İçeriğe geç

Güvenin Şifası

  • 5 ay önce
  • 5Dakika
  • 1249Kelime
  • 125Görüntülenme

Güvenin Şifası

Yazıya nasıl başlayacağımı ve aslında ne yazacağımı bir türlü kafamda toparlayamıyorum. Yazdıklarımda hiç kimseyi suçlamıyor olsam da kalbimde ortaya çıkan acıyı nasıl sağaltacağımı bilmiyorum. Şifa niyetine diyerek yazmaya başlayayım.

On ya da on beş yıl önce insanlara hem maddi destek hem de onların ruhları ile bağı güçlendirmek için bir dernek kurma isteğim olmuştu. Daha sonra yardım edeceklerime hangi koşulla evet diyerek yardım edeceğimi, yardım isteyen art niyetli insanlara nasıl hayır diyeceğimi bilmediğim ve yardım etmek istememe rağmen maddi yetersizlik nedeniyle gerçekten yardıma ihtiyacı olan insana nasıl sana destek olamayacağım diyeceğimi bilemediğim için bu hayalimden vazgeçmiştim.

Daha sonra dilenciler ya da sokakta mendil satarak üstü kapalı dilencilik yapan insanlarla yaşadığım olumsuz deneyimler sonrası gerçek ihtiyaç sahiplerine duyarsız kalmadan nasıl ilahi olarak destek olmam gereken insana destek olacağımın yolunu aradım. Aklen bu yola ulaşamayınca “Allah’ım gerçekten ihtiyacı olan ve benim aracı olmam gerekenle beni buluştur.” diye dua etmiştim. Bu duam sonrasında para olarak değeri çok ya da az ne olursa olsun destek olduğum konularda bu para acaba başka bir şeye mi kullanıldı diye hiç kuşkum olmadı.

Dün Armağan’la yaptığımız sohbeti yeniden dinlerken İdeauniversal derneğinin alt yapısını kullanarak oluşturduğumuz projeyi anlatırken hissettiğim heyecan kalbimdeyken Şimdi Derneği’nin kurucusu Sezi Kalkavan’ın Afrika’daki su ihtiyacı ile ilgili paylaşıma denk gelince Huzurlu Yaşam Çalışma grubunda şu mesajı paylaştım.

Bu gece öğrendiğim bir sosyal medya paylaşımı üzerine YouTube ve yaseminderyametin.com sitemin reklam gelirlerini Şimdi Derneğine Afrika’daki su kuyusu ya da çeşme projesi için bağışlayacağım. İnternet kotanız müsaitse YouTube’daki videolarımı izlerseniz ve internet sitemde ki yazıları biraz daha fazla okursanız reklam gelirlerimi arttırırsınız ben de bizim şifa alanımızı dünyasal maddi huzura da vesile olmasına niyet ederek Şimdi Derneğine bağışlayacağım ⛲🚰

Bu mesajım sonrasında iyi niyetinden hiç şüphem olmayan uyarı amaçlı bir mesaj aldım. O mesaj üzerine çok fazla çalışma yaptım, çok düşündüm. Aynı zamanda çok da ağladım. Bir insana, hayvana ya da doğaya maddi destek olmak için çok sebebimiz olduğunu ve destek olmamak için de ortada çok fazla neden olduğunu yeniden fark ettim. Bu konuları tamamen çözüme ulaştırmak gibi bir durumum söz konusu olmasa da kendimi çaresiz hissetmemek için daha önce yaptıklarımı yapmaya devam etmeyi kendime hatırlattım. Bu hatırlatma ile birlikte grup arkadaşlarıma da bunu hatırlattım. Şimdi de grupta olmayanlara hatırlatıyorum. Grupta paylaştığım arınma çalışmasını burada maddi olarak destek olma konusunda kuşkuları olanların alanın rahatlaması, gerçekten gönülden insanlara hizmet veren insanların ve sivil toplum kuruluşlarının alanındaki güvensizlik baskısının kalkması, destek olunan yaratılmışın da kendi değersiz hissetmeden bu yardımı kendi yaşam sorumluluğunu alarak huzurla yaşamına dahil etmesi adına paylaşıyorum. Kalben kendinizi huzurlu hissedinceye kadar birkaç gün ara verip çalışmayı yapabilirsiniz. Bana göre gece yatarken niyeti yapmanız çok daha iyi olur. Gün için de meditatif olacağınız zaman varsa o zamanda yapabilirsiniz.

“Yasemin Derya Metin’in Allah’ın razı geldiği yaratılmışlarla kendi gücümle ilahi paylaşım güven ve bilinci ile bağış yapmam gereken zamanlarda sevgi ile bağış yapmamı engelleyen programları alanımdan sağlıkla, bolluk ve bereket içinde, huzurla arındırmasına izin veriyorum.”

Çalışma sizin yapacağınız niyetle açıldığı için bana sizin herhangi bir bildirim yapmanıza gerek yok 😍

Geçtiğimiz yıllarda duyurusunu yaptığım zaman maddi destek olanlar için 40 dakikalık ücretsiz bir Kundalini Reiki Enerjisi ile şifa çalışmam var. Buraya onu da ekliyorum. Kimin kime ne kadar maddi destek olduğunu Allah her kuruşuna kadar biliyor. Benimde bunu bilmem gerekmiyor. İlahi alma verme dengesi alanına gönülden yaptığım hizmeti Allah’a teslim edip niyeti paylaşıyorum. Yine bana haber vermenize gerek yok. İnsana, hayvana ya da doğaya destek olmak için kendi para biriminizdeki en küçük miktarla dahi olsa para ile destek olduğunuzda bu niyeti yapıp 40 dakika meditatif halde olarak hak ettiğiniz şifayı alanınıza dahil edebilirsiniz.

Ücretsiz Kundalini Reiki Bolluk Çalışması Niyeti

Çalışmayı aşağıdaki iki şekilden sizin için uygun olanı uygun zamanda yapabilirsiniz.

1- Meditatif Halde: Sizin için uygun 40 dakikalık zamanda niyet edip gözlerinizi kapatarak oturarak ya da uzanarak yapabilirsiniz.

2- Uykuda: Gece uyumadan önce niyeti yapıp uyuyabilirsiniz.

“Yasemin Derya Metin’in Allah katında hakkım olan maddi ve manevi bolluk ve bereketi hayatımda yaşamam gereken dengede yaşamamı engelleyen ilahi olarak arındırması gerekenleri sağlık, kolaylık, neşe, bolluk, bereket ve sevgiyle arındırmasına izin veriyorum.”

Güven ve Şifa

Çocukluğumdan itibaren insanlara olan güvenim nedeniyle zor deneyimler yaşadığım zamanlar oldu. Bu deneyimleri tekrar tekrar yaşamamak için bana zarar verecek insanların ya da kurumların güvensizlik alanını fark etmek için çok Allah’a dua edip, çok yardım istedim. Bu dualarımın karşılığını bulduğum için maddi destek sağlayacağım zamanları, kişileri ve kurumları kalbimde hissedebiliyorum. Aynı zamanda kişilerin art niyetini de fark edip, bu fark edişten mutsuz oluyorum. Düalite evreninde olduğumuz için aldatma öğretisi tamamlanıncaya kadar bu deneyimi gerçekleştirecek insanlar hayatımızda olmaya devam edecek. Kendi adıma düalitedeki deneyim programında aldatan olmamak için bol bol dua edip, aldatma ile ilgili herhangi bir duruma şahit dahi olsam çalışma yapıp kendi sorumluğumu tamamlayıp, ötesindeki alan şifası için tövbe ederek Allah’tan yardım istiyorum.

Herkese güvenerek yaşamak günümüz koşullarında mantıklı olmasa da güvenilir insanlarla hizmet ve madde alışverişinde olmaya, arkadaşlık yapmaya niyet etmek oldukça mantıklı ve mümkün.

Son olarak gece yaptığımda beni çok ferahlatan meditasyonla yazıyı tamamlıyorum.

09.01.2024

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_