İçeriğe geç

Kurban Bilincinden Özgürleşme

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 1Dakika
  • 283Kelime
  • 137Görüntülenme

Kurban Bilincinden Özgürleşme

Her insanın çeşitli yaşam deneyimleri var. Bu yaşam deneyimleri dünyanın frekansı ile uyumlu olarak insanlık planında kalmaya devam ediyor ya da dünyanın frekansı ile uyumsuzsa dünyadan ayrılmaya başlıyor.

Kurban bilinci uzun bir süreden beri insanlık planından ayrılan deneyimlerden. Ancak hala uyanışı gerçekleştirmiş insanlarda dahil olmak üzere bir çok insan bu yaşam deneyimine tutunmaya çalışıyor. Telefonlar nasıl ki zaman zaman güncelleniyorsa insanlık olarak bizlerde bilinç düzeyinde güncelleniyoruz. Bu güncellemeyi reddeden çok fazla insan var. Bu reddediş de sonrasında yaşam dengesinin bozulmasına neden oluyor.

Kurban bilinci enerjisi ile enerjisel düzeyde bağlantılı olan enerji de reptilyan enerjisi. Bu reptilyan enerji sizin gen alanınızda olabileceği gibi sadece enerji alanınızda da olabilir. Kurban bilincinden özgürleşmede zorlanıyorsanız önce reptilyan alanı temizleyebilirsiniz. Kullandığınız yöntem ya da enerjilerle bundan arınabilirsiniz. Bu arınmanın cevabı herkesin kalbinde bulunuyor.

Kendinizi dinleyin ve kalbinizin size mucizesini yaşamınıza alın. Her şey çok daha keyifli ve neşeli yaşamınızda ilerlesin.

Var oluşta hiç bir yaratılmış eğer sizin planınızda bir öğreti yoksa size bir şey yapamaz. Birileri yüzünden yaşamınızda olumsuzluklar yaşadığınızı düşünüyorsanız. Kurban bilinci sizi döngüsüne almıştır. Artık bu döngüden özgürleşmeyi seçebilirsiniz.

Kendi sorumluluğunuzu aldığınız harika bir ömür sizi bekliyor. 

11.08.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: