İçeriğe geç

Yunus Aydınlanması Meditasyonu

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 314Kelime
  • 108Görüntülenme

Yunus Aydınlanma Meditasyonu

Yunus Aydınlanması Meditasyonu

Sırt üstü uzanın ve gözlerinizi kapatın. Nefesinizi daha derin almaya başlayın. Nefesiniz derinleştikçe yatağınızın su gibi olduğunu hissedin. Evet şimdi denizde sırt üstü yatıyorsunuz. Ilık denizi hissedin, denizin kokusunu içinize çekin. Şimdi yunusların seslerini duyun. Yunusların etrafınızda bir çember oluşturduğunu imajine edin. Şimdi denizin içine bedeninizi bırakın. Suyun içinde durun, eğer yüzme bilmiyorsanız yunuslardan birini sizi su üzerinde rahat durabilmeniz için yanınıza çağırın. Şimdi güvendesiniz.

Yunusların duyabildiğiniz sesleri ile ve sonar dalgaları ile sizin aydınlanmanıza engel olan tüm dünyasal etkilerden ve karmanızdan özgürleştirmesine izin verin. Onların şifalı varlıkları sizi arındırıyor. Tüm acılarınızı bırakın ve onların neşesinin tüm hücrelerinize dolmasına izin verin.

Size sunacakları armağanları almak için kendinize izin verin. Bırakın onlar sizi yönlendirsin. Bu anın keyfini çıkarın.

Size sundukları rehberlik bitince yatağınızda olduğunuzu hatırlayın. Bedeninizi fark edin. El ve ayak parmaklarınızı oynatın. Hazır olduğunuzda gözlerinizi açın.

Daha kolay yönlenmek için meditasyonu ses kaydı yapabilirsiniz, dilerseniz linkteki gibi bir meditasyon müziği dinleyebilirsiniz.

Arınmanız sizi aydınlanmanıza taşısın 💖

16.11.2016

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰