İçeriğe geç

11:11 Enerji Kapısı Başmelek Sandalfon

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 377Kelime
  • 239Görüntülenme

11:11 Enerji Kapısı Başmelek Sandalfon

Dünyanıza giriş yapacak enerji dalgası için bilgiyi Başmelek Sandalfon olarak sizlere iletiyorum.

Dünya üzerinde dengede kalmaya çalışan cesur yürekler sizleri evrensel armoni ile selamlıyorum.

Sizin zaman diliminizde bitirmeye çalıştığınız 2017 yılının en sert enerjileri ile içinde bulunduğunuz ay itibariyle girdiniz. Bu enerjiler yükselişi talep edenlerin en dip noktadaki üzerini örttüğünüz alanları size göstermek adına rehberlik ediyor. Sert deme nedeni insanların kendi içindeki dip noktalardan genelde kaçma arzusundan kaçamayacağı bir alan. Kaçmayanlarla bu enerjiler dans ediyor. Ruhu dönüşüm isterken zihinsel bahaneler yaratanları da derinden sarsıyor. Size sadece dünyaya değişim için hepinizin ortak çağırdığı enerjilerin neler olduğunu hatırlatıyorum. Her birinizin ruhu akan enerjilerin neleri tetiklediğini biliyor. Sadece zihinlerinize ruhunuzla işbirliği yapması için hatırlatma yapılıyor.

Her zaman sizlere uzanmış eller mevcut. O ellere tutunmanız da hatırlatılıyor. Zihinsel seçimlerinizle her biriniz farklı enerji alanlarından yardım almayı talep ediyorsunuz. Işık katlarında görevli her varlık sizinle işbirliği yapmaktan onur duyuyor. Bizimle daha eğlenceli dönüşümü seçebilirsiniz.

Dünyada neşe sizin hızlandırıcınızdır. Işık kartlarından görevli olan her varlık sizinle dünyaya neşeyi indirmekten büyük keyif alır.

Bugün kendiniz için zaman ayırın ve ışık boyutları ile kucaklaşın.

“Başmelek Sandalfon’un beni ait olduğum ışık katına götürmesine niyet ediyorum” dedikten sonra gözlerinizi kapatın ve sizi ruhsal ailenizin bulunduğu ışık katına götürmeme izin verin. Dünya planında deneyimlemeyi seçtiğiniz karmik yüklerin dönüşmesi gerekenleri orada ışık ailenizle birlikte dönüştürüp, yüklerinizden arınmış, güçlenmiş ve yenilenmiş olarak dünyaya yeniden gözlerinizi açacaksınız.

Bu çalışma sizlere dönüştürmenize artık gerek olmayan özgürleşeceğiniz yüklerden arınmanız için sunulmuştur.

Kalbinizin ezgisiyle sizleri selamlıyorum.

11.11.2017
Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin