İçeriğe geç

Yaşama Merhaba – Yaşam Hikayesi

  • 6 yıl önce
  • 3Dakika
  • 857Kelime
  • 132Görüntülenme

Melike hanım hayatını özetleyerek okuyan herkesin kalbindeki bir alana ışık tutmuş. Her bir yaşam hikayesi bir başkasına ışık tutuyor. Melike hanım sizin hangi alanlarınıza ışık tutacak, bu farkındalıkla okuduğunuzda bir çok çözümleme yaşayacağınıza inanıyorum. Melike Hanımın dönüşüm hikayesi;

Merhaba, 

12 yaşımda babamı kaybettikten sonra,  anlıyorum ki hiç yaşamamışım. Tüm benliğini, ruhumu bedenini ölüm korkusu ele geçirmiş.

Tam 36 yıl, annem ölecek diye derin bir mezarlığa gömmüşüm kendimi. Gezmişim, gülmüşüm eğlenmişim, aşık olduğumu sanmışım. Ama hep mış gibi yapmışım. 2 yıl önce annemi de kaybedince derin bir karanlığa düşmüştüm.

Bir gün internette Yasemin’in meditasyonunu dinledim, kim bu naif, şen, çocuksu içten ses dedim. Meditasyon beni silkeledi. Hemen diğer meditasyonlara başladım. Günde 20 saat meditasyon yaptığım zamanlar oldu.

Bir ay sessizlik orucu tutmuştum, bir arkadaşımın babasının cenazesinde kendimi gömüp ertesi gün Yasemin’in yolunu tuttum. Bu arada yıllardır ruhum bedeninde değilmiş fark ettim,  ağı egzersizler ile vücudumu hissettim, ruhumu da geri çağırmaya başlamıştım.

Derin acılar ruhu bedenden ayırır. Ruh hiç ardına bakmaz bedeni bırakır gider. Ruhumuz, acı sevmez. İşte bunu yeni anlamıştım.

Ruhani olanlar acı içinde kıvranmaz bir süre sonra. 

Yasemin ile Başmeleklerle Uyumlanma Çalışması alıp, sertifikayı da alıp çalışmalara devam ettim. Serafim Melekleri çalışmasında ilk gece meditasyon başlar başlamaz kalbim büyük bir gürültü çıkararak çatırdadı, ileri doğru fırladı. 

Hafifledim, genişledim.

Bir huşu geldi yüreğime. İkinci gece bu çatırtılar daha küçük küçük silsile olarak devam etti.

Yoga eğitmeniydim, çok şükür ilk seanslarım başlamıştı.

Yıllar önce kozmik şifa kanallığı inisiasyonu almıştım, seanslara başladım. Bu arada erkek arkadaşım ile ayrıldım.

Haksız yere ve mobinge de uğrayarak  İşten atılmıştım ikinci   davada karşı tanıklar dahil kimse aleyhine tanıklık edemedi. Mahkeme katarını ve Para tazminatının sonuçlanmasını beklerken hep niyet, meditasyon çalışmalarına devan ediyorum.

Başmeleklerle Uyumlama çalışmasında madde boyutunda ne büyük blokajlar yaşadığımı anladım. Bu Dünya’ya gelmemdeki misyonlarım yanı sıra para ile aramdaki engelleri kendi blokajlarımı fark ettim. Büyük bir sarsıntı idi. 

Artık yaptırdığım tüm meditasyonlara ruhsal frekansı yükseltip dengelemesi için Serafim Meleklerini çağırıyorum. Grup meditasyonları çok etkili. Frekans öyle yükseliyor ki hep birlikte sevgi oluyor genişliyor her seans daha da iyileşiyoruz. 

Torus Mate Gökadası Varlıkları da seanslarda çalıştığım sevgi şifa varlıkları. Hatta psişik ameliyat kanallığı da yapıyorum.

Her Sabah tüm hafızam silinmiş gibi uyanıyorum. 

Önce Başmelekleri alana çağırıp, alandaki düşük titreşimli frekansları, pozitif olmayan enerjileri kaynağa geri yolluyorum.

Yoga inzivaları düzenlemeye başladım. Türkiye’de ilk Peru Yoga tatilini hazırladım. 

Her gün bir küçük köşe yazısı yazıyor yayınlıyorum.

Kitabım devam ediyor Ocak’da basılmasını planlıyorum.

Kendime hedefler belirledim, kitap, blog, şifa seansları, bolluk bereket kapıları ile ilgili.

Her gün mutlaka bir kaç kez ilahi aşk ile nefes alıyorum.

Aşk ve  evlilik niyetim ve planlarım hayallerim var ve inanın hayatımda ilk kez…

Biliyorum ki ölümden değil yaşamdan korkmuşum, biliyorum ki kendimi yıllardır sevmemiş, sevilmeyi de kabul etmemişim. 

Artık eminim ki almayı hiç bilmiyor, savurganca zamanımı, emeğimi, sevgimi, paramı dağıtıyormuşum.

Kendim için istediğim her şeyi tüm yakınlarım için istiyorum.

Birilerinin dönüşümüne katkıda bulunmak büyük mutluluk.

Bütünün hayrına Dünya’nın sevgi frekansına uyuma katkıda bulunmak inanın harika. 

Dua etmediğim, şükür etmediğim, meditasyon yapmadığım tek gün yok.

Neşe, enerji, mutluluk bolca  hakim hayatıma. Çok çalışıyorum, gezer gibi, yaşayarak, hissederek, huzur mutluluk ve neşe ile  çalışıyorum…

Hala kendimi keşfediyorum, kendimi tanıma yolculuğum kör noktaların, düğmelerim, beynindeki kapsüller, hücre hafızam beden hafızam ve niceleri, hepsi birbirinden değerli. 

İnsanın sevdiği, ruhunu besleyen işleri yapması sandığım iş kavramı  gibi değilmiş.

Bir ay workshoplara ara verme dönemi bitti. Tekrar Yasemin ile meditasyon yapmak çok güzel. 

Çalıştır bizi Yasemin, hep öğrenmek, gelişmek, büyümek, daha çok sevgi vermek, daha çok sevgi ile beslenmek istiyorum… Ve yaşama sevgi ile katkıda bulup, maddi manevi zenginlik ile hep aşk ile yaşamak istiyorum.

Sevgiler,

Melike Saday

08.10.2018