İçeriğe geç

Yaşamım ve Ayna Nöronlarım

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 719Kelime
  • 245Görüntülenme

Yaşamım ve Ayna Nöronlarım

Benim kendimi çözümlememin en güzel yolu meditasyonlar. Bu gece meditasyon esnasında 13 yıl öncesinde fark ettiğim ve muhtemelen hayatımda hep var olan bir konuyu tespit ettim. Hayretler içindeyim. Başmelek Uriel’le Güneş Sinir Ağı Meditasyonunda ayna nöronları neden dile geldiğini de anlamış oldum.

Ayna Nöronlarım ve Başarısızlıklarım

Üniversitede kimya mühendisliği okudum. Sayısal derslere çalışmak hep benim için keyifliydi. Birinci sınıfta teknik resim dersinde öğrendiğimiz kesişen yayalar metodu ile elips çizmeyi öğrenmiştik. Sınav öncesinde bu metotla harika elipsler çiziyordum. Ta ki arkadaşlarıma çizimi anlatıp onların bana nasıl bu kadar düzgün çizdiğimi sorana kadar. Sınav öncesinde çizdiğim cici elips sınav sorusu olarak karşıma çıktığında üç kere çizmeme rağmen aynı arkadaşlarımın çizdiği gibi oluyordu. Süre yetmediği için yamuk yumuk bir şekli, elips çizme yönteminin altına çizmiştim. Tabi ki sınavdan da düşük not aldım. Bu benim arkadaşlarıma anlattığım her sınav öncesinde arkadaşlarıma doğru anlattığım soruyu benim onların yaptığı yanlışla sınav kağıdına geçirmemle sonuçlanıyordu. 20 dakika içinde doğru çözdüğüm beş sayfalık iki sorunun cevabının yanlışını yazıp yetiştirecek kadar azimle de yanlış yapıyordum. Çözümü sınav öncesi kritik sorularla ilgili konuşmayarak buldum.

Bu gece yaptığım meditasyon aslında geleceğimi programlamak üzerineydi. İsteklerim neden tam istediğim gibi olmuyor sorusunun temeliydi. Orada gelen rehberlik hayatının her döneminde ayna nöronların karşındaki insana ait onun doğru bildiklerini alıyor ve kendi hayatında gerçeklik yapmaya çalışıyor. 

Bu rehberlikten sonra üniversitede yaşadığım tüm benim için önemli olan başarısızlıkların ortaya çıkmasına neden oldu. Kendi zekamı düşük olarak kendimce tanımlamam başkalarının bilgisini yaşamımda yansıtmaya çalışmamdanmış. Canım ayna nöronlarım siz nelere kadirsiniz.

Aşk, ilişkiler ve kariyer her ne hayaliniz varsa onlar gerçekten size mi ait bir kontrol edin. Kendi hayalleriniz yerine siz de benim gibi başkalarının hayalini zihninizde kendi gerçekliğiniz sanıyor olabilirsiniz. Başmelek Uriel’in bize ışık tuttuğu şu meditasyonu yapın ve ondan sonra hayallerinize yeniden bakın.

Ayna Nöronlarım ve Başarılarım

Bu durumun bana olan katkısını sizlere yaptırdığım meditasyonlarda yaşıyorum. Hiç bir meditasyona ait bilgiyi bir yerden ezberlemiyorum, katılımcıların alanında olanları yine ayna nöronlarım alıp yorumlayarak onları söze dökmeme neden oluyor. Şifa için harika bir araç benim için.

İzlediğim film ve oyunlar ya da gözlemlediğim yaşamlara ait duygusal yaşam derslerimi de kısa yoldan almama yardımcı oluyorlar. Bu sayede hayatımda artık her şeyi yaşamadan dönüştürmeyi öğrendim.

Bazı öğretilerde kopyalama yönteminin negatif tarafı vurgulanıyor ve edinilen pozitif deneyimin de iptal edilmesine neden oluyor. Yaşadığımız her şey çok değerli sadece onların yüklerini hayatımızdan kaynağa göndermeli onun dışındakileri yaşam dersimiz alanında tutmalıyız.

Her Şey Bizim Elimizde

Hayata farkındalıkla bakıp, yaşam sorumluluğunu aldıkça evrensel sistem sahip olduğun açıkları kapatıyor. Beş dakika da olsa kendinize zaman ayırın ve yaşamınızda sahip olduklarınızı doğru kapasite ile kullanmaya başlayın.

Muhteşem bir dizaynla yaratılmışız. Her an Yaratıcı’ya hayranlığım ve aşkım artıyor.

31.10.2018