İçeriğe geç

Başmelek Mikail’in Mart 2020 Mesajı

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 4Dakika
  • 958Kelime
  • 202Görüntülenme

Başmelek Mikail’in Mart 2020 Mesajı

Sevgili Dostlar Sizleri Işık ve Bilgelikle Selamlıyorum,

Şu an var olduğunuz dönem sizin için muhteşem açılımları beraberinde getiriyor. Bizler yaşamınızda olanlardan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Yaptığınız başarıyı fark edebilmeniz için de sizlere zaman zaman çeşitli yollarla mesaj iletiyoruz.

2020 yılı için bütün insanlar büyük dersleri dahil ettiniz. Bu derslerin her biri sizin cesaretinizden kaynaklı olarak çeşitli içerikler barındırıyor. Bizler seçimlerinizi cesaret olarak nitelendiriyoruz. Sizler dünya düalitesinden dolayı bunu ceza diye tanımlama eğilimine gidebilirsiniz. Ancak bu sizin kendi kendinize verdiğiniz büyük ödüller.

Bu yıl yeni bir çok deneyim yaşadınız ve yaşamaya devam edeceksiniz. Bu süreçte sizin kendi kendinize vereceğiniz kolaylık armağanı dürüstlük olacaktır. Kendinize karşı ne kadar dürüst olursanız her şey çok daha kolaylaşacaktır. Evet aynı deneyimi yaşama potansiyeliniz mevcut. Dürüstlüğü yaşam gerçekliğiniz yaptığınızda bu durum enerjisel ve duygusal olarak sizi etkilemeyecektir. Yaşamınız aynı olsa bile hisleriniz çok daha farklı bir gerçeklikte olmanıza aracılık edecektir.

Bu ay kendinize dürüst olmak için odaklanmak sizin 2020 yılı içinde kendi sürecinizi kolaylaştırmaya aracılık edecektir. Siz neyi seçerseniz seçin her zaman desteklenirsiniz. Sadece şunu hatırlayın seçimlerinizin sorumluluğu her zaman sizindir. Yaşadığınız şeyi yaptığınız seçim nedeniyle yaşarsınız.

Eğer kendi yaşam sorumluluğunuzu başkalarına teslim edip özgür iradenizden feragat ettiyseniz o zaman sizin yerinize seçim yapan insanların seçtiklerinin sonucunu yaşarsınız.

Özgür irade bu dünyada sizin en değerli korunma alanınızdır. Özgür iradenize sahip çıkmayı seçebilirsiniz. Sorumluluk korkunuzdan dolayı kendinizde oluşturduğunuz özgür irade illüzyonlarının dengelenmesi için benden rehberlik talep edene ben rehberlik edebilirim. Siz bu seçimi yaparsanız ben ancak size rehber olabilirim. Zihnen düşünüp, bu söylediğimi onaylayan ve onayını kalben tasdik edenler şu niyeti yapabilirler “her nerede özgür irademden feragat ettiysem. Şimdi bu feragatimden vazgeçiyorum. Başmelek Mikail’in özgür irade alanımı ilahi dengeye getirmesi için ilahi yasalara göre onu vekil tayin ediyorum. Özgür irademi dengeye getirdikten sonra bu vekaleti bitiriyorum. İlahi sisteme kendi varoluş alanımı teslim ediyorum. Biliyor ve inanıyorum ki her şey Yüce Yaratıcı’nın izni, koruması ve gözetiminde gerçekleşiyor.”

Bu insan olarak sahip olmanız gereken özgür irade alanınınız hangi boyut ya da realitede dengesizleştiyse bu alan dengeye gelinceye tüm bağlar varoluşunuzdan arındırılıncaya kadar ilahi olarak yapılması gereken her işlem benim tarafımdan yapılıp; size özgür iradeye sahip çıkma bilişi öğretildikten sonra ben de açık alanlarınız Yaratıcı’ye teslim edilecektir. Bu teslimiyet sonrası bu alanda benim başka görevim olmadığı için ben geriye çekileceğim.

İlk size aktardığım kendinize dürüst olabilmeniz için gerekli adım özgür irade alanınızın dengelenmesiydi. Bu ay kendinize dürüstlükle ilgili saf niyetle çalışmak istiyorsanız şu enerji alanını kendinize açabilirsiniz. Okuyacağınız niyet enerji alanınını size açacaktır. Eğer açmayı saf niyetle istemiyorsanız; mesajı okumayı bırakmak sizin için daha uygun bir davranış olacaktır.

“Kendi yaşam sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Bu yüzde yüz olma hali ile ilgili yaşamımda kolaylık olması için Başmelek Mikail’in bana destek olmasını talep ediyorum.

Kişilik alanımda, huy ve mizaç alanımda olan farkında olduğum ya da olmadığım kendime dürüst olmadığım her alanımı Başmelek Mikail’e teslim ediyorum. Sosyal hayatımdaki ve iş hayatımdaki dengeler ışık veya sevgi odağında olacak şekilde bu alanlarımı da kolayca arındırıp dengelemesi için Başmelek Mikail’den bu alanda dengeye gelinceye kadar rehberlik ve destek talep ediyorum. 

Şu andan itibaren insanlara, meleklere ya da ruhsal varlıklara bağımlı olmadan sadece benim onlara onların bana ilahi yardım için destek olmamızı seçiyorum. Yaratılırken sahip olduğum Yaratıcı parçamın ışık ve sevgisini yaşamımda arttırmak için sorumluluğumu alıyorum.

Kendimden gizlediğim, görmezden geldiğim her parçamı ve alanımı şifalandırırken Başmelek Mikail’in kalbimdeki ışığı ve sevgiyi arttırmasını talep ediyorum. 

Kendime, ilahi plana, ilahi sisteme güven alanımın bu süreçte daha da güçlenmesini seçiyorum. Yaratıcı’ya inancımın ve O’na teslimiyetimin tam olması için kendime dürüstlük sürecimde hak ettiğim ilahi şifayı Başmelek Mikail’in bana akıtmasına izin veriyorum.” 

Bu niyeti bir kere okumanız yeterlidir. Bu niyet sonrası kendi gerçekliğinizin farkında olmak sizin hızlıca şifalanmanıza aracılık edecektir. Kişiliğinizden dolayı kendinizi yargılamayın. Bu şifa alanına ulaşabilmenizde kişiliğinizde katkısının farkında olun ve ona teşekkür edin.

Kalplerinizdeki ışığı ve sevgiyi çoğaltmama izin verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

01.03.2020

Mesajı Aktaran Yasemin Derya Metin.

Diğer Kanal Mesajlarını okumak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler: