İçeriğe geç

Ho’oponopono ile Dört Alan Arınması

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 545Kelime
  • 211Görüntülenme

Ho’oponopono ile Dört Alan Arınması

Aydınlanma yolculuğunda yolcu olmaya gönüllüysek; ilim, bilim, din ve spiritüellik alanlarını kendi içimizde dengelememiz gerekiyor. 

Bu dört alana, alanın kendi gerçekliği ile değil de bu alanı yaşamına dahil etmiş insanların yaklaşımına göre yadsıyor ya da benimsiyoruz. Oysa dünyada var olan her sistemin kendine özgü bir varoluş gerçekliği mevcut. Biz bu alanları reddersek kendi içsel temelimizi kuramadığımız için ilerleyişimizi dengeli gerçekleştiremeyiz. Bu alanları kullanan insanlara karşı olan yargılarımızı arındırdığımızda kendimizi sonsuz bilgeliğe ulaştırırız. Bu dört alana, alanın kendi gerçekliği ile değil de bu alanı yaşamına dahil etmiş insanların yaklaşımına göre yadsıyor ya da benimsiyoruz. Oysa dünyada var olan her sistemin kendine özgü bir varoluş gerçekliği mevcut. Biz bu alanları reddersek kendi içsel temelimizi kuramadığımız için ilerleyişimizi dengeli gerçekleştiremeyiz. Bu alanları kullanan insanlara karşı olan yargılarımızı arındırdığımızda kendimizi sonsuz bilgeliğe ulaştırırız.

Dileyenler aşağıdaki çalışmayı kendi dengesini oluşturuncaya kadar tekrar edebilir 💚

İlimin ilahi gerçekliğini idrak edip, içsel olarak dengelememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bilimin ilahi gerçekliğini idrak edip, içsel olarak dengelememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Dinin ilahi gerçekliğini idrak edip, içsel olarak dengelememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Spiritüelliğin ilahi gerçekliğini idrak edip, içsel olarak dengelememi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

29.11.2020

 

Etiketler: