İçeriğe geç

Kundalini Reiki İle Sahip Olduğumuz Hisleri Arındırma ve Dengeleme Çalışması

  • 1 yıl önce
  • 3Dakika
  • 570Kelime
  • 650Görüntülenme

Kundalini Reiki İle Sahip Olduğumuz Hisleri Arındırma ve Dengeleme Çalışması

İnsan olmak büyük bir deneyim alanını da beraberinde getiriyor. Bu deneyimlerde bizleri en çok renklendiren alanımızda duygularımız ve hislerimiz.

Çok uzun zamandan beri hisleri araştırmaktan ve irdelemekten kaçınıyordum. Sezgilerim başıma geleceği bildiği için elinden geldiğince öteliyormuş. Sistem belirli bir yere kadar rahat bıraktı. Bugün gün içinde beklenen an geldi ve çalışma gruplarımızdan birinde hislerle ilgili soru geldi. Soru geldiğinde cevabın mutlaka doğma zamanı gelmiştir. Bugün nur topu gibi hislerle ilgili bilgiye sahip olduk. Haydi bakalım neymiş bu hisler…

Kendimizi Tanıma ve Duygularımız yazısında bahsettiğim duygular üzerinden bu yazı şekillenecek.

Bu yazıda üç gruba ayrılmış toplam 18 tane duygu var. Hisleri de her bir duygunun zihinsel projeksiyonun kalbe yansıması olarak tanımlayabiliriz. Her bir duygu 11 hissi barındırıyor. Toplam 198 tane hisse sahibiz. Duygular derya, hisler okyanus.

Evrenin bize temizlik için yaptığı bir kolaylığa da sahip olduğumuzu öğrenince tek tek çalışma yapmayacağımız için ben çok mutlu oldum.

Dönüşümün tamamlanıp tamamlanmadığı her aşamada kas testi ya da sarkaçla kontrol edilmeli.

Hisleri Arındırma Çalışma Programı

İlk aşama daha önce sizlerle paylaştığım Kundalini Reiki ile Duyguları Dengeleme Çalışması ile sahip olduğunuz bütün negatif duygular pozitif duygulara dönüşene kadar dönüşüm çalışması tamamlanmalı. Dönüşüm çalışması tamamlanmadan bir sonraki aşamaya geçmenizi önermiyorum.

İkinci aşama dönüştürdüğünüz negatif duygular hangileri ise her duygu ile bağlantılı hislerle ilgili arınma çalışması yapılmalı. Niyet: “…. duygusu ile bağlantılı hislerimin arınması” Kundalini Reiki 1 Uyumlaması: Reiki / Kundalini Reiki 2 Uyumlaması: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3 Uyumlaması: Pırlanta Reiki

Hisleri Dengeleme Çalışma Programı

Bir önceki çalışma tamamlandıktan sonra her bir pozitif ve nötr duygu ile bağlantılı hisler için tek tek dengeleme çalışması yapılmalı Niyet: “…. duygusu ile bağlantılı hislerimin dengelenmesi” Kundalini Reiki 1 Uyumlaması: Reiki / Kundalini Reiki 2 Uyumlaması: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3 Uyumlaması: Pırlanta Reiki

Kullanabileceğiniz başka arınma yöntemleri ile sezgisel düzeyde mesaj almadığım için çalışmanın bu şekilde yapılması en dengeli çalışma olacaktır. Duygular bizi huzura ya da kaosa taşıyan araçlarımız. Onun için bu çalışmayı mutlaka adım adım yapın.

03.10.2018

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_