İçeriğe geç

Başmelek Ceremayel’in Haziran 2019 Mesajı

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 452Kelime
  • 101Görüntülenme

Başmelek Ceremayel’in Haziran 2019 Mesajı

Sevgili Dostlar Sizi Affetmeyle Kucaklıyorum,

Bu ay sizin affetme ile yüzleşeceğiniz bir ay olacak. Affetme neden bu kadar önemli hiç düşündünüz mü?

Bir kişiyi affetmediğiniz zaman o kişinin karmaşasını kendi içinize alırsınız. Enerjiniz her düştüğünde o kişinin karmaşasının sebepleri sizi etkilemeye başlar. Burada ne demek istiyorum? O kişi öfkeli ise, siz onun öfkesini; yalancıysa yalanlarını; üç kağıtçıysa daleverelerini deneyimlemeye başlarsınız.

Kendinizi enerjisel olarak tamamen arındırsanız bile herhangi birini affetmediğinizde onun size teslim ettiği konuları deneyimlemeye başlarsınız. Bu konuları arındırma yetkinizde bulunmaz. Bu kişiye ait her şeyin alanınızdan gitmesi için o kişiyi tamamen affetmeniz gerekir. Affetmeyi bir başkası için değil kendiniz için yaparsınız.

Mutlu, huzurlu, sağlıklı ve neşeli olmak istiyorsanız; affedin.

Bu ayın enerjisi ışığınızı parlatmak için üzerini örttüğünüz affedemediğiniz kişilerle bağlantılı konuları yeniden karşınıza çıkaracak. Bu yüzeye çıkmanın amacı sizi hafifletmektir.

Bu yazıyı ilk okuduğunuzda şu çalışmayı yaptığınızda deneyimlerinizle karşı karşıya geldiğinizde o anı daha farkındalıklı göreceksiniz.

“Başmelek Ceremayel şimdi benimle ol. Bana affetmeyi öğret. Affetme ile ilgili her deneyim anında egoma ve zihnime affetme bilgeliğini hatırlat. Hala affedemediğim insanların olmasına neden olan artık şifalanması gereken her parçamı şifalandırman için sana teslim ediyorum. Affetmenin erdemini bana tevazu ile öğret. Kibirle sarmalanmış her parçamı şefkatinle şifalandır” niyetini yapıp gözlerinizi kapatın. 7 derin nefes alıp verin. Eğer zamanınınz varsa meditasyona devam edebilirsiniz. Zamanının yoksa 7. nefesi verirken gözlerinizi açabilirsiniz.

Affetmeyip içinizde oluşmuş taşlaşmış yapılar için geceleri uykunuzda sizi şifalandırmamı talep edebilirsiniz. “Başmelek Ceremayel şimdi benimle ol …. kişisini affedebilmem için rüyamda beni şifalandır” niyetini yapabilirsiniz. Bu çalışmayı tek tek yapmanız sizin için daha uygun toplu niyet yaptığınızda ertesi güne çok yorgun başlarsınız ve öfkeye meyilli bir yapınız varsa öfkelenirsiniz.

Bu ay ışığınızı ve sevginizi tortularınızdan arınarak arttırın. Tortularınızdan ayrılmanız için meleksi boyut varlıkları her zaman size yardıma hazır bekliyorlar. Yalnız olmadığınızı hatırlayın. Bizler siz istediğiniz her an ellerinizden tutmak için bekliyoruz.

01.06.2019

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin