İçeriğe geç

Özüm Sevgi

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 391Kelime
  • 97Görüntülenme

Özüm Sevgi

Verilen mesajlar doğrultusunda hareket ediyorum. Torus Mate Gökadası Varlıkları var oluştaki her parçaya sevgi göndermenin onun var oluş boyutu ile uyumlu değilse hem özgür iradesine müdahale olduğunu hem de ona zarar vereceğini ilettikten sonra “ilahi izinli olduğum kadar sevgi gönderiyorum” ya da “sana koşulsuz sevgi gönderiyorum” diye niyet ediyordum.

Bazen insanın pozitif ya da aydınlık olmayan taraflarının ortaya çıkardığı saldırı durumlarında ne yapmam gerektiğini bilmiyordum. Karşı tarafa ilahi olmayan bir davranışta bulunmadan kendi özümün değerini korumak için ne yapmam gerektiğini algılayamıyordum.

Yazılarımda ve videolarımda kendi karanlığınızı kucaklayını ifade etmeye başlamadan kendi karanlığımı kucaklayıp onu sevmeye başladığımda o da benimle birlikte dönüşmeye başlamıştı. Kendi karanlığımla barışmam evrendeki karanlığın neden var olduğunu anlamama ve ona saygı duymama aracılık etmişti.

Adım adım ilerlediğim bu yolda bu akşam aldığım bilgi ayaklarımı yerden kesti. Çok ama çok mutlu oldum. Herhangi bir şekilde bana enerjisel ya da sözle çatışan birine karşılık olarak sevgi gönderdiğimde ilahi olmayan herhangi bir eylem yapmamış olacaktım. İlahi yasalar çerçevesinde ilahi alma verme dengesi içinde iletişimde olacaktım. Harika bir haberdi benim için.

Bu zamana kadar benimle çatışan herkese çok teşekkür ettim. Bana bu yolu onlar açtılar.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • Kendi karanlığınızı gerçekten sevmeniz,
  • Yaratılmış her var oluş parçasının var oluş planı için gerekli olduğunu kavramanız,
  • Karşınızdaki kişinin size enerjisel ya da duygusal düzeyde çatışmacı bir tavır içinde olması gerekiyor. 

İçinde olduğunuz durumda bu üç koşulu tam olarak yerine getirebiliyorsanız o zaman karşı tarafa sevgi gönderebilirsiniz.

“Kişinin adını soy adını söyleyip yaptığın her şeye rağmen sana sevgi gönderiyorum” ya da kalp çakranızdan sevgi enerjisini ona yönlendirmeniz yeterli olacaktır.

Torus Mate Gökadası Varlıkları’nın Koşulsuz Sevgi ile ilgili verdikleri mesajı okumak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

16.12.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: