İçeriğe geç

Tekâmülü Engelleyen Programlar 

Spread the love
  • 3 hafta önce
  • 7Dakika
  • 1898Kelime
  • 53Görüntülenme

Tekâmülü Engelleyen Programlar 

Ruhsal mesajlar almadan önce büyü benim çok da önemsediğim bir konu değildi. Mesajlar almaya başladıktan sonra aklen saçma bulduğum birçok konuyu engelleyen konunun büyüsel ve majisel programlarla olduğunu fark etsem de uzun zaman reddettim. Tekrar tekrar aynı şeyler gösterilince “Yasemin kısıtlı aklınla evrendeki tüm bilgiye vakıf olacak değilsin ya” diyerek şifa için ne yapılacağının arayışına girdim. 

Meditasyonlar, rüyalarım ve grup çalışmalarında aktarılan kanallık bilgileri ile aklımla da bu konuyu tanımlamaya çalışıyorum. Bunları yazıyor olsam da hayatımda büyü ve hocalarla aklını bozmuş insanlar gibi paranoyak olmamanız için uyarıyorum. Çareyi insanlarda aramak yerine bana göre kalpten dua edin ve bu büyüsel alana maruz kalma nedeniniz için tövbe edin. Allah size kendi katından saf arınmayı size bahşedecektir. 

Ayırt Edilmesi Gereken Kavramlar 

Maji: Tekâmülsüz öğretilerle bir yaratılmışın Yaratıcı tarafından hak edişinin ondan alınması için uygulanan her türlü manipülasyon. 

Büyü: Karanlık tekâmül yolu öğretileriyle evrensel yasalar çerçevesinde bir yaratılmışın Yaratıcı tarafından hak edişinin ondan alınması için uygulanan her türlü manipülasyon. 

Efsun: Negatif tekâmül yolu öğretileriyle evrensel yasalar çerçevesinde bir yaratılmışın Yaratıcı tarafından hak edişinin ondan alınması için uygulanan her türlü manipülasyon. 

Bu Konulara Maruz Kalanların Kalıcı Olarak Bunlardan Özgürleşebilmesi İçin İnsanda Sahip Olması Gerekenler 

Maji: Tekâmülsüz öğretiler, insanın Allah inancında zayıflık olması durumunda tamamen çözülemez. Bu nedenle de insan inancını güçlendirmediği sürece maruz kaldığı majisel programlar arındırılsa bile inançsızlık o majisel programı mıknatısın demir tozlarını kendine çekmesi gibi fiziksel olarak etkileşimde olduğu alanlardaki daha önce maruz kaldığı majisel programları yeniden kendine çeker. İnsanın inancının güçlü olması bir başkası tarafından ona öğretilemez. Bu kişinin kendi kendine var edeceği bir programdır. Maji hiçbir evrensel yasa gözetmeden yapıldığı için çözülen majiler insanın inancı zayıfsa sonsuz bir döngüde tekrar eder. 

Büyü: Karanlık tekâmül yolu öğretileri, insanın Allah’a imanında zayıflık olması durumunda tamamen çözülemez. Büyü karanlık tekâmül yolunda hizmet veren şeytanî formlar tarafından yaratılmışlara düalite evreninde öğretilmiş sapma programlarıdır. Büyü evrensel yasalar çerçevesinde o yaratılmışların zaaflarından yararlanılarak yapılır. Herhangi bir insan evrensel yasaların hepsine uyuyorsa ve Allah’a imanı tamsa yapılan büyülerin hiçbiri o insana etki edemez. Eğer büyüyü yapan sonsuzluk büyüsü yaptıysa, insanın imanı zayıfladığı anda ya da evrensel yasaya uymadığı anda büyü programı onun alanında çalışmaya başlar. 

Efsun: Negatif tekâmül yolu öğretileri, insanın yaşamında erdemsizlik olması durumunda tamamen çözülemez. Efsunlar da aynı büyüler gibi evrensel yasalara uygun olarak yapılır. İnsanın herkesten sakladığı erdemsiz halleri de dahil tüm halleri erdem bilgeliğine dönüştürülmediği ve bu bilgelik yaşamda hal edinilmediği sürece o programdan özgürleşilmesi mümkün değildir. Efsun en çok beşerî aşk ilişkilerinde kullanılır. Bu da insanlar duygusal olarak bağ kurduğu karşılıklı ya da platonik ilişki de AŞK Boyutu hakikatine uygun davranmadığı sürece, eşini ya da partnerini ve kendini insan onurundan uzaklaştırdıkça özgürleşemeyeceği bir programdır.  

Enerjisel Programların Çözülmesi 

Büyüsel alanların arınmasına ilk olarak zihinsel düzeyde hiç bilmeden vesile olmuştum. Işık Meditasyonu kaydını yaptıktan yıllar sonra o meditasyonun büyüsel programların çözülmesine aracı olduğunun mesajını almıştım. O mesaj sonrası da ara ara yapıyorum. 

Cadılar bayramından sadece Amerikan film ve dizilerinden haberdar olup, konuyu çok da önemsemediğim bir zamanda cadılar bayramı zamanında Orta Avrupa turuna katılıp orada cadılar bayramı ve ölüler bayramına denk gelmiştik. O turda Prag’dan Dresten’e otobüsle yolculuk yaparken tur rehberi bulunduğumuz coğrafyanın tarihini anlatırken ben transa geçip kendi bitkisel şifacı yaşamıma cadılık öğretisini dahil edip, kendimi gençleştireceğim diye bitkilerle zehirleyip öldürdüğüm yaşamı görmüştüm. Bu yaşam bilgisinden yıllar sonra bir cadılar bayramı zamanında Başmeleklerle ve Işık Varlıklarla Cadılık ve Büyücülük Alanının Arınması Meditasyonu kaydetmiştim. 

Bu yıl grup çalışmalarından birini yaparken eşzamanlılık olarak Muhyiddin İbnü’l-Arabî öğretilerini Youtube’dan dinlemeye başlamıştım. O çalışma tamamlandığında eğer bir insanın alanında büyüsel programlar varsa ve zamanı geldiyse, o insan hak ediyorsa Muhyiddin İbnü’l-Arabî’nin yazdığı kitapları okuduğunda, o kitap içeriğini zihinsel düzeyde anlamasa da büyülerin arındığı mesajını almıştım. Ben de bunun üzerine kitaplarını kalbimin okuma programına göre okumaya başladım. 

Gece yatmadan kendi kitabım olan BEN’im Sihrim kitabından birkaç sayfa, Muhyiddin İbnü’l-Arabî’nin Saatlerin Hazinesi ve Yıldızların Mevkî kitaplarından birkaç sayfa okuyup, Düalite Beden Dengesi Şifa Enerjisi çalışmasından dolaşım sistemi niyetini yapmıştım. Rüyamda konuyu karıştırmamam için dünyada kaos büyütme görevinde olan bir insan yanıma gelince içsel düzeyde o insana çok sevgi hissedince, o kişinin kafasının üzerinde EFSUN yazısı belirince uyandığımda acaba arayışına girmeden enerjisel düzeyde efsun kelimesi ile ne anlatılmaya çalıştığını anlama gayretinde oldum. Konuyu her ne kadar aldığım enerjisel bilgiyi zihinsel düzeye dönüştürme gayretinde olsam da kelimelerin anlam ayrımı için Google’dan da arama yaptım. Google aramaları daha önceden de Sihir Boyutu ile ilgili sorgulamamda olan konuyu netleştirmeme aracı oldu. 

Kendi kitaplarımı önce yazıp sonra onun hangi boyut enerjisi ile rehberliği ile olduğunun mesajını alıyorum. BEN’im Sihrim kitabını AŞK Boyutunun 12. Boyutu olan Sihir Boyutundan gelen rehberlikle yazdığımı öğrenince dünyada kullanılan sihir kelimesi anlamı nedeniyle huzursuz olduğum bir süreç olmuştu. Daha sonra bu konu için şöyle bir mesaj almıştım. Yaratıcı ile birliğinin hakikatteki varlığının bilincine sahip olanların evrensel yasalara uygun olarak Yaratıcı ile birlikte tezahür ettirme bilincine erişilmesi ile her şeyin madde aleminde mucizevi şekilde ortaya çıkmasının sihir boyutunun hakikati olduğu. Bu bilgi sonrasında benim bildiklerimden ötesinde olan Allah’ın hakikatine Allah’a hizmet ederek aracı olmam gereken yerlerde aracı olmaya niyet etmiştim. Bu konuyu netleştirmeme okuduklarım aracılık etti. Sihir boyutu insanlığa açıldıktan sonra insanlar o boyut bilgisi saf ve aydınlık tutamadıkları için dini öğretilerde yasaklanmış konulardan biri. Sihir boyutu ile ilgili bir bilgi açığa çıkınca “Benim insan olarak bildiğim çarpıtılmış sihir kelimesinin ötesindeki Allah hakikatini anlamaya niyet ediyorum” diyerek ben kendi yolumu aklım için anlaşılır kılmaya çalışıyorum. 

Beşerî Aşka Takılmış Kancalardan – Efsunlardan Özgürleşme Niyeti 

Bu kadar uzun bir ön giriş sonrasında rüyamda gördüğüm insanların da birçoğunun hayatında sorun yaşadığı beşerî aşk deneyimindeki kanca program olan efsunlarla ilgili bir niyet yazacağım. Yalnız şunu da hep hatırlayın, bu niyeti isterseniz 1000 kere okuyun, ancak kendi davranışlarınızı erdeme geçirmediğiniz sürece beşerî aşk ilişkilerinizde zihinsel düzeyde hayal ettiğiniz bir ilişki yaşayamazsınız. Zaten gerçekten AŞK deneyimi yaşamak istiyorsanız o beşerî aşk hiçbir zaman zihninizdeki şartları karşılamaz. Saf beşerî aşk deneyiminde çiftlerin birbirine en aşksız mizaç özelliklerini görünür kılıp, onu gerçek AŞK hakikatine uygun hale getirmesine aracılık eder. 

“Varoluşta sebebi ne olursa olsun efsun programının yayılmasına ya da saçılmasına aracı olduğum her anın sorumluluğunu ilahi olarak almam gerektiği şekilde alıyorum. Benim ötemdeki her şeyi Allah’a teslim ediyorum. 

Efsun programından özgürleşmek için mizaç ve kişilik özelliklerimde bulunan en erdemsiz hallerimle cesaretle yüzleşip, bu hallerimi erdeme dönüştürebilmek için Allah’tan yardım ve güç istiyorum. 

Bu yaşamımda karşılıklı ya da platonik olarak herhangi bir insanla fiziksel ya da enerjisel boyutta girdiğim beşerî aşk ilişkisi içinde kendimin ya da karşı tarafın insan onurunu zedeleyecek herhangi bir programı ortaya çıkardıysam bunu arındırmak ve AŞK Boyutu hakikatine uygun hale geçirmek için Allah’tan bilgelik talep ediyorum.” 

Bu niyetten sonrası size kalmış, devam eden ilişkiniz varsa bu ilişkideki insana bundan sonra onun hak etmediği şekilde davranmayın ve karşı tarafın da sizin insan onurunuzu zedelemesine izin vermeyin. Burada egonuzun ya da nefsinizin tuzağına düşmeden ilerlemek çok önemli bu nedenle bu süreçte egonuzun ya da nefsinizin rehberliği ile değil de gerçekten kalbinizin rehberliği ile ilerleyip haklılık ya da haksızlık oyununa girmemeniz önemli bir nokta. Sağlıklı bir ilişki içinde değilseniz konuşmaya başlamadan önce “şu an AŞK boyutu hakikati ile uyumsuz alanımda var olan beşerî aşk oyunlarını bozuyorum.” niyetini yaptıktan sonra konuşmaya başlamak ve kibir tuzaklarının farkında olarak konuşma yapmak en güzeli olur. 

Majinin, büyünün ve efsunun yaşamımızda olmadığı iyi ve daha iyi öğretisi ile yaşamı deneyimlediğimiz güzel günler bizimle olsun. 

15.11.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_