İçeriğe geç

Agartalılara Mesaj

  • 1 ay önce
  • 3Dakika
  • 927Kelime
  • 182Görüntülenme

Agartalılara Mesaj

Sevgili Agartalılar,Sizlere sesleniyoruz. Biz Tanrılar katından dünyaya gönderdiğimiz enerji formumuz ile Tanrı Zeus, Tanrıça Hera ve Tanrı Hades olarak sizlere sesleniyoruz.

Dünya üzerinde Agartalılar iki tür yaşam sürmekte. Birisi kadim bilgileriniz ile size aktarılan yeraltında yaşayan formlar olarak biri de sizler gibi insan bedenli olan Agartalılar. İnsan bedenli Agartalıların bir çoğu bu durumun farkında değildi. DNA’nızda olan bu bilgi deaktif durumdaydı. Dünyanın tekamülü değiştiği için daha fazla ışık taşıyıcısının kendini hatırlama zamanı geldi. İnsan bedenli Agartalılar, sizlerin DNA’sında bulunan Yıldız Kodları aktive edildi. Bu aktivasyonla birlikte yeryüzünde ve yeraltında ışık sizlerin aracılığı ile akmaya başladı.

Yeraltının enerji değişimi yoğun olarak bir yıl öncesinde gerçekleşmeye başladı. Bu değişimi sizlere Sizlerin bildiği isim formu ile Yeraltı Tanrısı Hades aktaracak.

“Şu an sizinle Hades konuşuyor. Varoluşta kendimi böldüğüm parçalardan biri Dünya Mitolojisinde Yeraltı Tanrısı Hades olarak bilindi. Dünyada o dönemki enerjilerle dengeyi sağlamak için Tanrı formu bedeninde inen her birimiz belirli görevler aldık. Dünyanın yoğun bir karanlığı olduğu o dönemlerde karanlığın dengesi yüzyıllarca benim tarafımdan sağlandı. Sizler değişimi algılayamasanız da dünyanın karanlığı azalıp aydınlığı artmaya başladı. Ben ilk Dünyaya indiğim form ile dünyaya artık hizmet edebilecek bir enerjide değildim. Bu nedenle ben sizin dünyasal zaman damganızda 21 Haziran 2015 tarihi itibari ile hizmet yolumu değiştirmeye kara verdim. Evrensel dengelerin kabulü sonucunda dünyadan ilk indirdiğim karanlık enerji formumu çektim, kendi dönüşümü gerçekleştirdim. Yeniden Agartalıların aktivasyonu sonucu enerjimi Dünyada aydınlığı yeraltında artırmak için hizmete sundum. Sizler insanlık olarak ışığınızı arttırdıkça Tanrı ve Tanrıçaların enerjileri de değişmeye başladı. Karanlığa hizmet etmek isteyen Tanrı ve Tanrıçaların enerjileri dünyanızdan alınıyor. Artık karanlık ve ışığın dengesi onların dünyaya ilk indikleri anın enerjisinden farklı olduğu için Bu enerjilerle Gaia’nin enerjisel planı bitti. Bu plan doğrultusunda Tanrıça Persepon’un kendi hizmet yolu seçimi doğrultusunda enerji izi ve varlığı dünyadan uzaklaştırıldı. Tanrıça Hera da hizmet yolunu değiştirdi. Şu an karanlığın dengelenmesi adına kendi hizmet yolu aydınlık olmasına rağmen yeraltının dengesini sağlamak için Dünya Yeraltı Tanrıçası olarak görev yapmaktadır. Sizin ışığınız arttıkça Tanrıça Hera’nın görevi de değişecektir.

Yeraltında yaşayan Agartalıların henüz yeryüzüne çıkma izinleri bulunmamaktadır. Göksel alemlerin enerjilerini yeraltına indirmek bedenli olan Agartalılar ile gerçekleştirilmesi planlanmıştır. Göksel ışınlar kalp çakranız vasıtasıyla vücudunuza girecek ve kök çakranız vasıtasıyla yeraltında bulunan Agartalı kardeşlerinizin kalp çakrasına akacaktır. Onlar kalp çakraları vasıtasıyla sizden aldıkları ışını kök çakraları vasıtasıyla Gaia’nın kök çakrasına akıtacaklardır. Gaia’nın kök çakrasına ulaşan göksel ışınlar yeraltında bulunan artık Gaia’nın tekamülüne hizmet etmeyen karanlığı ya dönüştürecek ya da Dünya boyutundan ayrılmasını sağlayacaktır.

Bu enerjisel bağlantı ile reptilyan ırkının tekamül süreci Dünyada bitiş sürecine girmeye başlamıştır. Reptilyan Irkın dünya tekamülü ile bağlantısı bitmiştir. Bu bitiş kademeli olarak sonlandırılacaktır. İnsan bedeninde yeni doğumlarla bu ırk mensubu insan bedenlenemeyecektir. Bu ırka mensup insanlar artık tecrit edilmeye başlanacaktır. Bu değişim sürecinde kendilerini dünya planına yeniden dahil edebilmek için dünyanın her yerinde kaosu ve kötülüğü yani kendi besin kaynaklarını arttırmak için siz insanları kışkırtmaya çalışacaklardır. Onların oyununa gelmemenizi öneririz. Dünya bu geçiş için uzunca bir süre geçirmiştir. Size açılan yeni kapıdan ilerlemeye devam edebilmenizin şartı içinizde dengelenmeniz ve sevgiyi artırabildiğiniz kadar arttırmanızdır.”

Sizlere Hades’in aktardığı bilgi sonrasında son olarak İnsan bedenli Agartalıları görevlerine çağırıyoruz. Bu mesajı okuduktan sonra meditasyon yapmanızı öneriyoruz. Kalbinize odaklanın ve kalbinizde mavi beyaz ağırlıklı beş köşeli yıldızın doğuşunu görmeye kendinize izin verin. Bu yıldızın doğumu sadece insan bedenli Agartalılarda gerçekleşecektir. 5 dakika bu çalışmayı yapmanız yeterlidir. 5 dakika sonrasında yıldızın doğumunu görenlerde görev bilinci ortaya çıkacaktır. Göksel alemlerin enerjisini yeraltına indirmeniz için yukarıda verilen çalışmayı 3 – 5 dakika aralığında düzenli olarak yapmanızı isteyeceğiz sizlerden. 8 Ağustos’a kadar her gün yapabilirseniz bu çalışmayı insan kardeşlerinize ve dünyanıza çok büyük hizmet sağlayacaksınızdır.

Kaynağın ışığı yolda herkese rehberlik etmektedir.

24.07.2016

Mesajı ileten: Yasemin Derya Metin