İçeriğe geç

Işık Meditasyonu

  • 6 ay önce
  • 3Dakika
  • 632Kelime
  • 398Görüntülenme

Işık Meditasyonu

Yaptığım tüm çalışmalar aldığım ruhsal rehberlikle gerçekleşiyor. Bana iletilen bilgileri sadece iletmem gerektiğinde iletiyorum. 22 Eylül 2017 yılında ilk düzenli meditasyon çalışmamıza Işık Meditasyonu ile başladık.

Neden bununla adım atmam gerektiğinin bilgisini iletmedim. Meditasyona gelenlere de biliş düzeyinde ne yaptığımı anlatmadım. Evrensel plan ruhu içindeki ışık olmayan alanlardan arınmak isteyenlerle beni bir araya getirdi. Ses kayıtları esnasında bazen benim de sesimde boğuklaşmalar oldu, ortamda kaos oldu bir sürü dış ses geldi. Bunların hepsinin sebebi katılımcılarımızın alanında ya da benliğinde olan ışık olmayan parçaların dirençleriydi. Orada sizler çok fazla bilmeden ben her fiziksel ve uzaktan gelenlerin alanlarını korumaya aldım, sahip oldukları ışık olmayan parçayı dönüştürme isteklerini gördüm ve bunun için arındırmalar yaptım ve hala da yapıyorum. Bunları yaptığım için hiç bir günden bir güne pişman olmadım. İlahi yasalarla katılımcıların özgür iradesi ile çalışmalar yaptım.

Sizler artık olgun ruh olduğunuzu hatırlama zamanındasınız. Kendi içinizdeki ve dışınızdaki iyi – kötü, güzel – çirkin, aydınlık – karanlık her şeyi kabul edip kendinizi kucaklama zamanındasınız. Işık Meditasyonu bu aşamada size yol gösterir.

Işık Meditasyonu Size Nasıl Yardım Eder?

Ruhunuz içinde olan kaosun ışık olmayan parçalarından özgürleşmenizi sağlar.

Herhangi bir varlık enerji alanınızda ise ondan arınırsınız.

Size ait olmayan tüm negatif etkiler alanınızdan temizlenir (göz, nazar, büyü gibi).

Egonuzun pozitif olmayan parçalarından yaptıkça arınmaya devam edersiniz.

Negatif düşüncelerden vesvese ve kuruntulardan kurtulursunuz.

Kişilik özelliklerinizden pozitif olmayan parçalar sizden arınır.

Bunların her biri ile ilgili yapılan işlemi meditasyon sonrasında ne kadar enerji düzleminde arınma sağlanmış olursa olsun sizin düşünceleriniz bu enerjisel temizliği yok sayabilirsiniz. İşte burada özgür iradenizle seçim yapmanız gerekir. Zihniniz “bu saçma hayal ürünü işlerle zamanını neden boşa harcıyorsun, bırak bunları” dediğinde sizde “evet ya niye yapıyorum ki” ya da “yapıyorum ama işe yaramıyor galiba” derseniz bu meditasyon ya da diğer çalışmaların hepsinin etkisi yaşamınızın eski formatına döner. Dünyanın en önemli yasası özgür irade yasası ile siz yeni bir seçim yapmışsınızdır. Her yeni seçiminizle birlikte yeni bir gerçeklik sizin için var olur.

Özgür iradenizle seçim yapıp her parçanızla ışık olmak isterseniz, meditasyonumuz

18.08.2018

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_