İçeriğe geç

Sorumluluk

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 2Dakika
  • 447Kelime
  • 428Görüntülenme

Sorumluluk

Yapılan yorumlardan ‘sorumluluk konusuna yeterince değinmedim mi acaba?’ sorusunu düşündüm. Sonra videolarda ve yazılarda bahsetmiş olduğumu fark ettim. Bu yazıda sorumluluk ile ilgili benden ortaya çıkan her şeyi toparlayarak almam gereken ruhsal sorumluluğu yüzde yüz tamamlamış olacağım. Bundan sonrası size kalmış, ister evrensel boyuttaki ilahi olarak almanız gereken sorumlulukları alarak ilerlersiniz; isterseniz de almadan ilerlersiniz. İlahi sorumluluklarınızı alarak yaşamınızı şekillendirdiğinizde bir çok ilahi yardım kapıları size açılırken, sorumluluk almadığınızda kendi başınıza yol alacaksınız.

Lütfen ilk olarak kalbinize “ben ilahi olarak almam gereken sorumluluğu yüzde yüz aldım mı?” sorusunu sorun. Kalbinizin sesini duyamıyorsanız sarkaçla, bio çubukla ya da kas testi ile bunun cevabını alabilirsiniz. Eğer yüzde yüz almadıysanız aşağıdaki bağlantılara tıklayarak yazıları okuyun, meditasyon ve videoları izleyin. Lütfen meditasyon videolarının başlangıç ve sonundaki açıklamalarını da dinleyin.

Sorumluluk Alma Verme Meditasyonu

Ruhsal ve Dünyasal Sorumluluk

Başmelek Metatron’la Kendi Sorumluluğunu Alma Meditasyonu

Biz Bilincinde Sorumluluk Şifası

Kolay Değişim ve Dönüşüm İçin Sorumluluk

Ho’oponopono öğretisi kişinin yüzde yüz sorumluluk bilincinde yol alması için var olan bir yöntem. Dilerseniz bu yöntemi de kullanabilirsiniz. Sizi huzursuz eden bir deneyim yaşadığınızda dilerseniz şöyle bir ho’oponopono çalışması yapabilirsiniz. “Şu an yaşadığım bu olayla ilgili bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Bu zamana kadar bu yaşadığım olayla ilgili ilahi olarak almam gereken sorumluluğu yüzde yüz almamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Toplum içindeki her birey sorumluluğunu yüzde yüz alırsa; toplum sorumluluk sahibi bir toplum olmuş olur. İlk adımı başka bireylerin atmasını bekleme ilk adımı sen at ve kendin için yaşamaya başla.

09.02.2022

Etiketler: