İçeriğe geç

Spiritüalizme Dair Tanımların ve Kavramların Arındırılması

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 770Kelime
  • 382Görüntülenme

Spiritüalizme Dair Tanımların ve Kavramların Arındırılması

Kendi ruhsal ya da spritüel yolculuğuma ilk çıktığım zamanlarda çok fazla zihinsel bilgi arayışı içindeydim. Bu arayış nedeniyle de çok fazla bilgi ve daha önce bilmediğim tanımlarla karşılaşmıştım. Bu tanımlar benim de zihnimde çeşitli kavramları ortaya çıkarmıştı. Bu ilerleme şekli benim için çok yorucu olmaya başlayınca spiritüel entelektüel olmak yerine kendi yolculuğumda bana hizmet edecek bilgilerle yol almayı seçtim. Bu seçimimle birlikte bana hizmet etmeyecek bilgilere ait merakım azaldı. Artık sadece ilahi olarak kendimi ve benden insanlığa akacak bilgiyi daha aydınlık nasıl gerçekleştirebilirime dair bir merakım var.

Bu benim yolculuğum olduğu için beni çok geliştirdi. Bu yazıyı yazma nedenim kendi yolculuğunuzu yaparken sizin hayatınıza dahil olma ihtimali olan tanımlardaki ve kavramlardaki eski enerji programlarını arındırarak kendi tekamül yolunuzu AŞKın gerçekliği ile yapmayı tercih ediyorsanız, buna bir araç olması.

Özgür iradenizle bu arınmayı yapmayı isterseniz aşağıdaki arınma yazısını okuyabilirsiniz. Özgür iradenizle bu arınmayı tercih etmiyorsanız lütfen bundan sonrasını okumayın.

Arınma

Işık Bilgelerini alanıma davet ediyorum. Bu çalışma alanındaki tüm işlem tamamlanıncaya kadar onların rehberliğini ve ilahi desteğini talep ediyorum.

Bu zamana kadar dünyaya inmiş bir insan olarak tanımlanmış ya da henüz tanımlanmamış spiritüellik ya da ruhsallığa dair tanımları ve kavramları kendi tekamül yolculuğumda yaşamıma dahil etmem gereken anlarda bu bilgi alanından sadece ışık bilgilerini ve yeni enerji gerçekliğini benim alanıma ışıkla dahil etmemde bana rehberlik edin.

Bu zamana kadar alanıma dahil olmuş spiritüel ve ruhsal tanımların ve kavramların alanında bulunan ışık bilgisi olmayanları lütfen ışık bilgisi ile değiştirin. Bu tanımlardan ve kavramlardan ışık bilgisi olsa da herhangi biri aracılığıyla alanıma dahil olmuş dünya planı ile uyumsuz eski enerji programları varsa bunları da lütfen benim alanımdan alın ve ilahi işlemi yapın.

Işık Bilgeleri sahip olduğum bir spiritüel ego programı varsa ve ben bunun farkında değilsem lütfen bu programla ilgili ilahi olarak hak ettiğim arınmayı gerçekleştirin. Özgür irademle benim sorumluluğumda olan alanlar için spiritüel egomu algılayabilmek için alanımda var olan tüm illüzyonları arındırın.

AŞKın hakikatini idrak edebilmek için sırlı bilgilerde ilahi olarak bana açılması uygun olan AŞK bilgisi varsa, bunun için de lütfen hak ettiğim ilahi işlemi zihin ve beden frekansıma uygun olarak gerçekleştirin.

Bu şifa alanını akıl sağlığımı koruyarak dengeli ilahi zeka ile uyumlanacağım frekansa lütfen dengeleyin.

Bu yaşamımda herhangi bir insana spiritüel veya ruhsal bilgi aktarımı yaptıysam ve onların alanına farkında olmadan ışık olmayan bilgi ya da eski enerji programı ilettiysem; o insanların alanından da lütfen onların ruhsal planı ve özgür irade seçimi doğrultusunda benden onlara dahil olmuş ilahi olarak arınması gerekenleri arındırın.

Telepatik, rüya boyutu, astral boyut, enerji boyutu ya da zihinsel düzeyde bende tanımlı olmayan başka yollarla herhengi bir bilinçten ya da enerjisel formdan ışık bilgisi olmayan ya da eski enerjide olan bir alan alanıma dahil olduysa lütfen bunun için de ışık arınmasını ve şifasını alanımda aktif hale getirin.

Şu andan itibaren spiritüel veya ruhsal bilgilerden alanıma sadece ışık bilgisinin ve yeni enerji programlarının dahil olmasını seçiyorum.

Olan, olmuş ve olacak her şeyin Yaratıcı’nın bilgisi ile olduğunu bilmeyi ve bunu hatırlamayı seçiyorum.

Bu şifa alanın insan aklımın ötesindeki ilahi olarak hak ettiğim saflaşma için Yaratıcı’dan ilahi yardım talep ediyorum.

09.02.2022