sonra ilişki ya da cinsellikle ilgili herhangi birini yargıladığında onun cinsel enerji programından çok fazla programı kendi alanına dahil ediyor. Yargısı olduğu içinde kendi cinsel enerji alanındaki bu programları görmeyi reddediyor. Bu nedenle de arındıramıyor. Yargının ikinci bir alanı da o insanı çok iyi diye tanımlayarak o insanın ruhunda var olan negatif davranışları o insana layık görmeyip, bunları yaşamasını engelleme durumu.

Cinsel enerjimiz bizden olsa da aslında en ayrık enerjimiz de cinsel enerji. Özellikle odaklanılmadığında yapılan enerji çalışmaları cinsel enerjiye geçmiyor.

Bu kadar karmaşık olan enerjinin tek iyi tarafı insan ölünce o enerjinin de yok olması. Yani sadece bu yaşamdaki enerjiyi temizlemek gerekiyor.

Bu yazdıklarım herkesin ortak prosedürü. Empatlarda bu durum çok değişken. Onların alanına cinsel enerjinin dahil olmasının çok çok çok fazla yolu var. O yüzden onların çok daha fazla çalışma yapması gerekiyor.

Cinsel enerjiyi insanlık için arındıran bir görevli grubu yok. Aşırı cinsel faaliyette olan biri enerjisel sebebin arkasına sığınıp, ben görevliyim ondan böyleyim demesinin engellenmesi için böyle bir görev alanında hizmete izin verilmemiş.

Cinsel enerjideki bu geçirgenliğin sebeplerinden biri insanların ilahi adaleti dıştan kendini uyguluyor göstermesine rağmen içten uymamasının görünür hale getirilmesi. Hakikatte safsan diğer insanların cinsel enerjileri senin alanına geçmiyor. Dıştan bir şey söylemesen de içten bin bir türlü yargısal düşüncen varsa o zaman geçiş oluyor. Hücrelerin çeşitli reseptörlerle hücre zarından içeriye alacağına karar vermesi gibi. Senin yargın yoksa cinsel enerjideki geçişe izin veren reseptörün olmamış oluyor ve doğal olarak da içeri bir şey girmiyor. Yargının olduğu reseptörler sende var ve gelen her şeyin geçişine izin veriyor. Allah ne güzel adaletin işleyişini bu yaşamımızda hepimize eşit şekilde sunmuş.

Her insan kendi cinsel enerjisini saf tutmaktan sorumlu. En hızlı temizleme aracı da yargıları bırakmak. En basit yargı programı “bu, bunu nasıl yapar?” Bu cümleyi herhangi bir olayı bir insanla bağdaştırdığında onun cinsel enerji alanındaki programlar sana geçmeye başlıyor.

Cinsel enerji içindeki programlar sadece cinsel sapkınlık, cinsel arzu ya da fanteziler değil. Hayata dair her veri cinsel enerjinin içinde bulunuyor. Benim gördüğüm alan daha çok negatif programlar. Hayatı pozitif anlamlandırıyorsa insan kendi cinsel enerjisinde bu pozitif programlar da var. Cinsel enerjisi daha saf olanlar insanlara umut aşılayan insanlar.

Ön Arınma Çalışması

Sahip olduğunuz yargıların ya da önyargıların arınması için “Aklı melekelerimi kullanmaya başladığım andan şu ana kadar kendimi Yaratıcı yerine koyarak kendimde dahil her kimi yargıladıysam bu alanın ilahi yasalara göre şifalanmasına niyet ediyorum.” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz. 

Alanın saf kalabilmesi için bundan sonra yapılması gereken de herhangi bir insanı yargılamamaya gayret gösterip, bu davranıştan özgürleşmek için davranışların farkında olarak, yeni bir davranış oluşturmak gerekiyor.

12.03.2022

Etiketler: