İçeriğe geç

Yaşam

  • 2 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1533Kelime
  • 579Görüntülenme

Yaşam

Bu yazının kaynağı gördüğüm rüyalar ve aldığım mesajlar 🙂 başka bir kaynak sizlere sunamam.

Enerjisel bilincimiz Yaratıcı’ya insan olarak yaşamı deneyimleme talebini iletti ve Yaratıcı’da bize enerjisel bilincimizin öğretileri doğrultusunda yaşamımızı hem zamansal hem de mekansal olarak planladı. Bu plan tamamlandıktan sonra biz de Dünya’ya gözlerimizi açtık ve yaşamın içine kendi rolümüzü oynamak için girdik.

Bu planda Dünya’da aldığımız ilk nefesin ve vereceğimiz son nefesin zamanı belirli. Bu belirli zaman içinde yaşam derslerimiz ne kadar kolay ya da zor olursa olsun Yaratıcı’dan enerjisel bilincimizin talep ettiği yaşam derslerini öğrenme gayretinde olmalıyız.

Çocukken yaşadığım yerde insanlar bir zorlukla karşılaştığında “Allah’ım canımı al da kurtulayım.” sözünü çokça derlerdi. Bende bunu öğrendiğim için kendi yaşam zorluklarımda bu çağrıyı yaptığım çok zamanlar oldu. Çok şükür ki Allah yazacaklarımı deneyimlememe izin vermemiş.

Bu çağrı yapıldığında iki ana program altında yapılmış çok katmanlı evrensel programlar var. Programlardan biri intihar diğeri de yaşam enerjisinden /canından feragat etme. İki programın içinde birbirinden çok farklı plan ve işleyişler var ben sadece bana görünür olanlardan birkaç tanesini yazacağım. Eğer siz de yaşamınızın herhangi bir anında yukarıda yazdığım cümleyi ya da onun farklı çeşitlerini kullandınızsa kendi enerjisel alan gerçekliğinize bir bakın ve bundan sonra bu ve buna benzer cümleleri kullanmak yerine “Allah’ım yaşamımı sen kolaylaştır.” cümlesi gibi yaşamınıza şükrünüzü sunan cümleler kullanın.

İntihar

Bir insan yaşamını sonlandırmak için intihar ettiğinde onun ruhu başka yaşam formları tarafından yakalanıyor. Başmelek Azrail tarafından Allah’ın ilahi katına geçirilemiyor. Bu yaşam formları o ruhun dünyadaki lineer zaman süresi doluncaya kadar o yaşam formlarının tutsağı ediliyor ve o ruhun enerjisi kullanılarak ruha karma yaratacak bir çok programın içine dahil oluyor. 

İntihar girişiminde bulunduğunda o kişinin ruhu yine bu grup tarafından ele geçirilip ya ona kendi bedeninde yaşarken onlara hizmet etmesi sağlanıyor ya da ruhunun tamamı ya da bir kısmı esir edilip, o gruba ait bir ruh tarafından daimi ya da kısa süreli olarak kendi biyolojik bedeni kullanılıyor. Spiritüel olarak kullanılan obsede terimi bu anı tanımlamak için kullanılabilir. Işığa hizmet etmeyen bu grup tarafından yapılan ya da yaptırılan eylemlerin karması intihar girişiminde olan insanın ruh planına dahil oluyor.

İnsanların ruh enerjisini kullanan bu grup, insan kendi özgür iradesi ile bir kere dahi zihinsel ya da sözel ölüm çağrısı yaptığı anda alanına dahil oluyor ve bu çağrıyı yapmasına neden olan deneyimler tarafından kuşatılıyor ki, o insan ölme arzusundan vazgeçmesin.

Eğer kan bağınız olan herhangi biri intihar sonucu hayatını sonlandırdıysa, onun için bol bol dua edin ve Allah’ın onu bağışlayıp, kendi katına almasını talep edin. Öfke ya da yargıyı bırakıp, dua ettiğinizde Allah mutlaka ona hak ettiği bir yol açacaktır. İntihar girişiminde bulunmadıysanız dahi yaşamınızın bitmesi için bir çağrınız olduysa, bol bol tövbe edin. Tövbe ettikten sonra da ölüm çağrısı yapmayın.

Yaşam Enerjisinden / Canından Feragat Etme

Bu konuyu yazmadan önce bu konu ile bağlantılı olan başka bir alanı yazayım. İnsanın yaşamının süresinin ne zaman biteceğinin belli olduğunu ifade etmiştim. ‘Yaşam süresi değişmeyecekse canından feragat eden insanların enerjisi alana ne fayda sağlıyor’ diye sormuştum. ‘Yaşam süresini hasta geçirmesi gereken insan kendini sağlıklı hale getirmek için diğer insanın canını kullanıyor.’ cevabını almıştım. Yaşam enerjisinden / canından feragat eden kişi kendini hastalandırırken bunu alan daha sağlıklı oluyor.

Siz bir kere ya da sık sık kendi canınızdan vazgeçtiğinizi sözlü ya da düşüncesel olarak ifade ettiyseniz o zaman başka bir grup sizin özgür iradenizle vazgeçtiğiniz yaşam enerjinizi ilahi yasalara göre alıp, pozitif ya da aydınlığa hizmet etmeyen kendi grubunda olan dünyada insan bedeninde yaşayan insanlara aktarıyorlar. O insanlar da daha sağlıklı hale gelip, o grupla yaptıkları anlaşmaya hizmet ederek kendi yaşamlarını daha sağlıklı halde tutarak dünyada AŞKın ortaya çıkmaması için hizmet ediyorlar. İlahi yasalara uygun hiç bir varlığa müdahale etme ihtiyacı olmadan çok kolay bir şekilde tıpkı bilgisayar oyunlarında olduğu gibi can toplanıyor.

Sizden alınmış yaşam enerjiniz /canınız sizin ruhsal izinize sahip olduğu için sizin yaşam enerjinizi /canınızı almış olan insanın yaptıklarından belli bir yere kadar siz de sorumlu oluyorsunuz. Buradaki karmik etkileşim herkese göre değişken olduğu için bu konuda daha somut bir bilgi aktaramıyorum.

Yaşam Enerjisine / Cana Sahip Çıkmak

Enerjisel bilincimizin Yaratıcı’ya sunduğu talep karşısında Yaratıcı tarafından bize bahşedilen yaşama ait her şeye bu emaneti Yaratıcı’ya teslim edeceğimiz ana kadar sahip çıkmamız gerekiyor. Bölüm başında yazdığım sahip çıkmak ölmemeyi isteyerek bu dünyaya sıkı sıkı tutunmak değil. Kendimizin emanetçi olduğunu bilerek emaneti teslim edeceğimiz zamana kadar onu koruyarak şükür halinde yaşamayı ifade ediyorum.

Bir kere dahi olsa söze dökmemiş olsanız da düşüncenizle ölüm çağrısı yaptığınız bir an olduysa dilerseniz aşağıda yazacağım niyetle ya da kalbinize doğanlarla alanı kapatabilirsiniz.

“Yüce Yaratıcım, Senin bana bahşettiğin hayat içinde sebebi ne olursa olsun kendi hayatımın sonlanmasını talep ettiğim anlar için tövbe ediyorum. Bir daha bunu yapmamak için Sana olan inancımı ve imanımı güçlendirmem için lütfen bana yardım et. Herhangi bir şekilde ruh parçamı ya da can parçamı başka bir yaşam formuna Senin rızan dışında teslim ettiysem bu işlemi iptal etmeni talep etme hakkım varsa bunu talep ediyorum. Aklımı kullanamayıp Sana sığınamadığım anlarda yaptıklarımdan dolayı beni bağışla.

Sana hizmet eden senin razı geldiğin ruhsal varlıkların evrende bulunan bana ait ruh parçalarımı ya da can parçalarımı oldukları yerden alıp, Sana döndürmesi için lütfen izin ver. Ruh ve can parçalarımla ilgili Senden başka herhangi bir forma söz verip, anlaşma yaptıysam lütfen bunların hepsini iptal et ve geçersiz kıl. Bana bahşettiğin yaşamı onurlandırmam için bana idrak ve irade nasip et.

Senin bildiğin benim bilmediğim bu konu ile bağlı ve bağlantılı her alanda da yapılması gereken her şey için vekilim Sen ol.

Bu intihar ve can alma programında olan her şeyden beni koru. Eğer iznim varsa bu talebimi hak eden kan bağım ve soy bağım olan insanlar için de Sana sunuyorum.”

Bu talebi yaptıktan sonra da yaşadığınız deneyimler ne kadar zor olursa olsun yeniden ölüm çağrısı yapmayın. Bu programdan sizi korumak için dünyada insan bedeninde hizmet eden hiç haberiniz olmayan çok insan var. O insanların hayatı sizin yaşadıklarınızdan çok daha zorlu. Çünkü bu grubu sizden uzaklaştırmak için sürekli olarak sizin alanınızda koruma yapıyorlar. Bu koruma esnasında da diğer grupların ilk saldırısına onlar maruz kalıyorlar. Tek bir cümle ile yüzlerce gün sürecek bir enerjisel etkileşim alanı aktive edilmiş oluyor. O cümleyi söyleyecek ana geldiğinizde lütfen bunu hatırlayın.

Yaşam yolculuğumuzda Yaratıcı hepimizin her zaman koruyucusu ve rehberi olsun.

21.07.2022

 

Etiketler: