İçeriğe geç

Geçmiş Yaşam Şifası – Işık İşinden Para Alamamak

  • 6 yıl önce
  • 3Dakika
  • 622Kelime
  • 265Görüntülenme

Geçmiş Yaşam Şifası – Işık İşinden Para Alamamak

1 Ekim 2014 yılında bu konu ile ilgili geçmiş yaşam çalışması yaparken o zaman dünyasal olarak öğrenmediğim ve içsel olarak ortaya çıkmayan bilişten dolayı gördüğüm yaşamı kendime ait zannetmiştim.

Para yaratılırken var olan bir grubun içindeydim. Parayı yaratmadaki amaçları insanları köleleştirip paraya onları bağlamaktı niyetleri. Konuşulanların içinde ölüm ve kölelik temel hedefti. Bu çalışma sonrasında 2016 yılına kadar çok fazla karmaşa yaşadım. Gerçek dünyada para ile ilgili sorun yaşayan her insanı gördüğümde bu yaşam yeniden gözümün önüne geliyor ve suçluluk duygusu içine giriyordum. Tek güç bulduğum nokta başka çalışmalarda açığa çıkan paranın söylediği “ben ışığa geçmek istiyorum, bana yardımcı ol” isteğiydi. Kendimce paraya sevgi gönderiyordum, meleklerden yardım istiyordum ve ho’oponopono çalışmaları yapıyordum. Suçluluk duygusu yine de zaman zaman yakama yapışıyordu.

Nerede ve nasıl ortaya çıktığını hatırlamadığım geçmiş yaşamla ilgili bir bilgi açığa çıkmıştı. Eğer kişi herhangi bir grubun ya da kişinin koruyucu meleği ya da ruhsal rehberiyse o zamanda şifa anına gittiğinde kendini o yaşamdaki kişi olarak algılayabilirdi. Bu bilgiden sonra hem yaptığım seanslarda bunu kişilerde kullandım hem de kendi geçmiş yaşamım diye çözümlediğim ve hala bende etkisi olan yaşamları yeniden gözden geçirdim. Burada yazdığım yaşamda benim ruhsal rehberlik yaptığım bir yaşamın şifasıydı.

Bu açılımdan sonra her şey daha kolaylaşmaya başladı ve yeni açılımlar ortaya çıkmaya başladı. Bilincim insandan sisteme çıktığı için bağlantıları daha kolay fark edip şifalandırmaya başladım. 2010 yılında çok sık tekrarladığım ‘keşke para yaratılmadan önce yaşasaydım’ söylemiminde aslında neden olduğunu her şeye şahit olduğum için anlamış oldum.

Bu yaşam ilk ortaya çıktığı 1 Ekim 2014 tarihinden itibaren kendimi ne kadar suçlu hissetsem de sorumluluğumu aldım ve yapmam gerekenler konusunda hep ilahi ışık varlıklarından yardım istedim. Geçmişte var oluşun en karanlık boyutlarını deneyimlemiş olabilirim, en karanlık alanların yaratımına gönüllü ya da zorla aracılık etmiş olabilirim her ne yapmış olursam olayım olduğum her yaşam formunun ve yaşamın %100 sorumluluğunu alıyorum. İnsan olarak özgür irademle artık aydınlık tekamülünde yol almayı seçen bir insanım. Yapmam gereken arınma her ne ise bunu yapıp almam gereken ilahi ışık yardımını da almayı seçiyorum. Bu seçimlerimden dolayı hayatımda hep desteklendim.

Kendime geçmişim ne olursa olsun kendimi kucakladığım için, aydınlığın yolunda yürümeyi seçtiğim için ve dönüşmek isteyen insanlara hizmet edebildiğim için çok teşekkür ediyorum. Var oluştaki her bir parçaya arınmama yardımcı oldukları için şükranlarımı sunuyorum. Yüce Yaratıcı’ya her an sorularıma ve sorunlarıma yanıtlar gönderdiği için ve var oluştaki her bir parçayı sevdiği gibi beni sevdiğini hissetmeme izin verdiği için minnettarım.

Kalbinizdeki saf niyet ve sevgi yaşamınızı bolluk ve bereketle dolduruyor. Hatırlayın bunu…

15.09.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin