İçeriğe geç

İnsanlığın Ortak Programı Aldatma

 • 3 yıl önce
 • 3Dakika
 • 761Kelime
 • 350Görüntülenme

İnsanlığın Ortak Programı Aldatma

Dün soru cevap kaydında aldatma ile ilgili bir örnek verdim. O örnek konun başlangıcıymış.

Dünyada deneyimlediğimiz bazı programlar kendi kendi ruhsallığımız için bazıları da insanın ilk var olduğu andan itibaren genetik olarak gelen ortak insanlık programları. Bu ortak programlardan biri de aldatmaymış.

Aldatma kelimesi ile sadece eş ya da sevgilinin birbirini aldatması diye konuyu sınırlandırmayın. Bu kelime tüm hayatı kapsayan bir kelime.

İnsan ilişkisinin etkileşimine ve kişinin kişiliğine ve ruhsal planına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Bunlara bir kaç örnek;

 • Eş ya da sevgilinin ilişki içine diğer kişileri dahil etmesi.
 • Aldatma ve aldatılma deneyimi yaşayan insanları yargılamak ya da eleştirmek.
 • Bir insanın para ya da mülkiyetini haksız olarak elde etmesi (dolandırıcılık).
 • Sahip olmadığı bir yetenek ya da kişilik özelliğine sahip gibi iş hayatında ya da sosyal hayatında kendisini başka bir olarak sunmak .
 •  İnsanlara kendi gerçekliğinden daha zengin ya da daha fakir sunan bir hayat sergilemek.
 • Hayatın herhangi bir alanında sahtecilik yapmak.
 • Kendine karşı dürüst olmamak.

Bu program herkeste varmış, aman hiç bir şey yapmadan yaşayayım o zaman demek de; aldatma ile ilgili kişinin kendi hayatındaki deneyim nedeniyle suçlaması da insanı gelişime taşıyan davranışlar değil.

Kişi yaşamını gözden geçirip, kendi sorumlu olduğu aldatma ve aldatılma programlarını arındırmaya başlayıp; daha sonra da yaşamında bundan sonraki adımlarda saf niyetle ve ilahi gerçeklik bilişi ile ilerlemek yapılması gereken adımlar olarak algılıyorum. Biz bu eylem enerjisinde olduğumuzda mutlaka bize özel ilahi destek bizim hayatımıza dahil olacaktır. Hem kendi hayatımda hem de çalışma yaptığım birlikte yolculuk yaptığım insanlarda sorumluluk ve gerçek saf niyetin açmayacağı kapı yok.

Bu programlarla ilgili kendi sorumluluğunuz için yazacağım niyetlerle çalışmaları yapabilirsiniz.

“Aldatma ile ilgili bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. İlahi olarak hak ettiğim kolay şifa alanımda aktif olsun” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

“Aldatılma ile ilgili bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. İlahi olarak hak ettiğim kolay şifa alanımda aktif olsun” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

“Benim sorumlu olduğum aldatma ve aldatılma ile ilgili ilahi olarak özgürleşmem gereken tüm suçluluk hissinden kolay, keyifli ve sağlıklı olarak özgürleşmeyi seçiyorum” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

“Bilerek ya da bilmeyerek aldattığım herkesten özür diliyorum. Aramızdaki her şeyin ilahi olarak hak ettiğimiz sevgiye dönmesini seçiyorum” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

“Farkında olduğum ya da olmadığım beni aldatmış herkesi affediyorum. Aramızdaki her şeyin ilahi olarak hak ettiğimiz sevgiye dönmesini seçiyorum” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

Aldatma programı insanlık bu dünyada var olduğundan beri var olan bir program olduğu için her insanda farklı derinlikte olacaktır. Burada yazdığım meditasyonları kaç kere ve ne kadar sıklıkta yapmanız gerektiğine siz karar vermelisiniz. Sizi sizden iyi bilen kimse olamaz.

Bu çalışmaları yaptıktan sonra da lütfen her kim nasıl bir deneyim yaşarsa yaşasın bu konudaki düşüncelerinize ve sözlerinize dikkat edin. Hayatınızda bu konun tamamen şifalanması şu andan sonraki düşünce ve davranışlarınızla bağlantılı. Farkında olarak yaşamınızı devam ettirmelisiniz.

30.09.2020

 

Etiketler: