İçeriğe geç

Dünya Yükseliyor

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 459Kelime
  • 100Görüntülenme

Dünya Yükseliyor

Her birimiz farkındayız ya da değiliz bu dünyada çeşitli bir amacı gerçekleştirmek için bedenlendik. Benim bu dünyada var olmam da dünyanın yükseliş sürecinde dünyanın insanlarla birlikte yükselmesi için gereken dönüşümlerin sağlanması.Bu görevi fark etmem 2010 Şili depremi ile oldu. Ruhsal olarak uyanışı yeni gerçekleştirdiğim zamanda daha kendimi dengelemeden bu görev ortaya çıkmıştı. Benim öğretmenim bir insan olmadı. Beni dünya kendi eğitti.

6 yıl boyunca çoğu parça yerine oturdu. Önceleri bilinçsizce yaptığım çalışmaları artık ne yapmam gerektiğini bilerek yapıyorum. Bana iletilen mesajları paylaşarak sürecin fark edilmesini ve insanların kendi arınmalarını fark etmesine hizmet etme niyetindeyim.

Haziran ayından beri enerji akışı çok arttı. Bu enerjiler dünyayı yükseliş frekansına hazırlamak için yapılıyor. Daha önce 3 Eylül’de açılan enerji portalı ile ilgili paylaşım yapmıştım. Tekrar hatırlatmak gerekirse 3 Eylül’de açılan bu portalla bizim bulunduğumuz evrene enerji akışı başladı. 6 Eylül itibari ile Samanyolu Galaksisine bu enerji ulaştı. 9 Eylül’den itibaren de dünyaya çok daha güçlü bir şekilde akmaya başlayacak. 9 Eylül’de dünyaya ulaşan bu ışınlar dünyanın yükselişi için görevli olan insanlardaki ışık frekanslarını aktive edecek. Bu sadece görevlilere ulaşan ışın değil. Dünya üzerinde yaşayan her varlığın dünya ile birlikte yükselebilmesi için ona sunulan bir armağan. Bu enerji ile kalplerimizdeki şefkat bizim izin verdiğimiz ölçüde artacak. Kalbimizdeki şefkat bizim yükselişimizin ölçüsü olacak. 12.09.2016 tarihinde insanların frekans ölçümü yapılacak. Bu frekans ölçüm sonucuna göre kişiler ya dünya ile birlikte 5. Boyut tekamülüne başlayacak ya da 3. Boyutta tekamülüne devam edecek.

Dün gece yaşayan insanların dünya tekamülüne olumsuz etkisi her insandan alındı. Gece huzursuz bir uyku yaşadıysanız sebebi bu. Bilinçli olarak sizlerinde arınma çalışmanızı arttırmanız için bu bilgiyi size iletmem gerektiği bildirildi. Yaşadıklarınız her ne olursa olsun 12 Eylül’e kadar olumlu duygu ve düşüncelerinizi arttırın. Kendi duygularınızla dürüstçe yüzleşin. Affetmeme, yalan, cinsel düşkünlük, paraya tapınma sizlere hizmet etmeyecektir. Sevgi ve şefkat bizi kamil insan olmamızı sağlayarak yükseltecektir.

Seçiminizi yapmanızı hatırlatıyorum. Çok önemli bir zaman dilimindeyiz. Lütfen bu zamanı doğru değerlendirin.

Sevgiler

08.09.2016
Spiritüel Rehber Yasemin Metin
Etiketler: